Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Skype partnerei száma miért változik, ha nem használja? fórum

A Skype partnerei száma miért változik, ha nem használja? (tudásbázis kérdés)


20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Regina.)
2014. okt. 12. 19:02

Miért támadnálak? Nem lehetünk egyformák.


Egyébként még amikor leírtam a véleményemet, nem tudtam, hogy nem barátnő, hanem barát.

Azért így kicsit más a helyzet.

Én biztos rákérdeznék, jobb a biztos rossz, mint a magam áltatása.

Attól, hogy nekem ez a véleményem, elfogadom, ha mások másként cselekednek.

19. Regina. (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2014. okt. 8. 11:12

Olvasva téged nem vitatom nincs igazad.

Hiszen tényleg nem szép dolog nyomozgatni, ezzel egyetértek veled.

Ha viszont gyanú ébredt mert okot adott rá, mint itt is pl-ul az írásból kiderült.

Akkor egy igaz barátnő megbocsájt, és átdumálják egymással.

Hibázni elhiheted emberi dolog, akkor rettegésben élhetnénk ha minden hibánkért "megköveznének".


Szerintem ha megtörtént már az aminek nem lett volna szabad, egy esély mindenkinek jár.


Itt mondjuk most nem barátnőről van szó, kiderült egy barát az aki most gyanút keltett a barátnőjénél.


Elfogadom én a másik tábor véleményét is, hiszen mindenki kicsit más, és mindenkinél van egy pont ami már nem fogadható el.


Szoktam egy esélyt adni, mert nagyon fájna a tudat nem adtam esélyt arra sem, megmagyarázza a miérteket.


Még ezután is el lehet küldeni a jó fenébe, de lehet rájönnék nem volt alaptan az amit tett, mert okot adtam rá neki.


Nem vagyunk gondolat olvasók, ezért én mindig csak azt mondom ha nincs ok, nincs gyanúsítgatás sem.


Persze ide is el kell jutni, és néha alaptalan a gyanúsítgatás, na akkor tényleg mehet a levesbe.


Itt a kérdezőnek nem volt alaptalan szerintem, mert van ok!

Majd ha ez a kapcsolat ér annyit, akkor lesz megbocsájtás is.

Ezt már csak egy beszélgetésből derül ki, amit nem lehet elkerülnie.

Tiszta vizet önteni a pohárba, és tisztázni mielőbb.

Enissa én tiszteletben tudom tartani amit írtál, gondolom amiért véleményemet leírtam nem fogsz támadni engem.

Legyen szép napotok.

2014. okt. 8. 10:41

Elírtam bocsánat.

Javítva azért teljesen más:))


Egyenes út mindig járhatóbb, de ez egy kapcsolatnál megköveteli, mind két féltől az őszinteséget is.

17. Regina. (válaszként erre: 16. - 4316c20f00)
2014. okt. 8. 10:37

Nem találkoznék vele, ha nem adna normális magyarázatot a mi-értjeimre.


Ez a kapcsolat rosszul indul, ha már most gyanakvást keltett benned.

Valószínű addig volt igazán szükség rád, amíg segíteni tudtál neki.


Ez csak én véleményem, aztán lehet ebben nincs igazam.


Elosztasd kételyeidet meg kell kérdezned tőle, miért van a változás, és lehet van rá megfelelő válasz is.


Így nehéz megmondani mi lehet a gond, lehet tényleg időhiánnyal küzd stb...annyi minden szóba jöhet még.


Az is lehet valami lett az arcán, nem akarja lássad...jó tudom ez gyerekes, de annyi gyerekes felnőttet ismerek én:)


Komolyra fordítva a szót,mint írtam is előzőben, szóból ért az ember.

Simán kérdezd meg tőle.

Mert ha kapcsolatra vágytok, ott bizony elengedhetetlen a bizalom, megértés, sértődések nélkül.

Bizalom=Nem nyomozok (Ha már gyanú van ott ugye nincs bizalom!

Ha tetszik neked, de bizalmad megingott, és mégis megnézted...ami szerintem nem egy főben járó bűn azért.

Mert itt jön be a megértés! Ha tetszel neki akkor megért téged simán, és nincs ebből sértődés sem.


Egyenes út mindig járhatóbb, de ez egy kapcsolatnál megköveteli, mind két féltől az össznépességet is.


Ezek nélkül nincs értelme egy kapcsolatnak.


Nem azt mondom nem követhet el az ember hibát, hiszen senki nem mondhatja ki magára azt én teljesen hibátlan, és tökéletes vagyok.


Lényeg ha tetszik küzdj érte, de ne mindenáron.


Mert ha ez a kapcsolat csak neked fontos, részéről már nem annyira, akkor nem kell erőltetni azt ami nem megy.


A női büszkeség, számomra legalább annyira fontos mint a bizalom, és őszinteség!


Azért ezt se feledd el, mert vannak mikor nem kell választ se kapni már, ha az már a nőiességedet sértené.

Sok szerencsét kívánok, ha így tudod meg, ha úgy elmondja...a lényeg sok pasi van még a világon rajta kívül is.

Neked is valahol van egy, aki téged vár.

Lehet nem ő szóval, ha menni akar engedni kell.

Ha meg tetszel neki, akkor mielőbb tisztázni ezt a dolgot.

Sok szerencsét, és találd meg azt aki nem csak a bajban akarja legyél vele, hanem akkor is minden okés, is szeretné vele legyél.

2014. okt. 7. 16:57
S azért kérdezlek titeketm , mert tényleg érdekel, hogy más ezt hogy látja külső szemmel. Sajnos én gyanakvó alkat vagyok, mert nem egyzser vertek már át elég csúnyán.
2014. okt. 7. 16:52

Az a baj, hogy itt páran nem értik mire gondolok.

Egyébként nem barátnőről van szó, hanem barátról tehát férfiról, akivel nagyon jó a kapcsolatunk, s megbeszéltük, hogy majd talizunk is, de eddig nem tudtuk összehozni (messze lakunk egymástól).

Itt engem ami zavar, hogy amíg bajba volt, addig semmi baja nem volt a skype-nak, addig minden nap camerázni akart,látni akart stb...Egy ideje meg jönnek ezek a kifogások. S én rákérdeztem nála nem egyszer, hogy mi a baj, mondja el nyugodtan, beszéljük meg, hisz eddig mindenbe segítettem neki.

Nincs semmi baj, csak nem skypol mostanában, mert lefagy tőle a gépe, meg rossz a kedve camoznistb... Én megértettem, facen úgyanúgy beszéltünk. Csak volt egy-két furcsa húzása (ezt nem részletezem), s akkor nézegettem rá, s láttam, hogy ahhoz kképest, hogy nem használja a skypot folyamatosan nő a partnerei száma.

S ez esett rosszul, hogy miért kell akkor nekem hazudni, s így akkor hogy talizzak vele?

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2014. okt. 7. 16:46

Nagyon rosszul fogalmaztam a Face és Hoxa példával.

Megszakítottak írásközben. és nagy zagyvaság lett az a bekezdés.


A lényeg, az ember a Skype címét megadhatja több embernek is, valamilyen okból, de az nem biztos, hogy cseveg is naponta perceket, órákat velük.

13. kriszta773 (válaszként erre: 11. - 4316c20f00)
2014. okt. 7. 16:42

atyagatya, ilyenek tényleg vannak? :)))))))))


más fórumon folyamatosan ír neked, nem kerül. azt mondja, nem használja a skypeot. és te ebből csinálsz ügyet meg nyomozgatsz? ne haragudj, de olyan természeted lehet, amitől sokan sikítva menekülnének, ha ez még csak a felszín


simán felvehetik idegenek is partnernek, ha olyan a beállítása. vagy ismerősök, akiknek korábban adta meg az elérhetőségét. vagy nem akar mindenkivel skypolni folyamatosan, mert nincs ideje

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Regina.)
2014. okt. 7. 16:39

"Nem azt a baj, hogy ismerősei vannak, hanem az vele nem akar beszélni, mellette meg szaporodnak az ismerősök a skypon nála. "


Nekem pld. a Skype nem olyan, mint egy Face, vagy Hoxa, hogy nem igazán ismert embereknek is megadom a címem.


Viszont egy munkatársnak megadom, ha meg kellene beszélni valamit alapon. Megadom egy távolabbi rokonnak is. Ezek az esetek azért nem azt jelentik, hogy naponta, havonta órákat dumálok velük, de a partner listámon vannak.


Nekem akármilyen jó barátnőm lenne, megsértődnék rá. Felnőtt ember vagyok, ne gyanúsítgasson. A mindenki magából indul ki, gondolat sor jutna eszembe.

Ha úgy gondolnám felejtős vagyok a barátnőm számára, jegelném a dolgot kicsit, megvárnám keres-e? Amennyiben igen, akkor tényleg valami komolyabb problémája volt, ha nem akkor meg mehet a levesbe. Az ember az évei növekedésének számával változhat is.

11. 4316c20f00 (válaszként erre: 10. - Regina.)
2014. okt. 7. 16:17

Igen, Regina így van!


S kérlek értsétek meg, nem nyomozni akartam utána, amíg nem volt nekem gyanus addig eszembe se jutott ilyen. Ha ilyen szemét lennék, nem segítettem volna neki annyit, mint senki más. Én húztam ki nem egyszer a lelki gödörből.

Csak egyszerűen szeretem azt, ha én fer vagyok valakivel, akkor velem is az legyen a másik. Ez nagy kérés? Ezek szerint igen, mert meglepő itt, ha őszinteséget várok, őszinteségéért cserébe.


S felőlem lehet annyi beszélgetőtársa amennyit akar, meg azzal skypol akivel akar, de akkor mondja meg, hogy miért ilyen.

Nálam tagadja, hogy skypol de másik oldalaon meg folyamatosan ír (magyarul mégsem kerül engem) Csak így az jön le, hogy amíg szüksége volt rám teljesen addig állandóan skypolni akart, amikor meg kihúztam a gödöröből, akkor már kifogások.

Semmi gond ha ezt érzi, csak a szemembe kellene mondania.

2014. okt. 7. 13:30

Számomra nem volna sértő, ha a barátnőm kíváncsi lenne, mennyien vannak fent nálam a partner listámon.

Ha persze tényleg barátnő, és nem csak egy ismerős a sok közül.


Mert elég fura azért sok ismerős azután mikor már vele meg nem akar a skypon beszélni, mondván fagy a gépe... Miért nem kaphatna rá magyarázatot.


Ha tiszta ez a dolog, és csak nem arról van szó le szeretné rázni, akkor miért ne lehetne már tiszta vizet önteni a pohárba?

Mert olyan barátnőre nincs szükség aki álnok, sunyi.

Ha pedig ő nem szeretné neki a társáságát, miért ne lehetne már azt is megmondani.

Hiszen nagyon sokat segített neki, ennyi emberség megjárna akkor talán szerintem.

Utálom a sunyi alakokat, és ha már gyanú felébredt jobb tudni mi a helyzet.

Nyugodtan kérdezel rá nála, és ha ezért megharagszik, nem is barátnő.


Gondolom jól működik a belső megérzése a kérdezőnek, ezért nézet utána.

Lehet nem illik amit tett, de azért ha már megnézte és amit ott talált, szerintem az sem egy illendő dolog amit ott felfedezett.

Nem azt a baj, hogy ismerősei vannak, hanem az vele nem akar beszélni, mellette meg szaporodnak az ismerősök a skypon nála.


Nem kéne azért ennyire leírni, csak azért mert megnézte mi újság van.

Jól tette énis megtenném ha bennem gyanú ébredne, nem érezném attól magamat rossznak.

Ne szomorkodjál ha ezért azt mondja neked, menj a fenébe...és hasonlókat..

Mert ha barátnő akkor megért, ha meg nem sosem volt barátnőd!!!!

9. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - 4316c20f00)
2014. okt. 7. 12:52
eléggé túldramatizálod. Ha ilyen vagy egy baráttal, milyen vagy egy párkapcsolatban? Egy barátnőt számon kérni és nyomozni utána nekem túlzás.
2014. okt. 7. 12:26

Az első gondolatom nekem is az volt:

Akármilyen jó viszonyban vagytok, nyomozni

azért nem kellene!!


Azért engedtessék meg neki:

annyi ismerőse legyen, amennyi neki tetszik!

7. gkreka (válaszként erre: 5. - 4316c20f00)
2014. okt. 7. 12:17

Azt minek nevezed, hogy rákattintasz az adatlapjára, ellenőrzendő a partnerei számát?


Én nyomozásnak. Vagy vájkálásnak, ha úgy jobban tetszik.

2014. okt. 7. 12:15
Köszönöm a válaszokat :)
5. 4316c20f00 (válaszként erre: 4. - Gkreka)
2014. okt. 7. 12:12

Nem nyomozok utána, csak nem értettem miért hazudik ezzel kapcsolatban, ha közben meg keresi a társaságom.

Én azt tartom visszásnak, ha a szemébe hazudunk annak, aki mindig segített.

4. gkreka (válaszként erre: 1. - 4316c20f00)
2014. okt. 7. 12:08
Nem érzed, hogy mennyire visszás, hogy amikor azt kéri tőled, hogy ne tartsatok skype-on kapcsolatot, akkor te nyomozol utána és az ismerőseit számolgatod?
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 4316c20f00)
2014. okt. 7. 12:08

Eszembe nem jutna megnézni, hány partnere van az ismerősömnek.


Ha a kapcsolatod egyébként jó, szükséged is van a társaságára, nézd el ezt neki. Várj egy ideig, majd kiforrja magát.

Én úgy tennék mintha misem történne.

2014. okt. 7. 11:58
Szia.) vannak helyzetek, napok hetek, amikor az ember szeret magában lenni és nem minden esemény az amit a másikkal meg szeretünk beszélni, hagyni kell, hogy legyen magán dolga is, elégedj meg azzal amit ad neked, mert azzal nem jobbb, ha követelőzöl tőle, vagy felelősségre vonod, elszámoltatod, biztos oka van mindennek, ő így akarja azt,
2014. okt. 7. 11:48

Sziasztok!


Van egy nagyon kedves netes ismerősöm, akivel megosztjuk minden gondunkat, elég szoros barátság alakult ki. Régebben sokat skypoltunk is, de mostanában nem, mert azt mondta, hogy lelassítja a gépét, illetve lefagy tőle. S elég rossz lelki állapotban is van, s így nem akarja, hogy lássam, mert így kedve sincs. Persze ezt megértettem, hisz ettől függetlenül sokat beszélünk másik oldalon. Viszont, amikor megnéztem a skype-s adatlapját, akkor a partnerei száma még is több lett az elmúlt hetekben, ahhoz képest, hogy nekem meg azt írja, hogy mostanában nem is használja a fent említett okok miatt.

S most azt nem értem, hogy nekem hazudik(holott nem lenne rá oka), vagy a skype vacakolhat?

Kicsit csalódtam benne, de akárhogy próbálok erre rákérdezni, nem sikerül,s még ő sértődik meg szinte, hogy nem értem meg, hogy nem használja. Most hülyén jönne ki, ha rákérdeznék, hogy akkor hogy hogy egyre több ott az ismerősöd.

Ti milyen tanácsot tudnátok adni? Komolyan nem tudom eldönteni, hogy most ennyire jól hazudna?

Félreértés ne essék én nem számon akarom kérni, csak nem értem a viselkedését, vagy azt, hogy egy olyan embernek miért hazudik, akit nagyon kedvel.

Nálam a bizalom nagyon fontos, és az őszinteség minden emberi kapcsolatban.

Viszont üti egymást az amit mond, meg az, amit látok nap mint nap a skypen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook