Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem csókolt meg, tényleg nem akar semmi komolyat? fórum

Ha nem csókolt meg, tényleg nem akar semmi komolyat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. zolo
2014. szept. 30. 13:04
Ez jó kérdés, hogy első randin legyen csók vagy nem. Szerintem ez mind a kettő féltől függ. Volt olyan amikor már az első randi végén volt csók és olyan is amikor csak később. Ez attól függ milyen a randi. A beszélgetés miről folyik általános vagy személyes dolgokról. Van közben szemezés, mosoly. Linda a te eseted nem egyszerű. Először is egy munkahelyen dolgoztok és ő a főnököd. A beszélgetésben te nem nyíltál meg. Ezt úgy is lehet értelmezni, hogy a lassú tempót szereted. Amennyiben megpróblta volna a csókot te pedig vissza utasítod az milyen lett volna neki. Szerintem nem kell túl bonyolítani. Menjél oda hozzá és mond meg a múltkor nagyon jól érezted magad. Kérdezd meg neki milyen volt. A válaszából tudhatod akar még veled találkozni. Te is mondhatod neki mit szólna egy hasonló estéhez. Amennyiben nem a válasza akkor legalább nem kell ezen agyalnod. A legrosszabb a bizonytalanság.
76. kriszta773 (válaszként erre: 71. - Linda111)
2014. szept. 26. 19:15
ez benne van a pakliban, nem is jó szerintem valakit a munkahelyén zargatni, főleg magánügyekben :) de hagyhattál volna egy üzenetet neki, hogy kerested, akkor biztos felhívott volna és elindulhatott volna egy beszélgetés ;)
75. ina87 (válaszként erre: 1. - Linda111)
2014. szept. 26. 11:04
ne rágodj ezen ha akar akk ugyis meg fog csokolni lehet h ez csak idö kérdése...
74. fincsi5 (válaszként erre: 71. - Linda111)
2014. szept. 26. 10:53

Puff neki!:(

Na, majd legközelebb. De lehet, abban a bárban hamarabb találkozol vele........jön a hétvége.....háta!:))

73. 5bdfbe058d (válaszként erre: 71. - Linda111)
2014. szept. 25. 23:27
Ez így szokott lenni. Amikor eltervezed nem úgy jön össze...
2014. szept. 25. 21:44
A férjem az első randevúnkon nem csókolt meg(nem azért mert nem hagytam volna:DDDDDD). Tegnap ünnepeltük az évfordulónkat:D Már több mint 10 éve együtt vagyunk.
2014. szept. 25. 21:39
Basszus odamentem, és pont valami meeting (külföldön élek) volt nekik, nem is tudtam vele beszélni!!! ÁÁááááh ez azért van mert annyira terveztem ezt a mai napot, legközelebb akkor fogok odamenni, amikor nem is tervezem előre, hanem eszembe jut és megyek!!! Szóval ennyi mára!!!!! :D
2014. szept. 25. 20:52
????????????? DDDDDDDD
69. kriszta773 (válaszként erre: 68. - Linda111)
2014. szept. 25. 16:39
olyannal mindenki feszélyezettebb picit :) kívánom, hogy alakuljon úgy, ahogy szeretnéd :)
68. Linda111 (válaszként erre: 65. - Kriszta773)
2014. szept. 25. 16:27
Most fogok rá koncentrálni, hogy nyitottabb legyek, mert alapvetően nem vagyok olyan zárkózott, elbeszélgetek akárkivel, csak ha olyannal vagyok aki tetszik, akkor válok ilyenné...
67. Linda111 (válaszként erre: 66. - Fincsi5)
2014. szept. 25. 16:17

Nemsokára indulok, nyugi má :D

Beszámoló csak késő este lesz :P

66. fincsi5 (válaszként erre: 64. - Linda111)
2014. szept. 25. 15:37

Nem azt mondtad, hogy ma mégy be hozzá?

Mikor má'? D

Várnám a beszámolót.D

65. kriszta773 (válaszként erre: 63. - Linda111)
2014. szept. 25. 15:33
de éppen ezért kérdeztem, mert ha abból indulsz ki, hogy a pasi azért nem lépett, mert úgy érzi, nincs esélye nálad, ha belibbensz hozzá, lehet, úgy veszi, amit mondtál, arra jártál, benéztél :) talán beszéltesd őt magáról, hátha valamivel közvetlenebbek lesztek
2014. szept. 25. 15:31

Meg amikor kettesben maradtunk és indultunk h visz haza, ilyesmi párbeszéd játszódott le:

Mondtam neki, hogy bocsi ezért (én arra gondoltam hogy olyan sokáig ott ültünk vele hogy elment a buszunk, és neki kell hazavinnie), ő erre mondta, hogy: miért bocsi, jó volt hogy találkoztunk...én megmondtam, hogy ez jó hosszú kerülő lez, hazavinni és aztán még neki hazamenni, ő mondta rá, hogy nem baj, szeret vezetni...szóval remélem ebből nem az jött le, hogy én nem örültem hogy haazvisz??????!!!!!!!! :o

Ááááhhh, bocsi hogy ilyenekkel fárasztalak benneteket!!!

63. Linda111 (válaszként erre: 61. - Kriszta773)
2014. szept. 25. 15:16

Ma délután fogok menni, hamarabb nem értem rá :) Hát igen, kb. azt fogom tenni, belibbenek hogy erre jártam :)) ha már egyszer azt mondta hogy látogassam meg...és ezt nem olyan közömbösen, kényszerből mondta, hanem tök cukin mosolyogva, mint aki komolyan is gondolja...és ha ott leszek, akkor már ugyis el kell dőlnie hogy mi van...

"ha tök kettesben, jókedvűen, flörtölve nem tudtad kihozni a pasiból" - hát éppen ez az, ezt irtam még tegnap este, nem tudom olvastad-e, hogy ilyen esetben eléggé féllénk tudok lenni, és sokszor eléggé hallgatag voltam, amikor kettesben voltunk és ő mesélt magáról meg kérdezgetett engem is mindenféléről...szoval nem biztos hogy ő is érzi egyértelműen, hogy mit érzek iránta....szoval ezért is szeretnék mindenképpen beugrani hozzá, mert akkor fogja látni, hogy tényleg érdekel...

2014. szept. 25. 15:06

de h egy aljas pitsa vagy, azt már rég tudom. :)

ne keress pézsét. :))

61. kriszta773 (válaszként erre: 53. - Linda111)
2014. szept. 25. 15:05

szerintem ne képzelegj bele előre semmit, egy normális pasitól, aki nem idegen, ez a minimum


nekem csak az fura, hogy együtt töltöttétek az estét jó hangulatban, ahogy írtad, beszélgetve, érintve, flörtökkel, utána még kettesben is voltatok sokat, beszélgettetek, hazavitt, és mégsem történt semmi. és nem a csókra gondolok, hanem hogy egyáltalán nem volt nyitottságotok bármi újbóli találkára. akkor ha most odamész, mit fogsz csinálni, hogy legyen? :) ez nem piszkálódás, csak érdekel, ha tök kettesben, jókedvűen, flörtölve nem tudtad kihozni a pasiból, akkor a munkahelyére beugorva mit fogsz tenni? vagy csak belibbensz, hogy erre jártam, aztán a pasira bízod?

60. d1e807c461 (válaszként erre: 59. - Kriszta773)
2014. szept. 25. 15:04
nem tudom, h jönnek ide az építőmunkások meg a nők utáni füttyögés.
59. kriszta773 (válaszként erre: 58. - D1e807c461)
2014. szept. 25. 15:02

de hát erről van szó, hogy az ember az ismerőseivel, barátaival is (jó esetben ugye) udvarias, kedves, segítőkész, az nem feltétlen jelent bármit is, és nem hiszem, hogy mind randira hívna, mint ahogy írtad is :) gondolom te sem vagy undok vagy udvariatlan velük, csak mert nem randiznál :)

majd mindjárt sírva fakadok, hogy tréfálkoztam az építőmunkások és a nők utáni füttyögésről, csak keresek egy pézsét :)

58. d1e807c461 (válaszként erre: 57. - Kriszta773)
2014. szept. 25. 14:57

pffff :))

nem építőmunkásokkal ismerkedek, de az, h ilyen módon viccet csinálsz belőlük a szakmájuk miatt, elmond pár dolgot rólad. :)

voltak/vannak munkatársaim, ismerőseim, haverjaim, barátok pedig nem hívnak randira. :)

57. kriszta773 (válaszként erre: 54. - D1e807c461)
2014. szept. 25. 14:49
jó, de itt most nem az építőmunkásokról van szó, hanem normál munkatársi, ismerősi, baráti, haveri kapcsolatokról ;)
56. kriszta773 (válaszként erre: 50. - Linda111)
2014. szept. 25. 14:48

miért ne mehetnél oda? :) azt hittem, már meg is tetted :)

az, hogy én mit tennék, az más dolog, én akkor tettem volna bármit, amikor kettesben vagyok vele, nem utólag rohangászva ;)

2014. szept. 25. 14:08

Ánzselik, nem akarok csalódást okozni, de valahogy képtelen vagyok ezt a sok kedvességet rossz néven venni tőlük. :)

most sértődjek meg, ha azután randira hívnak?

54. d1e807c461 (válaszként erre: 51. - Angelic smile)
2014. szept. 25. 13:58
velem mindig udvariaskodnak, mindig rendesek, barátságosak, s mindig el is hívnak randira. :)
53. Linda111 (válaszként erre: 52. - Angelic smile)
2014. szept. 25. 13:56

De aranyos vagy :)

Egyébként szerintem az, hogy az éjjel kellős közepén hazavitt a másik városba, ahonnan neki jó nagy kerülő volt még az ő városába hazamenni, kicsit több mint puszta udvariasság...

52. angelic smile (válaszként erre: 50. - Linda111)
2014. szept. 25. 13:49

"miért ne mehetnék oda hozzá, egyszer élünk"

Ez a beszéd! Mi pedig izgulunk érted! :)

51. angelic smile (válaszként erre: 49. - D1e807c461)
2014. szept. 25. 13:49
Veled csak akkor udvariaskodik valaki, ha akar tőled valamit? Tényleg csak számító pasikkal vagy körülvéve? :(
50. Linda111 (válaszként erre: 48. - Kriszta773)
2014. szept. 25. 13:43
Nem, a barátnőmet nem vitte haza, csak engem :) miért ne mehetnék oda hozzá, egyszer élünk, jobb mintha nem megyek sehova és itt agyalnék hogy akkor most mi van...igy legalább nagyobb az esélye hogy kiderül...egyébként a barátnőm ott dolgozik a pasi étterme mellett, szoval ha már ott járok, átugorhatok a szomszédba is :P :)
49. d1e807c461 (válaszként erre: 48. - Kriszta773)
2014. szept. 25. 13:10

mit kellett volna tegyen?

ahogy én eddig tapasztaltam, ok nélkül nem udvariaskodnak. :)

azt is írta, h voltak egyéb dolgok, de ebben a fórumban csak erre a konkrét esetre tért ki.

persze, h ne rohangáljon.

48. kriszta773 (válaszként erre: 47. - D1e807c461)
2014. szept. 25. 13:01
én nem olvastam ki olyat, hogy bármit tett a pasi, vagy rosszul olvastam? az, hogy hazavitte, normál, udvarias gesztus, biztos a barátnőt is :) részemről én nem rohangálnék egy pasi után, ha már annyira kell nekem, akkor és ott tettem-vettem volna magam, hogy alakuljon valami :))))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook