Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angyalkám - Momika fórum

Angyalkám - Momika (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalkám - Momika

8. b4b1d52444 (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2014. szept. 24. 17:54
Én is azt hittem, hogy szomorú történetet fogok olvasni. Hála az égnek, hogy nem így történt. Gratulálok a babához!
2014. szept. 24. 16:06
Gratulálok és jó egészséget kívánok!
2014. szept. 24. 15:09

Gratulálok!


Nekem is nagyon furcsa ha angyalkának neveznek egy kisbabát, de szíved joga, nevezd ahogy szeretnéd.

5. pk86 (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2014. szept. 24. 14:39

Én is félve olvastam el a cikket a címe miatt, ugyanis 1 hónapon belül szülni fogok. De szerencsére itt happy end lett :)

Gratulálok a cikkírónak! :)

2014. szept. 24. 14:23

Jaaaj ettől a szótól engem a hideg ráz itt az oladlon.Angyalkám..Ezt általában itt a fórumon akkor használják ha hogy is írjam..kiírom öszintén..ha meghal a baba..Itt eddig ezt a szót pozitív értelembe nem olvastam még..

Gondolom ezt nemtudtad.Nem is azért irtam.Csak rettenetesen megkönnyebültem h itt nem erről van szó.Sok boldogságot kívánok.

2014. szept. 24. 13:54

Nekem is nagyon tetszett, amit a kisfiú mondott! Ennyi idősen kevesen tudják megfogalmazni azt a kettősséget, mit érez egy gyerek. Nagy is akar lenni, de még kicsi is maradni és odabújni...


És gratulálok mindkét gyerekhez!

2014. szept. 24. 13:44
Aranyos történet! A bátyó hozzáállása a legédesebb!:)
2014. szept. 24. 13:08
Terhességem tudatától kezdve ösztönösen tudtam, hogy ezúttal kislányom lesz. Van egy immár 5 éves bátyuskája, aki nagyon sietett a világra. Olyannyira, hogy szinte alig emlékszem valamire az akkori vajúdásomból. Csak a határtalan béke és szeretet érzése van előttem. Ami persze ma is ugyanúgy bennem el, duplán!

Ugrás a teljes írásra: Angyalkám - Momika

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook