Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Randizhatatlan fórum

A Randizhatatlan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Randizhatatlan

1 2 3 4 5
2019. ápr. 21. 21:17
Ha számítana neki a meg könnyebülésem,akkor biztos találna rá módot,hogy valahogy még egyszer találkozzunk anélkül,hogy megalázzam magam csak miattam,hogy le tehessem ezt az egészet végleg és meg tudnék végre bocsájtani magamnak.
140. e2b5602537 (válaszként erre: 139. - Érdekes73)
2019. ápr. 14. 18:12
Köszönöm, hogy reagáltál a mondandómra. Már nem aktuális,már késő rendben . Úgy érzem tart a jelen így élek benne. Már igazából le tettem a múltat. Csak néha néha még elő bbukkan a semmiből és ilyenkor nem túl kellemes nekem. Ezt amit le írtam magam miatt szeretném,szeretnék pár dolgot megosztani vele,az én megkönnyebbülésem végett,hogy ez a néha ,néha se jöjjön elő.
139. Érdekes73 (válaszként erre: 138. - E2b5602537)
2019. márc. 2. 21:51
Szerintem utólag már késő megbeszélni akkor már nem aktuális. Inkább a jelenben kell élni.
2019. febr. 28. 13:15
Most találtam rá erre a cikkre és gondoltam hozzá szólok. Bár tudom nincs jelentősége, de mégis írnék egy pár gondolatot. A cikk jól sikerült valóban vannak ilyen nők,emberek többek között magamra is rá ismertem sok mindenben. Nagyon régi történet. Nem vagyunk jól szocializálva. Nem vagyunk a kedvességhez,udvariassághoz szokva. Ha valaki így tesz csak nézünk,hogy mi baja? Amit furcsa reakciók követhetnek amit ő joggal érthet félre. Az az igazság már elvagyunk teljesen vadulva egymástól,így akiért ha oda is vagyunk/voltunk azt sem merjük közel engedni magunkhoz,így önmarcangolásba kezdünk és végül el engedjük az illetőt,aki egykor teljesen felbolygatott mindent csak azzal, hogy létezik,hogy tudjuk van. Után nem marad más mint a fejünket a homokba dugjuk inkább, hogy már ne is halljunk róla semmit,ne is lássuk az illetőt a végleg elfelejtés következik mindaddig míg ilyen és ehez hasonló írásokba nem botlik az ember. És előkerül a múlt,az emlékek ami régen fájdalmas volt amit magunknak köszönhettünk,mert cselekedni azt nem mertünk igazán. De ennek hatására már nem akarom a fejem a homok alatt tartani! És ha lessz még talán egyszer alkalom és úgy hozza a sors,hogy találkozom ezzel az illetővel akkor majd elmondom mit éreztem egykor,feltéve ha érdekli és esetleg ő is úgy érzi, hogy ezt még át kéne beszélni neki is lenne mit mondania ,mert ez így nincs jól.
137. kriszta773 (válaszként erre: 135. - Buenasnoches2)
2014. dec. 15. 12:43

hidd el, ha belelátnál a legtöbb ilyen "páros" életébe, olyan boldognak éreznéd magad rögtön szingliként, hogy nem bánnád, hogy most nincs senki :)

neked megvan az esélyed arra, hogy megtaláld azt, akit szeretnél, nézd így a dolgokat. és még a rossz randikkal is izgalmasabb életet élsz, mint sok házaspár vagy együtt élő, akik között már rég nincs semmi sem, aminek kéne. arra gyúrj, hogy te is a szerencsések között legyél, aki jó kapcsolatban élhet majd :)

136. gribedli*** (válaszként erre: 135. - Buenasnoches2)
2014. dec. 15. 09:39

Coki!:DDD


Szerintem nem, nem kell beérni bárkivel. Meg a páros emberek is voltak szinglik és nem járt semmilyen "előjog", mindenki válasszon olyat, aki neki totál megfelel. Rossz a fordítottja is, amikor "páros" emberek azért nem mernek ismerkedni, mert ugye nekik is lépten nyomon ismétlik, hogy "régen nem kidobták, hanem megjavították" és hasonlók. Mind a szingli, mind a páros embernek semmi oka attól félni, hogy egyedül marad, illetve jobb egyedül mint rossz társaságban, ha valami annyira döcög. Ha már párban vagyunk, igaz, nap mint nap meg kell érte dolgozni de ha ennek ellenére mégsem megy, nem muszáj csak azért maradni, hogy jajistenem, nehogy szinglik legyünk. Mert na és?:)))


Ha neked az az illető nem tetszik, inkább kosarazd ki minthogy csak azért legyél vele, hogy legyél valakivel. Jogos.

2014. dec. 14. 22:57

Poénos a topiknyitó cikk, van benne sok igazság.

De! Vajon én is "randizhatatlan" volnék, ha mostanában csupa olyan férfi talál meg, aki nem jön be nekem?

Tehát nem azért nem megyek vele randira, mert szívesebben teázom a barátnőmmel vagy töltöm a szombat délutánt anyámnál + még észre sem veszem, hogy randira hívtak. Hanem mert ő nem szimpatikus és kész.

Ettől még nem a szobám falán fennmaradt poszterről rám mosolygó énekes/színész után áhítozom, félreértés ne essék!


Engem az bosszant, hogy mindenki azt mondja a szingliknek: érjétek be bárkivel, ha nem akartok egyedül maradni! A már páros embereknek "járt" az az előjog, hogy olyan partnert válasszanak, akit vonzónak is találtak, a szingliknek meg "coki"! :P

2014. okt. 5. 07:59
Tetszik a cím:))
2014. okt. 5. 00:47
Háááát, az igazság, ami igazság, találkoztam már az un. Randizhatatlan típusával, meg a "jószándékú" barátnővel is. Ettől függetlenül szerintem egy amúgy éppeszű nő, nem utasít vissza egy elfogadható férfiembert a cikkben említett okok miatt, még akkor sem, ha nem úgy néz ki, mint a Hugo Boss reklám (aki most momentán Gerard Butler, aki pld nekem jön be), ha amúgy, mint korábban említettem volt, elfogadhatónak találja. Legfeljebb egy kicsit csodálkozik, hogy honnan jött ez nagy lelkesedés ilyen hirtelen, vagy nem akar-e valamely kedves ismerőse szórakozni vele.
2014. okt. 4. 18:33
Másik ilyen, akiben csalódtam, Mickey Rourke...pedig tök jó színész de nagyon elfuserálta a fejét.
131. gribedli*** (válaszként erre: 129. - Drusyl24)
2014. okt. 4. 18:31

Hát nem. Brad mindig is tetszett és mindig mondtam magamban, hogy ez a pasi öregen is tetszik majd. Ennek ellenére be kell valljam, többet, mást vártam, mert pocsékul öregedett. Egyike azoknak az idoljaimnak, akiben ilyen téren csalódtam...


Tudnék mondani pár idősebb színészt, akik igen, sármosak maradtak. A mostani, fiatalabb kedvenceimről meg majd idővel kiderül;)

2014. okt. 4. 15:47
szerintem ez egy randizhatatlan pasiról szól, aki nem érti meg, hogy egy nála jobb nő inkább van egyedül, mint olyan hordozza a tenyerén, aki kívül-belül nem jön be neki. és igaza van, minek randizzon akár egy 30-as vagy fiatalabb/idősebb nő egy olyan pasival, aki számára nem pálya, csupán azért, mert éppen nincs partnere. nem is lesz, ha ilyeneknél ragad le :)
2014. okt. 4. 15:27
Mondjuk Brad Pitt még 50 évesen is tök jól néz ki, de a férjem számomra még jobban!!! :-D
2014. okt. 3. 18:10
Ha ilyennek tartod magad,nem is fog menni
127. syria (válaszként erre: 126. - D1e807c461)
2014. okt. 3. 17:57
Ehhez a cikkhez ennyi hozzászólás is sok.
2014. okt. 2. 23:04
ennyi volt?!
125. syria (válaszként erre: 124. - Érdekes73)
2014. okt. 2. 16:46
De ennyire?
124. Érdekes73 (válaszként erre: 123. - Sálálálá)
2014. okt. 1. 21:14
mindig van lentebb :)
2014. okt. 1. 19:00
sosem gondoltam volna, hogy létezik ez a szó: randizhatatlan. pláne nagy kezdőbetűvel -.-
122. syria
2014. okt. 1. 18:53

Atyavilág!

Netbarátnő gyúr a pocsékabbnál pocsékabb cikkek írására?

Vagy Hoxa szórakozik velünk?

Egyet minden esetre elértek: 122 hozzászólás az igénytelenséghez.

121. d1e807c461 (válaszként erre: 110. - Gribedli***)
2014. okt. 1. 17:17

elolvastam még egyszer.


nos, ennyire idétlen nők nincsenek.

harmincas, nem szűz nőkről ír, akik nem veszik a lapot, ha randira hívják őket? :)

ilyen nincs.

ha mégis, akkor az bizony szűz, ostoba s bűn ronda.

ilyen legfeljebb a filmekben van.

ez lerázás a nő részéről, nem tudatlanság.

(méghogy nem ismeri fel a helyzetet!)

nem jött be a pasi neki, ő Brad Pittre vár.

joga van hozzá. :)

a cikkíró kosarat kapott.

viselje méltósággal a kudarcot.


igen, az igaz, h vannak ilyen "barátnők". :)

s azzal is egyetértek, h hozzád hasonló emberekkel , esetleg jobbakkal kell körülvenned magad.

120. Deni plus (válaszként erre: 119. - Érdekes73)
2014. okt. 1. 15:11
Nincs bennem vitatkozási hajlam:))Nem fogok parancsokat teljesíteni:)))
119. Érdekes73 (válaszként erre: 117. - Deni plus)
2014. okt. 1. 15:08
Azt gondolsz amit akarsz és azzal kötekedsz akivel akarsz. Engem hanyagolj ennyi a lényeg :)
2014. okt. 1. 15:04

Még pár a készlet kifogyhatatlan...

Fórum - Miből lehet észrevenni hogy egy pasi nagy csajozó?

[link]

-----

Fórum - Az igénytelenebb emberek kiegyensúlyozottabbak?

[link]

--------

Fórum - Mennyire fontos a pasiknak, hogy a barátnőjüket a társadalom csinos, jó nőnek tartsa?

[link]


-----------

Fórum - Egyéjszakás kalandban a szüzesség "elvesztése"?


[link]

-------------

Fórum - Hogyan lépjek túl azon hogy nincs pasim?


[link]

-----------------

Fórum - Egy bolti eladó lánnyal/kasszással mennyire általános dolog hogy flörtölnek a pasik?

[link]

-------------

Fórum - Szerintetek is a szakítás a férfi reakciója arra, ha egy nő a következőt mondja neki?

[link]

--------

Tudásbázis - Ha egy fiú egyszer világosan megírta nekem, hogy nem szerelmes belém és hagyjuk békén egymást, akkor miért érdeklődik a hogylétemről?

[link]

--------------

Fórum - 24 évesen úgy hogy soha sem csókolóztam és kapcsolatom sem volt mi lesz velem?

[link]

----------

Fórum - Mit gondoltok arról, hogy egy lány felköszönt egy fiút születésnapján és a fiú ezt írja vissza neki?

[link]

--------

Fórum - Mire gondolsz, amikor az exed felköszönt jeles alkalmakkor (szülinap, névnap, nőnap, karácsony, stb.)?

[link]

------

Fórum - Milyen ember az olyan, aki igénytelen emberrel képes összejönni?

[link]

-------

Fórum - Ha egy férfi rendszeresen bevisz a munkahelyére egy nőt, akkor lehet köztük valami?

[link]

--------

Fórum - Mi lehet az oka annak, hogy egy férfi vonzónak talál egy nőt, de nem szeret belé hosszú ismeretség után sem?

[link]

---------

Fórum - Miért van az, hogy ha egy nőre rámosolyog egy férfi rögtön azt hiszi, hogy tetszik neki és járni akar vele?

[link]

---------

Tudásbázis - Miért nem kell senkinek 30 felett a nő, ha nem gyönyörűséges?

[link]

---------

Fórum - Miből lehet észrevenni hogy a szép szavak mögött van-e tartalom?


[link]

------

Fórum - Szerintetek egy kapcsolat elején meddig/milyen gyakran hagyhatja a nő, hogy a férfi állja az egész számlát, pl. kávézóban?


[link]

----------

Tovább is van de meguntam :)

117. Deni plus (válaszként erre: 116. - Érdekes73)
2014. okt. 1. 15:01
Mit gondoljak? Te most ettől fontosabbnak érzed magad ?:)))
116. Érdekes73 (válaszként erre: 115. - Deni plus)
2014. okt. 1. 14:39

Egy gyöngyszem a sok közül :)


Fórum - Megbocsátható "bűn" ha a nő kezdeményez? (6. oldal)

2014. okt. 1. 14:21

..gőze nincs ,arról ,hogy működnek a dolgok?MIRŐL?

Te olvasod mit írsz?))

2014. okt. 1. 14:17
Hűha! Ez megrengetett...
113. Érdekes73 (válaszként erre: 111. - Deni plus)
2014. okt. 1. 13:12
Biztos vannak ilyen egyszerű nők is ( itt is nyitnak fárasztóbbnál fárasztóbb fórumokat )akiknek gőze nincs arról hogy működnek a dolgok de azért így általánosítani tényleg nem lehet....
112. gribedli*** (válaszként erre: 70. - D1e807c461)
2014. okt. 1. 11:01
Igazad van, nem mindenkinek ez, de mondjuk az már igen, hogy ne csak 2-3 randi legyen egy pasival, akivel jó a szex és más dolgok, megközelíti az ideált és pont mire megszokod, hogy van egy ilyen pasi, eltűnik. Azok, akik meg tovább bírják mint 3 randi, azok már potenciális férj jelöltek (egyszer majd, valakivel biztos:D). Nem mondom, hogy azzal a nővel pont, akivel épp randiztak, hanem arra értem, hogy képesek túllendülni az 1 alkalmon vagyis tényleg ismerkedni akarnak, nyitnak. A cikkben használta a "komoly" szót, na, szerintem ez találó. Ez nem azt jelenti, hogy rögtön mindenki gyereket akarna az ilyen pasiktól, vagy azonnal gyűrűt de legalább kialakul valami komolyabb, konkrétabb. Eleinte egy rendszeres szex-el tarkított vacsizások, nyaralások, közös programok tökéletesen megteszik.
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook