Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már 200 gr főzeléket eszik a kisfiam, de nem iszik rá, ha megérzi hogy víz van a cumisüvegben kiköpi. Mit csináljak? fórum

Már 200 gr főzeléket eszik a kisfiam, de nem iszik rá, ha megérzi hogy víz van a cumisüvegben kiköpi. Mit csináljak? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 26. 13:59

Amúgy azt mondta a védőnőm, hogy ha a baba reggel-este tápszerezik vagy anyatejezik,az tök elég, a kaják is tele vannak vízzel. Én is feleslegesen paráztam ezen a nyáron.


Mindig csak azt kell nézni, pisil-e. Ha igen, semmi gond nincs.

2014. szept. 26. 13:38

Mindkét fiamnál tapasztaltam, hogy cumisüvegből kevesebbet, alig vagy éppen semennyit sem isznak, ellenben valami "izgalmasabb" pohárból, szopókás üvegből..

Próbálj beszerezni ilyesmiket.

2014. szept. 26. 13:31

talán nem szomjas


amúgy meg étkezés után nem is tanácsos rögtön inni

csak kb. fél óra elteltével

2014. szept. 26. 13:28

Szia! Az én kisfiam is rühellte a vizet, egész nyáron küzdöttem az ötven fokban.


Ami nekem bevált, az az,hogy baba-almalét adtam neki először, majd folyamatosan vízzel hígítottam, egyre többet, most már épp csak egy pár csepp kell bele, és megissza a vizet.

2014. szept. 26. 13:26

Vagy esetleg meg lehet próbálni valódi gyümölcsteát (ahhoz nem kell sem cukor, sem citromlé)...

Szopik még?

2014. szept. 26. 13:22
Gondolom a főzelékbe teszel a főzővizéből, lehet nem szomjas, ha anyatejes, gondolom étkezések között szoptatod is. Biztos elég Neki a folyadék.
2014. szept. 26. 13:18
Nálunk az vált be, hogy nem cumisüvegből adtam, hanem itatópohárból. Lehet ő is úgy van vele, hogy a cumisüveg az kaja...
2014. szept. 26. 13:16
Már 200gr főzeléket eszik a kisfiam de nem iszik rá, ha megérzi hogy víz van a cumisüvegben kiköpi. Mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook