Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Win 8-ról hogyan tudok normálisan képet feltölteni a naplóba? fórum

Win 8-ról hogyan tudok normálisan képet feltölteni a naplóba? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 5. 22:03

köszönöm a válaszokat. Bevallom őszintén a képmegosztókat nem szeretem, mert ha megszűnik akkor utána a kép sem látszik, ezért töltöm fel közvetlenül ide.


Képszerkesztőm pedig nincs (vagy lehet hogy van csak nem tudok róla) paint az egyetlen. Abban meg nem tudom hogy hogyan kell, mert azért ennyire nem mélyedtem bele.


Egyenlőre úgy orvosoltam a problémát, hogy mivel facebookra normálisan töltötte fel, onnan töltöttem le, és úgy raktam fel, úgy nem forgatta el. Csak reméltem hogy esetleg van valami sokkal egyszerűbb módszer. De ezek szerint akkor nincs (legalábbis számomra) Még egyszer köszönöm :)

6. Regin_a (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2014. okt. 5. 21:52

Ha kisebb kép kell, nem kell hozzá levágni belőle

Minden képszerkesztő tud kicsinyiteni/átméretezni. A tartalma ugyanaz marad

Ahhoz hogy egy kép "nézhető" legyen elég ha 200kb-500kb a mérete.

2014. okt. 5. 21:00
Akkor rakd fel egy képmegosztóra és az ott kapott kódot másold be a naplódba. Akkor ugyanabban a méretben adja a kódot, amilyenben a megosztón kéred.
2014. okt. 5. 18:16
Én imádom a Win 8-at, szerintem az eddigi legjobb windows. Persze ez csak magán vélemény. Próbáltam úgy, de túl nagy lett a méret és azért nem engedte, levágni meg nem akartam belőle.
2014. okt. 5. 16:43
Hál'Isten lebeszéltek a W8-ról, nem iosmerem. De ha a képet egy képszerkesztőben fordítanád el Pl.Picassa, vagy Paint és az elfordított állapotot más címen elmentenéd és azt töltenéd fel, nem megoldható a probléma?
2014. okt. 5. 16:00
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy Win 8 alól hogyan tudok úgy képet feltölteni a naplómba, hogy az ne forogjon el? Mobillal fotóztam, és hiába forgattam el, elfektetve rakja fel a képet (Win xp alatt ezzel nem volt problémám. Ha elforgattam a képet mielőtt felraktam úgy rakta fel). Ugyan ezt az elforgatott képet pl facebookra normálisan rakja fel, csak itt nem engedi. Van valakinek valami ötlete?
2014. okt. 5. 16:00
Win 8- ról hogyan tudok normálisan képet feltölteni naplóba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook