Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2014.10.03-tól! fórum

90 napos diéta 2014.10.03-tól! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
139. czif41 (válaszként erre: 138. - Kesanya)
2015. jan. 30. 19:49
Szia. Nagyon köszönöm a segítséget.
138. kesanya
2015. jan. 30. 11:24
Szia! Szerintem esetleg káposztasalátával, vagy nyers salátával. A párolt káposzta ebben a diétában szerintem keményítőnapra való...
137. czif41
2015. jan. 29. 11:40
Sziasztok.Érdeklődni szeretnék,hogy fehérje napon lehet enni a sült hús mellé párolt káposztát? Köszönöm.
2014. nov. 25. 14:53
Gyümölcsnapnak számít az is, ha én a sült oldalast savanyúság helyett barack befőttel eszem? Egy ismerősöm szerint igen, de én nem értek vele egyet.
135. Kétté
2014. okt. 29. 09:11
Hahó sziasztok!!Annyi lett a teendőm mostanában hogy alig vagyok gépközelben,sajnálom nagyon mert jó lenne minden nap segíteni egymásnak:)Még bírom a diétát.Ma mérlegeltem reggel :D és meg kell mondjam én elégedett vagyok nagyon!!!!!Mérlegeredmények lányok?Puszi
134. kesanya
2014. okt. 22. 17:01

Sziasztok! :)

Hogy bírjátok a gyümölcsnapot? Minden ok? Nagy lett itt a csönd... :(

133. kesanya
2014. okt. 21. 12:04

Sziasztok! :)

Mozgás lassan beindul, meg az edzés utáni jó érzés is, ami már nagyon hiányzott! ;)

Hanem találtam egy oldalt itt egy naplóban, ami nagyon megtetszett, és eleinte szerintem ezt fogom csinálni: fitnessblender.com

Kicsi angol kell hozzá, de kiválasztható az erősségi szint, mit akarsz edzeni, milyen eszközökkel, milyen hosszú legyen stb?

Kell egy kicsit agyaskodni is rajta, hoyg melyik napra milyen típusú edzést válassz, de sztem ez nem baj.

Húú, most tisztára belelkesültem, alig várom, hogy hazaérjek, és valamelyikkel elkezdjem! ;)


Turbofan, amíg a Turbot nem is tudod rendszeresen elkezdeni, ez alapozásnak még akár jó is lehet! Mondjuk ez tornára a csendesebb verzió, a csendes őrülteknek inkább való... (mint én) :D

132. kesanya (válaszként erre: 131. - C0f1ddd69c)
2014. okt. 20. 14:45

Értem...

Megpróbálom valamelyik este, csak aztán le ne verjek valamit! :P Tévére kéne valahogy kitennem a laptop képét, mert csak a nappaliban férnék el... Na, majd Emberemet ráállítom a dologra, aztán szabad a pálya. Remélem, nem töröm fel a parkettát! :D

131. c0f1ddd69c (válaszként erre: 130. - Kesanya)
2014. okt. 20. 14:28

a három nőből aki csinálja, 1 könnyített verziót csinál, pont azért hogy mindenki tudja csinálni, pl nem ográl meg nem csinál négyütemű fekvőt meg ilyenek.

elsőre nekem is követhetetlennek tűnt, de pár alkalom és belelendülsz, meg akkor már tudod, hogy melyik kombinációnak mi a neve


de én is csak januárban kezdem el, mert decemberben lenne kényszerpihenőm és nem akarok kihagyni 2 hetet

130. kesanya
2014. okt. 20. 12:57

Sziasztok! Én is megvagyok, ettől a héttől drasztikus megszorításokat vezetek be a melléevések miatt... :/


Turbo: hát, megnéztem, bevallom, így 90 kiló körül ezt a gyors kardió mozgást még nem merem bevállalni. Követhető különben? Nekem annyira gyorsnak és bonyolultnak tűnik! o.O

Eleinte max vagy csak a lábra, vagy csak a felsőtestre tudnék szerintem koncentrálni! :P


Ráadásul tavasszal szétment a pulzusmérőm öve, pulzuskontroll nélkül meg nem nagyon merek új dolgokat kipróbálni. Kicsit magas a vérnyomásom , és hajlamos vagyok nagyon felpörögni. Agyvérzést meg nem lenne túl vicces kapni mostanság... o.O

Szóval egyelőre otthoni mozgás folyamatban, tegnap este már lépőkéztem (taposógép), meg 10-10 percet hullakarikáztam. De majd írom a naplómban is. ;)


Bárhogy is, a lényeg, hogy kitartsunk, és a kajára odafigyeljünk! Puszi!!! :*

129. Kétté
2014. okt. 19. 16:11
Sziasztok!Még bírom a kiképzést csak gépközelben nagyon keveset vagyok.Örömmel olvaslak Titeket mikor fel tudok jönni.Még a jövő hét lesz kemény olyan szempontból hogy nem fogok tudni naponta jönni,de utána ismét szeretnék napi szinten Veletek lenni mert így egyedül nagyon nehéz,legalább is nekem.Mérlegre nem álltam még azóta de remélem hogy ismét minimum 2 kilóval kevesebbet fog mutatni.Ha így lesz büszke leszek :)Sok puszi.Kitartás nektek is!:D
2014. okt. 17. 20:07

Mi a helyzet lányok? :)


Kesanya mit gondolsz a Turbo-ról? ha nekiállsz lehet én is rászánom magam. Tulajdonképpen bele kéne férnie mellé egy kis futásnak is, ugyanis abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy utolsó éves egyetemistaként most már csak tanulnom kell, szóval időm az lenne rá. Azért is gondolom, ha most nem csinálom, akkor munka mellett sosem fog menni.

2014. okt. 16. 13:08
nézd meg a youtube-on a results videókat, ha még kétséged van ;)
126. kesanya
2014. okt. 16. 13:05

Na, máris elmélyülök a témában. Olvasom a naplódat is, meg bogarászom a "használati útmutatót" párhuzamosan! :)

Aztán hátha rákapok? ;)

2014. okt. 16. 12:57
nagyon szívesen! amikor elkezdtem gondoltam indítok egy turbo-s fórumot, de szerintem nem sokan csinálják
124. kesanya
2014. okt. 16. 12:48
Ööö, köszi szépen a segítséget itt is! ;)
2014. okt. 16. 12:25
megírom priviben :)
122. kesanya (válaszként erre: 121. - C0f1ddd69c)
2014. okt. 16. 12:23

Nincs nc*re regem sajnos... :(

Ami meg van, ott nincs ez se, meg az Insanity se... :(

2014. okt. 16. 12:17
ha van letöltő programod le lehet szedni a netről
120. kesanya (válaszként erre: 119. - C0f1ddd69c)
2014. okt. 16. 11:43

Ahhha, most néztem a naplód elejét is! :)

Honnan szedted le az edzéseket, lehet, hogy én is megpróbálnám....? Tetszene, hogy mindig változik, de mégis egy rendszer... ;)

119. c0f1ddd69c (válaszként erre: 118. - Kesanya)
2014. okt. 16. 11:26
véletlenül találtam meg youtube-on, a napló elején van 1 hónapnyi beszámoló, addig csináltam, szerintem a legjobb edzés amit valaha kipróbáltam. csak jött egy lelki mélypont és a diétát és a mozgát s kihajítottam az ablakon :( de télen mindenképpen ezt fogom csinálni, mert nekem annyira nem jön be a hidegben futás
118. kesanya (válaszként erre: 117. - C0f1ddd69c)
2014. okt. 16. 11:19
Pont most néztem rá erre a TurboFire-ra... Honnan ismered? Edzettél már rá? Nekem egy kicsit ugribugrisnak tűnik, de valami újdonságot kéne nekem is kitalálnom Béres Alexandra helyett... :P
117. c0f1ddd69c (válaszként erre: 116. - Kesanya)
2014. okt. 16. 11:08
persze ez tény, csak nem tudom, hogy a rengeteg fehérje bevitel hosszú távon jó-e. Nekem azért nem megy a "testépítős" diéta mert nagyon egyhangú. És 1 hétig bírtam minden nap húst enni, utána rá se bírtam nézni 1 hónapig. De egyébként én is azt tervezem, hogy januártól, ikor elkezde a Turbofire-t újra, akkor az abban javasolt étrendet fogom követni.
116. kesanya (válaszként erre: 115. - C0f1ddd69c)
2014. okt. 16. 10:45

Persze, vannak kivételek. :)

Én csak azt tudom, amit tapasztaltam. Egy időben nagyon kevés ch-t, viszont rengeteg fehérjét ettem, látványos volt a változás napok alatt. Testépítő versenyre készültem fel akkor...

Szóval azt megtanultam, hogy az izmokat fehérjével kell etetni, hogy legyenek :), aztán az izmok égetik el a minden másból bekerülő kalóriákat.

Különben nekem is tetszik, éljenek a gyümölcsök! ;)

115. c0f1ddd69c (válaszként erre: 114. - Kesanya)
2014. okt. 15. 07:44
Mondjuk én nem gondolnám, hogy nem egészséges, sokkal jobban érzem magam mikor így táplálkozom. De tény, hogy nekem semmi problémát nem okoz a gyümölcsnap vagy az, hogy gyümölcsöt kell enni reggelire. És valamiért arról sem vagyok meggyőződve, hogy rengeteg fehrjét kéne enni. Van olyan testépítő aki a 80/10/10-es diétát csinálja vagyis kb. csak nyers gyümit eszik, mégis izmos.
114. kesanya
2014. okt. 14. 15:47

Szia! Na igen... az ilyeneket tényleg kár etetni. :/

Mondjuk az is tény, hogy ez a diéta nem a legegészségesebb, de még viszonylag elmegy, és hatékony! Főleg, ha betartjuk! ;)

Valahogy több fehérjét kéne belecsempészni... De majd csak akkor, ha elértem a célt. ;)

Te hogy bírod különben?

2014. okt. 14. 13:49

sziasztok! :)

nem tudom, hogy olvasgattok-e más fórumokat, az egyiken az egyik hozzászóló minden hozzászólásában megemlíti, hogy mekkora sz@r a 90 napos diéta, meg minden más is.... persze azt hiszem nem kell említenem sem, hogy ő a paleo szentségében hisz :D

először begépeltem neki egy hozzásólást, hogy nézzen már át egy 90 napos fórumra, ott éppen nem sikertelen diétázókat talál, de aztán kitöröltem. Felesleges az ilyenekkel veszekedni.

Mondjuk az szerintem külön ízléstelen, hogy egyes ételeket konkrétan kakinak nevez...persze csak azt ami mások szerint egészséges.

Imádom az ilyen megmondó embereket.

112. Kétté
2014. okt. 14. 06:42
Hahó Csajok!Gyors feljöttem munka előtt mert este megint nem lesz már energiám hozzá:(.Minden oké,azon kívül hogy itt ott bűnöztem kicsit de vagy a lelkiismeret vagy az össze szűkűlt gyomor miatt egy két falat bűnös étel után fájt a hasam,elteltnek éreztem magam ugy hogy csak minimálisat,de vétkeztem.De újra normálisan étkezem ahogy a diéta megkívánja.Szombaton fogok mérlegelni.Puszi kitartás Mindenkinek!;)
111. kesanya
2014. okt. 13. 09:30

Sziasztok! :)

De nagy itt a csend...

Remélem jól vagytok, és megy a diéta? ;)

Nálam nagyjából minden ok így pár nap után. Naplómba írom szépen, volt azért némi érdekesség. :P

110. kesanya
2014. okt. 11. 12:29
Sziasztok! Ma reggelre 5 nap mérlege -2,6... Lecentiztem magam, és sírok... A 90-60-90 nálam eléggé felerősödött... A naplómba beírom. :P De csinálom tovább, mese nincs! ;)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook