Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Honnan szerezzek szolomag kivonatot? Nincs a boltokban... fórum

Honnan szerezzek szolomag kivonatot? Nincs a boltokban... (tudásbázis kérdés)


13. Klimpírozi (válaszként erre: 7. - 2577cdcc12)
2009. jan. 18. 23:42

majdnem leírtam javaslatként:)

Kényelmes és teljesen biztonságos, soha semmilyen gondom nem adódott netes rendelésnél, bankkártyás fizetésnél.

12. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 11. - Princes47)
2009. jan. 18. 19:22
Itt csak egy nagy baj van hogy a különbőző rákok teljesen eltérőek. Akkor miért hatna egy vegyület mindre? Ez olyan mintha minden ételt csak sóznánk.
2009. jan. 18. 15:39

És azt tudjátok, hogy mire jó a szőlőmag kivonat?

Most olvastam egy cikket, bemásolom ide:

Szőlőmagból nyert vegyület hatására a rákos sejtek elpusztítják önmagukat. A meglepő labortesztről amerikai kutatók számoltak be a közelmúltban.

A tanulmány során a szakemberek egy, a kereskedelmi forgalomban is kapható szőlőmag-kivonattal "kezeltek" leukémiás sejteket különböző dózisokban. Nagy adagban alkalmazva a kivonat apoptózist, azaz programozott pusztulást váltott ki az érintett sejtek nagy részénél.

24 órával a kísérlet kezdete után a sejtek háromnegyedénél beindult az önpusztító mechanizmus, s végzett a kóros sejtekkel. A szőlőmag-készítmény aktiválta a sejtekben található úgynevezett JNK fehérjét, mely az önpusztítást vezényli.

Az egészséges, normális sejteknél nem indult be az önmegsemmisítés, hogy miért, azt egyelőre nem tudni.

- Mindenki olyan hatóanyagot keres, olyan szert szeretne kifejleszteni, mely hatásos a rákos sejtek ellen, ám a normálisakra, épekre nézve semleges, úgy tűnik a szőlőmag ebbe a kategóriába tartozik.

Noha az eredmények biztatóak, a klinikai alkalmazástól még messze vagyunk - mondta Xianglin Shi, a lexingtoni Kentucky Egyetem munkatársa, a tanulmány vezetője.

A szőlőmag-kivonat daganatos betegségekre gyakorolt hatását firtatva már korábban is végeztek kísérleteket: bőr-, emlő-, bél- és tüdőrákos esetekben is hasonló mechanizmus játszódott le, mint most a leukémia esetében.


Én erről most olvastam először, ezért szeretném közre adni, hogy minél többen tudják, hogy ilyen is létezik.

10. emagdi
2008. nov. 15. 19:24
2 hete az árkád alsó szintjén levő kis bioboltban biztosan volt. (mást kerestem, de ahogy nézelődtem, láttam hogy van szőlőmag kivonat is. talán kétféle gyártmány is volt, de erre már nem esküdnék meg)
2008. nov. 15. 18:53
Itt a szőlőszezon, tessék jól összerágni a szőlőmagot.Benne van minden jó.
2008. ápr. 16. 11:16
Talaltam egy bioboltot. Fel is hivtam oket, es megrendelik nekem. Penteken itt lesz :) Szuper.
7. 2577cdcc12 (válaszként erre: 6. - 94e6ec2939)
2008. ápr. 16. 09:53
Én rendszeresen rendelek netről, nem kell félni tőle.
2008. ápr. 16. 09:44

Igen, valoszinu marad a net. Csak azt meg nem szeretem, mert nem nagyon bizom benne...

Sajna nalunk nincs biobolt. Vagy legalabbis nem tudok rola.

2008. ápr. 16. 09:37
A neten is tudsz rendelni, ha nem találsz. Több oldalon is van...
2008. ápr. 16. 09:31

Én is a bioboltokat vagy a kissebb fitotékákat javaslom, vagy gyógyszertárak.

Lehet, hogy sok helyen meg kell nézned.

2008. ápr. 16. 09:29
Neztem mar Herbariakban, meg gyogyszertarban is, de nem volt...
2008. ápr. 16. 09:21
Én bioboltban vettem...
2008. ápr. 16. 09:18
Honnan szerezzek szolomag kivonatot? Nincs a boltokban...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook