Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » H.Annemueler-féle alapétrend fórum

H.Annemueler-féle alapétrend (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: H.Annemueler-féle alapétrend

4. kisstoth (válaszként erre: 3. - Julcsa)
2009. jan. 7. 21:03
Supergreens port ivott. Ezen a címen van a fórum, ott megtalálod.
2008. ápr. 16. 15:48
Azt szeretném kérdezni,hogy tudja -e valaki,hogy mit ivott a Mészöly Kálmán amitől fogyott?
2008. ápr. 16. 14:52

Érdekes ez a cikk, sok igazságot tartalmaz. Végre egy más alternatíva az egészséges testsúly eléréséhez!

De azért két dolgon fennakadtam. Azt írja a cikk, hogy minden 10 kg testsúlyra 10 dkg nyers zöldség, gyümölcs bevitele ajánlott. Én kb. 145-150 kg vagyok, ezek szerint minden nap meg kellene ennem másfél kg nyers zöldséget, vagy gyümölcsöt. Ezt szerintem én nem élném túl.

A másik, hogy feltétlenül vegyük igénybe orvos segíségét. Lehet, hogy a doktornő, aki írta ezzel foglalkozik és segít, de én már annyiszor próbálkoztam, annyi orvoshoz kell járnom, a maximum segítség annyi, hogy egyek kevesebb szénhidrátot és több fehérjét. Pedig igencsak rám férne a segítség, nem tudom, hogy mások hogy vannak ezzel.

1. Hoxa
2008. ápr. 16. 11:03
Minden ember egyéni: külöznek az élethelyzeteink,más és más dolgok fontosak számunkra, másképp gondolkodunk és még sorolhatnám. Olyannyira különbözünk egymástól, hogy a táplálkozásunknak is egyéninek kellene lennie. A kérdéssel viszont általában csak akkor foglalkozunk, amikor már megbetegedtünk. Pedig sokkal előbb kellene gondolnunk rá.

Ugrás a teljes írásra: H.Annemueler-féle alapétrend

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook