Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem nő a legényvirágom? fórum

Miért nem nő a legényvirágom? (tudásbázis kérdés)


8. KicsiPöttöm (válaszként erre: 6. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 2. 19:02
Lehet igazad van. Bár mindenhol azt írják, hogy 18-24 fok neki az ideális. Mi a 10. emeleten lakunk, itt fordul meg a meleg víz, csak nekünk van fűtéscső a szobában, télen 35 fok van a szobában, nyáron 45...
7. KicsiPöttöm (válaszként erre: 5. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 2. 19:00
Szoktam neki táprudat ledugni.
6. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4. - KicsiPöttöm)
2014. okt. 2. 18:49
Gondolkodtam a dolgon!:) Tulajdonképpen az én virágjaim sem növekednek nyáron,volt olyan időszak,hogy kivittem az udvarra őket,szinte meg sem moccantak,ősszel mikor beindul a fűtés ,akkor bolondulnak meg.Várd meg a fűtést,lehet,hogy jobban kedveli azt a klímát.Már csak azért is,mert karácsonytól-áprilisig szépen gyarapodott.
5. ec7efbffe4 (válaszként erre: 1. - KicsiPöttöm)
2014. okt. 2. 18:40
Próbáld meg táp oldatozni!
2014. okt. 2. 17:55
Senkinek sincs legényvirága, vagy senkinek nem állt meg a növésben? :)
3. KicsiPöttöm (válaszként erre: 2. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 2. 16:41
Azt várhatja :))
2. ec7efbffe4 (válaszként erre: 1. - KicsiPöttöm)
2014. okt. 2. 16:37
Várja a lyányt.:) Bocs,ne hari csak hirtelen ez jutott az eszembe,mikor olvastam a fórum címet.
2014. okt. 2. 14:32

Sziasztok!



Tavaly karácsonyra kaptam egy legény virágot. Áprilisig úgy nőtt, mint a bolond gomba. Szépen megnőtt és besűrűsödött, majd megállt. Azt hittem az a baja, hogy kicsi lett neki a hely, így átültettem egy kicsivel nagyobb cserépbe júniusban. Viszont azóta sem nő. Nem is szárad ki, semmi. Ugyan úgy locsolom kb 1,5 hetente, ugyan azon a helyen van kezdetektől. Szerintetek mi lehet a megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook