Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Diplomás bér vagy sem? fórum

Diplomás bér vagy sem? (tudásbázis kérdés)

2014. szept. 30. 19:27
Nem kapsz Húgom ugyanígy járt.
7. syria (válaszként erre: 1. - Mária8891)
2014. szept. 30. 19:24

Nem fogsz diplomás bért kapni, mert nyelvvizsga nélkül nem lesz diplomád, csak érvényes államvizsgád.

Ehhez nem kell tapasztalat, csak a hatályos (jól kitalált) törvények ismerete. :(

2014. szept. 30. 19:19

A manóba :(

Azért, nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

5. melone13 (válaszként erre: 3. - Mária8891)
2014. szept. 30. 19:09

Nem számít sajnos!

Nekem is csak oklevelem van, amivel igazolni tudom, hogy elvégeztem, de a nyelvvizsga nélkül nem számít diplomának jogilag:((

4. a3e69fc1e5 (válaszként erre: 2. - Melone13)
2014. szept. 30. 19:08
Pontosan!
3. Mária8891 (válaszként erre: 2. - Melone13)
2014. szept. 30. 19:08
Igen ezt tudom, de kapok róla tanúsítványt, hogy sikeresen teljesítettem az államvizsgáát. Ez sem számít? :)
2014. szept. 30. 19:06

Szia!

Amíg nincs meg a nyelvvizsga, nem veheted át a diplomádat, hiába államvizsgáztál le sikeresen.

A magasabb bér csak akkor jár, ha a diplomát átvetted.

2014. szept. 30. 19:03

Sziasztok!


Segítségetek szeretném kérni! Mindenképpen számítok olyan ember válaszára aki saját tapasztalattal rendelkezik. Jelenleg közalkalmazottként dolgozok, és levelezősként végzem az egyetemet, decemberben lesz az államvizsgám. Szakmámba vág az egyetem, tehát ha elvégzem akkor meg kell kapjam az egyetemi végzettségnek megfelelő bért. De van egy kis bökkenő, nincs meg a nyelvvizsgám és decemberig nem is lesz. A kérdésem pedig az, hogy attól, hogy nem lesz meg a nyelvvizsgám meg fogom kapni a diplomás bért vagy addig amíg meg nem lesz nyelvvizsga marad a jelenlegi fizetésem???

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

Maya

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook