Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek a terhesség gyanúja fennállhat? fórum

Szerintetek a terhesség gyanúja fennállhat? (tudásbázis kérdés)


17. L.Niki18 (válaszként erre: 16. - Doktor55)
2014. okt. 7. 19:25

Köszönöm a választ! Lehet méhgyulladásnak is ilyen tünete...mert picit görcsöl az alhasamnál, vagyis inkább még lentebb. De pisilésnél nincs semmi gondom, nem fáj, és nem is járok gyakrabban sem wc-re.

Hétvégén úgyis kiderül minden. Mert akkor kell megjönnie a menzeszemnek.

2014. okt. 7. 16:42
A korai terhességnek nem tünete a pecsételő vérzés, viszont az alacsony hormontartalmú fogamzásgátlóknál a pontatlanság járhat ilyen tünttel. A menzesz elmúltával célszerű felkeresni a nőgyógyászt.
15. zebracsikó (válaszként erre: 14. - L.Niki18)
2014. okt. 5. 12:09
természetesen
2014. okt. 5. 12:07
És továbbra is szedjem gondolom a tablettát,tehát a fennmaradó négyet?
13. VendrinerPiroska (válaszként erre: 11. - L.Niki18)
2014. okt. 5. 11:22

Nem. Tényleg várj a mensesedig a teszttel. Az elmondásod alapján én leginkább megvonásos vérzésre gyanakodnék. Én sem voltam jó tabletta szedő és voltak hasonló tapasztalataim.

A has szurkálás még magában nem jelent terhességet.

12. zebracsikó (válaszként erre: 11. - L.Niki18)
2014. okt. 5. 11:17

most még tuti nem mutatna semmit


várj a menzesz időpontjáig

2014. okt. 5. 11:13
Még most nem mutatná ki gondolom a teszt, hogy mi is a helyzet igaz?
10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - L.Niki18)
2014. okt. 5. 11:04

nincs mit tenni, várni kell majd tesztelni


és jobban odafigyelni a gyógyszer bevételére


állítsd be a telefonod úgy, hogy minden nap azonos időben figyelmeztessen

2014. okt. 5. 10:55
Most meg picit mintha "szúró" érzést is éreznék bal oldalt a hasamnál.
8. L.Niki18 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2014. okt. 5. 10:34
Lehet...mert volt.
7. L.Niki18 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2014. okt. 5. 10:34
Hát a hónapban is volt amikor másnap szedtem be az előző napit. Nem erőltettem meg a hasamat. A diétám annyi, hogy teljes kiőrlésű kenyeret eszek 1-2 szeletet reggel, utána már semmi kenyér. Tésztát is kerülöm amennyire lehet. Nem viszem túlzásba a diétát. Csak próbálok odafigyelni.
2014. okt. 5. 10:20
Ha ebben a hónapban is volt gyógyszerkimaradás, akkor könnyen lehet, hogy hormonálisan megborultál kicsit.
2014. okt. 5. 10:19

Az a kérdés, ebben a hónapban rendesen szedted-e a gyógyszert vagy megint kimaradt-pótoltad?

(AZ elmúlt hónapok ebben az esetben nem nagyon számítanak)

A diéta-torna nem hiszem, hogy beleszól, hacsak nem valami ördögi hasizomgyakorlatokkal gyötörted meg a bélésed.

Milyen a diétád?

2014. okt. 5. 10:16

3 hete elkezdtem diétázni is, több-kevesebb sikerrel..! :)

De mellette most heti kb. 2 alkalommal járok edzeni is személyi edzővel, mert fogyni szeretnék. Ez is esetleg benne lehet?

2014. okt. 5. 10:13
Ennek nagyon sok oka lehet. Okozhatja csupán a nem megfelelő rendszeres bogyó szedés, sérülés, hormonális probléma (bár ez megvonásos vérzés tabletta mellett), valamilyen elváltozás, de persze a terhesség sem zárható ki szerintem 100%-ra. Nem hiszem, hogy a teszt kimutatná... Szerintem mindenképp menj el az orvoshoz vagy legalább hívd fel hogy megnyugtasson.
2014. okt. 5. 10:01

Az lenne a kérdésem, hogy a Jangee fogamzásgátlót szedtem eddig, de kb. már lassan 1 éve kb., hogy Iamna fogamzásgátló gyógyszert szedek. Nem mindig tartom be pontos szedését, +1 1-2 óra, de nagyon ritkán el is felejtem bevenni (de mindig pótolom)...Tudom erre figyelni kell jobban!

De most az a kérdésem, hogy még van a levélben 4 szem tabletta, de tegnap ilyen kevés pecsételő szerű vérzésem van, és most reggel is. Mitől lehet ez szerintetek? Terhesség gyamúja szerintetek fennállhat? Nem tudom, hogy a teszt is kimutatná e esetleg már? Elvileg a menzeszemnek rendesen jövő héten hétvégén kell majd megjönnie, úgy szokott. Köszi mindenkinek a válaszát és tapasztalatokat!

2014. okt. 5. 09:58
Sziasztok, az alábbi kérdéssel fordulok hozzátok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook