Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért lett ilyen lusta a kutyám? fórum

Miért lett ilyen lusta a kutyám? (beszélgetős fórum)


2014. okt. 2. 09:13
semmi :D
2014. szept. 27. 14:41
Mi bajod van a nyugdíjasokkal?
2014. szept. 26. 19:58
Köszöböm a válaszokat😊 az elobb vtunk kimt es futkarozott is😊
2014. szept. 26. 18:42

Egy 9 hónapos kutyus már nem olyan kicsi. Lehet tényleg kezd felnőtt lenni, és hát azt valamikor elkell kezdeni.

Ha eszik, iszik rendesen, az pisil, kakil rendesen, szeret sétálni és más kutyákkal szórakozni, akkor szerintem semmi gond nincsen vele.

(Az is lehet valóban hogy szerelmes. Bár akkor kifejezetten gubbasztana ha nincsen a környéken akinek udvarolhatna).

Ha nem akar játszani hanem aludni, akkor hadd aludjon.

Majd teszi ő amihez kedve van, és attól lesz boldog kutyus ha azt csinálhatja ami jól esik neki.

Szerintem nem kell aggódnod.

10. kriszta773 (válaszként erre: 9. - FEE1988)
2014. szept. 26. 16:11
a te kutyád, neked kell érezned, látnod rajta, ha valamiért komolyabban változik :) lehet, hogy szerelmes, fáradt, tüzelni fog, vagy ki van bukva, hogy folyton labdázásra kényszeríted, és menekül pihenni. nehogy felhúzd magad, csak viccelek :)
2014. szept. 26. 16:07
Neem egyáltalán nem baj..sőt..csak ilyen aggódós vagyok.nem szeretném ha szomorú lenne😊
8. kriszta773 (válaszként erre: 7. - FEE1988)
2014. szept. 26. 16:00

de a kutyával törődés nem merül ki a játékban :) ha arról van szó, hogy a kutyád egy hete még megállás nélkül pörgött, most meg egész nap csak fekszik és gubbaszt, akkor vidd el orvoshoz, mert valószínűleg beteg


de ha az a baj, hogy veled már nem játszik annyit, otthon pihen, miközben azért szeret sétálni, más kutyákkal játszani, akkor nincs gond, és nem is értem a kérdést, hogy miért lett lusta :) jobb lenne egy folyton pörgő blöki, aki éppen ha dolgozol, pasizol, barátnőzöl, szétszedi a lakást, mert nincs, aki foglalkozzon vele? :)

2014. szept. 26. 15:56
Akkor egy kicsit félreérthető voltam.én nem hajszolom a kutyámat.ha nincs kedve akkor nem erőltetem.és főleg nem azért hogy magamat szorakoztassam pl munka után.mindössze azért kérdeztem ezt mert kb egy hete még nem ilyen volt.nem aludt ilyen sokat es minden erdekelte, kivancsiskodott..mostmeg nagy unottan járkál a lakásban. Ezért probaltam meg vele jatszani es dobalni neki a labdat...nem azert mert magamat akarom szorakoztatni...miért kell az embert igy lehurrogni? Ezt azok az emberek érdemelnék meg akik nem törődnek a kutyáikkal..
6. f6390e6b9b (válaszként erre: 3. - FEE1988)
2014. szept. 26. 15:49
Egyrészt kezd felnőtté válni,másrészt eléggé nagyot változott az időjárás is!Főleg ha sokat van a levegőn,akkor azért is alszik hogy jól fel tudja melegíteni magát.
2014. szept. 26. 15:44
Nem lusta,csak felnőtté válik.Minek tart valaki kutyát,ha fogalma sincs a tartásáról és a neveléséről. :/
4. kriszta773 (válaszként erre: 3. - FEE1988)
2014. szept. 26. 15:41

hát őszintén szólva szerintem ne azért tartson valaki kutyát, hogy az szórakoztassa őt :) eddig gyerek volt, most már felnőtt kutyává kezd válni. mindegyiknek más a habitusa, az én kutyáim soha nem rohantak volna egy labda után, más kutya meg nem tud meglenni labdázás nélkül


szerintem úgy is együtt vagy vele, ha nem ugráltatod, és attól még boldog és elégedett lesz, ha jól bánsz vele és szereted, gondoskodsz róla


ha még gyerek vagy, érthető a hozzáállásod, ha felnőtt, akkor bocsi, de gáz. egy kutya nem játék

2014. szept. 26. 15:36
Mert én szeretnék vele mimél több időt együtt tölteni. Es szeretném ha boldog lenne. De ilyenkor mikor csak boklaszik a lakasban vagy csak fekszik mindig azt hiszem hogy szomoru , föleg mert hogy nem volt ilyen regebben. Még ha idösebb lenne akkor azt mondanám hogy jo, de még csak 9 honapos.még elevennek kellene lennie.ehelyett azt csinalja mint egy nyugdijas😀
2. kriszta773 (válaszként erre: 1. - FEE1988)
2014. szept. 26. 15:29

normális. a legtöbb kutya a nap nagy részét alvással, pihenéssel tölti :)

minek dobálgatod neki a labdát a lakásban? az a lényeg, hogy sétáljon eleget, normálisan egyen, igyon, nem kell produkáltatni, ha nem igényli, pláne :)

2014. szept. 26. 15:25
Van egy 9 honapos máltai kiskutyám. mostanában nagyon lusta..a fél napot átalussza.magátol nem játszik, csak ha én dobálgatom neki labdát itt bent a lakásban..régebben ha plüssjátékkal játszottam vele, nagyon élvezte..most rá se hederit. ha dobálom neki a labdát,az is kb csak 10 percig tart aztán megunja..´setálni szeret és szoktunk menni,más kutyákkal imád játszani..mitöl lehet ez h lusta lett? vagy egyaltalan mennyit alszik napközben egy ilyen idös kutyus? tegnap például egy nagyobb s´ta és kutyussal valo játszás után 4 órát aludt egy huzamban..normális ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook