Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha visszamondott a vevő egy csomagot, a futár cég ezt tudni fogja időben? fórum

Ha visszamondott a vevő egy csomagot, a futár cég ezt tudni fogja időben? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 29. 13:12
Megoldottam(?):a futárcég azt mondta,miután se ők,se én nem kaptunk hivatalos kérést a törlésről,elviszik,ha nem veszi át,díjmentesen visszahozzák.Nem keresett meg a vevő közvetlen,pedig tudja a címemet,nekik se szólt,ha nem viszik el,nekik lehet bajuk.
2014. szept. 28. 12:42
Hívd is fel őket telefonon! + E-mailben is értesítsd őket
2014. szept. 28. 12:39

Ráadásul én hivatalosan nem is tudom,hogy nem kell neki,a jófogással levelezik,hogy vásároltam XY-tól mail címe:...,és nem kérem.

Onnan tudom,hogy én is látom,mit írnak egymásnak,se a vevőjelölt,se a jófogás nem keresett meg közvetlen

6. 3532273647 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2014. szept. 28. 12:14
OK,holnap reggel mailben értesítenek,mikor jönnek.Én erre a címre írok,hogy nem kérem a szállítást.Ha mégis jönnek,mi legyen?Korrekt szeretnék lenni,de nem ráfizetni
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - 3532273647)
2014. szept. 28. 11:22
ha meg lemondod időben a szállítást, akkor korrekt is vagy és felesleges munkát sem adsz senkinek, és büntetést sem kell fizetned
4. 3532273647 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2014. szept. 28. 11:01
Mert félő,ha nem adom oda,felesleges kiszállásért pénzbüntit kapok.Ha odaadom,akkor én teljesítettem,hiszen a megbeszélt időben átadom
2014. szept. 28. 10:54
Minek adnád oda, ha tudod, hogy nem kell neki?
2014. szept. 28. 10:36

A jófogás ingyenes háztól-házig szállításal vettek tőlem egy pólócsomagot 2000Ft-ért.A cég visszaigazolta,hogy holnap jön érte.A vevő meggondolta magát,a jófogással levelezik(ezeket nem nekem küldi,a jófogáson keresztül kapom)Még sehova se jutottak.)

Holnap jön a futár:adjam oda a csomagot?Ha nem adom,rámvarrhatják,bár ingyenes a hónapban a szállíták,de ők feleslegesen jöttek ki.Elviszik,de nem veszi át..visszahozzák,de az már október,így kiszámlázhatják.A bankszámlaszámomat tudják,de szerintem nem nyúlhatnak hozzá.Inkább a tartsák meg a csomagot,mint fizessek érte.

Mit csináljak,ha a futárcég megjelenik?


A vevőjelölt úgy fogalmazott,ha lehetséges,töröljék,egy kis remény,ha odakerül hozzá,átveszi mégis.Vasárnap csodát nem várok se a jófogástól,se a futárcégtől

2014. szept. 28. 10:23
Futárcég és a visszamondott csomag esete

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook