Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Londonba utazok repülővel nemsokára. Tényleg minden folyékony dolgot tilos kivinni? Hajápoló, parfüm, amit sajnálok. fórum

Londonba utazok repülővel nemsokára. Tényleg minden folyékony dolgot tilos kivinni? Hajápoló, parfüm, amit sajnálok. (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 5. 17:30
Barátnőm mesélte, hogy kidobatták vele a folyékony alapozót.
7. trapiti (válaszként erre: 2. - 9089b602ef)
2014. okt. 5. 15:43
Egyébként ha a biztonsági kapukon veszed, akkor bármennyi folyadék felvihető (tudom, hogy itt nem erről van szó, csak a pontosság kedvéért...) :)
6. trapiti (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. okt. 5. 15:42

A feladott poggyászba tedd bele. Én mindent leragasztottam cellux-szal, betekertem folpackba és úgy épségben maradt minden.

Kézipoggyászban max. 100ml-es flakon, tégely vihető fel, a kis felakonokat egy max. 1l űrtartalmú lezárható zacskóba kell tenni (a reptéren kapható) és a biztonsági ellenőrzésnél a táskából kivéve külön kell a tálcára tenni.

5. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. okt. 5. 15:37

Szia!

Mi is hoztunk egy csomó mindent amikor jöttünk, csak a nagy poggyászba tedd. Jól csomagold be őket ruhákba, ne legyenek egymás mellett. Dolbálják a csomagokat és eltörhetnek.

Jó utat neked :)

2014. okt. 5. 15:36
Kézipoggyászban egyenként max 100 ml lehet.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. okt. 5. 15:35
Dehogy! Poggyászban feladhatod.
2014. okt. 5. 15:32

Tudtommal 100 ml-nél nagyobb mennyiségű folyadékot tilos felvinni a gép fedélzetére. Kézipoggyászként semmi esetre sem.

De azt hiszem, bőröndben feladhatod.

2014. okt. 5. 15:30
Elég drága dolgok ezek, nagyon sajnálom, ha nem vihetem ki magammal. Főleg a haj ápolási Dolgaimat, mert nem volt olcsó és nekem nem mindegy, mit használok. Parfümöm is van vagy 5. Mindent ajándékozzak el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook