Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fapados fórum

Fapados (beszélgetős fórum)


2015. márc. 16. 12:44
Ez a szemétnek sem nevezhető valami sajnos FOLYTATÓDIK. :O(((
2014. okt. 6. 10:38
Megnéztem én is az első részt,de nem mondhatnám,hogy nagyon tetszett.Néha felnevettem egy-egy gyenge poénon,de összességében tudok jobb elfoglaltságot is találni magamnak arra a fél órára.
2014. okt. 5. 19:53
Tévedtem, mert ez a szemét még a Marslakókat is alulmúlja, ami a legelső rész alapján egyértelmű. Kérdés, leállítják-e a nyilvánvalóan katasztrofális nézettségi adatok miatt néhány epizód után, avagy az összeset leforgatják, ami VALAKI(K)NEK hótbiztosan nagyon jövedelmező.
2014. okt. 5. 12:43

Hölgyeim és Uraim!

Ma este új magyar sorozat indul az M1-en, címe a jelen fórum tárgya. Kézenfekvőnek tűnik a dicstelenül kimúlt Marslakókkal való összehasonlítás. Noha a Fapadost nem akkora csinnadrattával harangozták be, a stábtagok vallomásai, miszerint jókat röhögtek a felvételek közben, nem sok jót sejtetnek, még ha tudomásom szerint Jáksónak ehhez nincs köze. Keressük az erényeket és a gagyiságot a ma este induló Fapados epizódjaiban! Heti sorozatként kissé mások az ismérvek, mint a napi szappanoperák esetében, de bennem még maradt annyi kíváncsiság, hogy várjam: Siker vagy bukta lesz-e belőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook