Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestéket ledobja a hajam fórum

Hajfestéket ledobja a hajam (beszélgetős fórum)


12. Lili85
2014. szept. 30. 09:29
Nekem a Mátrix ammóniás festékkel festették. Befogni befogja,de 2-3 hét múlva eltűnik, mintha mi sem történt volna.A 2-es színmélységből 3 hét alatt 5-ös vagy tán 6-os is lesz. Lehet 1-sel kéne megpróbálni? de azt mondják...már nincs sok különbség.
11. Anda39
2014. szept. 26. 19:47

Valamit kevertek itt páran: a Matrix nem csak hajszínező, de van ennek a márkának színezője is, meg tartós hajfestéke is.

Van olyan haj, amit egyszerűen nem fog be a festék, illetve nagyon hamar lekopik róla.

Én is tapasztaltam, de más festékekkel, ráadásul többfélével. Ugyanarra a hajra más és más volt felkenve, mert mindig úgy lekopott, mintha rajta se lett volna, ahelyett, hogy csak tőfestést kellett volna csinálni...

10. Lili85
2014. szept. 26. 12:55
Köszönöm a válaszokat. És milyen festéket ajánlotok fekete haj festésre?
2014. szept. 26. 07:51
az enyem matrix rubinvörösből mátrix répa lett 3-4 hét alatt:S és otthagytam 6ezret a fodrasznál...:(
2014. szept. 25. 19:13

még ilyenről nem hallottam.

a szőkített haj dobja le a festéket, általában.

az enyémmel ez volt.

2014. szept. 25. 17:01

Nekem kétszer volt Mátrix-szal "festve" azaz színezve a hajam, engem sem tájékoztatott a fodrászom hogy ez nem festék, hanem színező, csak miután megkérdeztem, hogy miért ereszti a színét mint az őrült, és mitől van az, hogy eddig egyetlen festék se fogta be a törcsimet, ez viszont tönkretette a törcsim... Szóval a Mátrix csak színező, és még a hajam minőségét is rontotta, a hajvégeim olyan szárazak még jó pár hónappal később is, mint a sivatag.

Menekülj ettől a márkától!!

6. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Lili85)
2014. szept. 25. 14:40
nekem sima bolti hajfestéket nem dob le. Syosst használok, de előtte volt más is, azokat se dobta le.
2014. szept. 25. 14:35
a Mátrixrol a fodrasz sogornőm okositott ki...csak SZÍNEZŐ...a LondaColort évek ota hasznlom, nem hullik, nem törik a hajam tőle...a mátrix-ozás után le kellett vágatni a hajam mert ahogy fesültem tört mint a száraz cérnametélt.Anno még Kallos-t használtam feketét és jo volt nagyon az is!
2014. szept. 25. 14:01
a Londáról viszont nem hallottam túl sok jót. Valaki tud esetleg (nem növényi) hajfestéket, amelyik tényleg tartós?
2014. szept. 25. 13:58
de igen, Mátrix
2014. szept. 25. 13:55
más márka?nem Mátrix véletlenül?nekem ezt dobta le 3-4 het után a hajam...most Londacolort használok évek ota es nagyon szepen megmarad
2014. szept. 25. 13:50

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni a hajfestéssel kapcsolatban. 5-ös színmélységű barna természetes hajam van. Kb. most lesz a negyedik hajfestésem, előtte nem festettem a hajamat. Mind a négy hajfestésnél 2-es (majdnem fekete, legsötétebb barna) színnel festette a fodrászom. A problémám az az, hogy lehet, hogy 2-3 hét után teljesen kifakul, ledobja, mintha nem is lett volna festve??? kérlek segítsetek, nagyon tetszik a 2-es szín és nem szeretném havonta festetni, hiszen nagyon minimális a lenövés. Várom a tanácsotokat!!!! Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook