Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan érdemes kivezetni a páraelszívót? fórum

Hogyan érdemes kivezetni a páraelszívót? (tudásbázis kérdés)


9. Regin_a (válaszként erre: 7. - Júlia*)
2014. szept. 24. 23:09
Ez a nyerő +oldás!
2014. szept. 24. 20:28
Ha egy mód van rá, a tetőn keresztül. Bár ez a legköltségesebb, legmacerásabb, de hosszú távon a legjobb.
2014. szept. 24. 19:24

Oldalfalára fúrt lyukkal, mert a padlás felől visszacsöpög a készülékbe a páralecsapódás miatt.

A lyukat is úgy furasd, hogy legyen lefelé lejtése.

A kivezető cső végére tegyetek szúnyoghálót, mert hozzám télen a cinkék költöztek a készülékbe, nyáron a méhek.

6. norci10 (válaszként erre: 4. - D0323f6cea)
2014. szept. 24. 19:22
Le van fedve a kivezető nyílás ilyen kis "redőny"-szerű valamivel,ami megvéd a "betolakodóktól". Teljesen esztétikus,a kutya nem néz oda fel. :-)
5. norci10 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2014. szept. 24. 19:19
Nekem hasznos. Az én konyhám 1,9×2,3-as, szóval nagyon kicsi. A tűzhely mellett udvarra nyíló ajtóm van,de azt ugye télen nem nagyon tárogathatom. A palacsinta szagát mondjuk nem tünteti el nyomtalanul,de legalább nem fulladok meg a párától. :-)
2014. szept. 24. 19:19

Én a falra tenném,mert azt sokkal könnyebb áttörni és én meg lusta vagyok.

A padlásos verzió viszont esztétikusabb.

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Syl1)
2014. szept. 24. 19:14

Ha muszáj, akkor már kifelé.


De csak azért, hogy legyen........nekem is kellett, de az ablak a tűzhely sz...t sem ér,olyan hanggal van..és ott az ablak a tűzhely mellett. :))

2. norci10 (válaszként erre: 1. - Syl1)
2014. szept. 24. 19:13
Az enyém pontosan így van kivezetve. Mire vagy kíváncsi?
1. Syl1
2014. szept. 24. 19:09
Icinke-picinke konyhámban nagy vitát indított köröttem lévő férfiak körében, hogy a padlás felé, avagy pedig az oldalfal felé vezessük ki a csövét a páraelszívónak. Vályogból épült parasztházról beszélünk esetemben, melynek az átfúrandó oldalfalára fúrt luk a saját udvarunkra (verandánkra - a bejárati ajtóhoz egy lépésnyire) tekintene. Nekem megvan a véleményem róla, kíváncsi lennék a tiétekre is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook