Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan rendezzek gyerekzsúrt úgy, hogy ne verjék szét a házat a kicsik? fórum

Hogyan rendezzek gyerekzsúrt úgy, hogy ne verjék szét a házat a kicsik? (tudásbázis kérdés)


17. anya4005 (válaszként erre: 16. - Idegen666)
2014. szept. 30. 07:22
Az én nagyom is 4,majd a nagycsoport végén lesz buli (mivel nyáron van a szülinapja,a bulit előre hozzuk,nehogy a nyaralások miatt ne tudjanak jönni a srácok).
2014. szept. 29. 22:38
Ti hány éves korában csináltatok először bulit? Lehet, hogy még várnom kellene pár évet? Tavasszal lesz 4 éves. Talán 7 éves koráig csak a mamákat kellene meghívni, utána meg már nem annyira kezelhetetlenek, hiszen az iskolában tanulnak némi fegyelmet.
15. 2cc786c515 (válaszként erre: 3. - Idegen666)
2014. szept. 29. 11:53

…vidd ki őket egy tanyára!

Mi nagycsoportban vezettük be és szigorúan csak

a barátok voltak ott. És ilyen vandálságot egyik srác

sem csinált, pláne hogy még az anyuka is ott volt???

Azt nem mondom, hogy kellett utánuk pakolni, de

csak mert minden játékot előszedtek és játszottak.


Iskoláskorukra már másképp oldott meg az osztály…

14. grizus
2014. szept. 29. 03:37
"Ó jaj! Tönkrement a répatortám, nem sikerült a zsúrom és a bábszínház is egy csőd!"(Simpsons)
13. grizus
2014. szept. 29. 03:34
Szerintem sehogy. Semleges terepen kéne megrendezni, bár úgy nyilván drágább.
12. anya4005 (válaszként erre: 8. - Idegen666)
2014. szept. 28. 23:29
Én a szülőkre is rászóltam volna!!!
11. anya4005 (válaszként erre: 3. - Idegen666)
2014. szept. 28. 23:28

Én úgy oldottam meg,hogy nem volt itthon buli. Fiam augusztus végén született,az oviban az első héten volt torta neki.

Még a nyár elején voltunk mekis buliban,hát...még az animátor is otthagyta a csapatot,maradt az ünnepelt anyuja,apuja. Én ebbe belerokkannék!!!

Volt olyan szülő,aki az oviban úgy tartotta meg a gyereknek a bulit,hogy bevitte a tortát,stb,és hívott bohócot a gyerekeket szórakoztatni.

Majd nagycsoport végén szeretnék egy kerti bulit,de szigorúan csak szülőkkel,és csak a kertben! Szerencsére a garázsban is van wc,mosdó,nem kell bejönni a házba azért sem! :-)

10. Zebra25 (válaszként erre: 8. - Idegen666)
2014. szept. 28. 23:22
-20 fokba nem faca, de ha jò az idő akkor ez a legjobb megoldàs
9. arrival (válaszként erre: 8. - Idegen666)
2014. szept. 28. 22:46

Teljesen jo a jatszoter, sot meg asztal sem kell legyen piknik, a gyerekek szeretnek az tuti !!


Mondjuk ez idojarastol is fugg.


Es legyen kozos jatek, keressel otleteket a neten.

2014. szept. 28. 22:09

A játszóház jó ötlet, csak nálunk nincs a közelben. Egy közeli városban van, de oda a szülők nem hoznák el a gyerekeket. Az nagyon gáz, ha egy közeli játszótéren állítok majd fel egy asztalt és viszek ki műanyag tányérokat?

Egyébként rászóltam a gyerekekre, de a szülők csak ültek némán és volt aki nevetett rajta.

2014. szept. 28. 21:38

Az en lanyomnak januarban van sznapja, igy kertiparti kizart :/

Maradt a jatszóhaz berlés, (Mekis sznap, bar az a worst case scenario

Ha nem akarsz felfordulast, tenyleg mas helyszint kell valasztani, anyagi lehetőségekhez mérten, vannak opciok.. ( a a szomszédék pl a Művházban béreltek ki egy termet, vittek asztalokat, feldiszitettek, keszultek jatekokkal stb, allitolag tök jól sikerult... Persze függ a korosztálytol is, mi voltunk már ugy bowlingozni a Mammutba. Hogy a ket legszélső pályán gyerekszúr volt, pizzaval, tortalval stb. 2 orara bereltek, letudtak az egesz zsurt annyi ido alatt, a gyerekek fullra elvezték, a palyaberlet volt a kiadas + a kaja, ami ugyee otthon is lenne...)

En biztos nem engednék be a házba 10 henrencs ovist :) ohatatlanul is kart tesznek mindenben, nem tudod elekeulni.

Nekem megeri a pkusz pár ezer ft-ot h a pár oras zsúr utan szepen hazamegy az ember a tiszta hazaba :)

2014. szept. 28. 19:58
Nagyon nehéz,de mindenképp le kell kötni a gyerekeket folyamaos közös játékkal, és gondolj arra is hogy 10 percnél tovább semmi nem köti le őket. Készülj előre a játékokkal és ne hagyd őket unatkozni.
5. Regin_a (válaszként erre: 4. - Arrival)
2014. szept. 28. 16:45

meg le kell kotni a gyerekeket. "


a széklábához! :)

2014. szept. 28. 13:31

Nem ertem, miert nem szoltatok rajuk ?


A szulinapi bulin, meg le kell kotni a gyerekeket.

Kortol fuggetlenul, valami eloadas, kozos jatek.

3. idegen666 (válaszként erre: 1. - Idegen666)
2014. szept. 28. 12:36

Pénteken egy óvodai rendezvény után néhány szülő átjött hozzánk a gyerekével, hogy ott folytassuk az ismerkedést. 5 gyerek volt csak, mégis majdnem megőrültem. A fiúk vascsővel verték a ház falát, szétszedték az öntözőrendszer egy részét, a lányok leszaggatták a citromot a fáról (az egyik tettes az én gyerekem volt, pedig eddig soha sem csinált ilyesmit). Visítottak, hogy bent akarnak játszani a házban. Én csak annyit mondtam, hogy akkor mehetnek be, ha megy velük felnőtt is. Persze nem volt önként jelentkező szülő.

Most azon gondolkodok, hogyan rendezzek majd így szülinapi bulit? Ti hogy oldjátok meg, hogy egyben maradjon a berendezés és a ház?

2014. szept. 28. 12:35

rendezz másnak az otthonában.

az a legbiztosabb.

2014. szept. 28. 12:28
Hogyan rendezzek gyerekzsúrt úgy, hogy ne verjék szét a házat a kicsik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook