Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Vajda Miklós nőgyógyász fórum

Dr. Vajda Miklós nőgyógyász (beszélgetős fórum)


dec. 10. 19:37

Sajnos én is kellemetlen tapasztalatokat szereztem a fent említett nőgyógyásszal. Az első találkozásnál már érezhető volt, hogy a doktorúr valóban kiégett és elkeseredett. Kérdéseimre alig válaszolt, és a konzultáció egészét inkább saját monológjával töltötte ki.


Nagyon zavaró volt, hogy még negatív lelettel érkezve is azonnal kért minden vizit összegét. Az általa javasolt vizsgálatokat pedig sokszor feleslegesen végezte, és minden alkalommal kérte értük a pénzt. Az is furcsa volt, hogy a párom jelenlétében szinte teljesen más arcát mutatta, mintha egy színházi előadás része lenne.


Amikor egyedül mentem, szinte semmilyen empátiát nem mutatott, és olyan beavatkozásokra próbált rábeszélni, amikről később kiderült, hogy feleslegesek voltak. Aztán, miután vállaltam a beavatkozást, egyszerűen közölte, hogy nincs esélyem, és mégis újra és újra megpróbálta eladni ugyanazokat az eljárásokat.


Az egész orvosi vizsgálat során az tűnt fel, hogy valóban kiégett, és valószínűleg súlyosan elfáradt. Az időpontok könnyen elérhetőek nála, de most már értem, hogy azért van, mert kevesen veszik igénybe az ellátását. Empátiát, megértést és szakértelmet várni tőle sajnos reménytelen.


Számlát soha nem kaptam tőle, és az ambuláns lapot is hiába vártam. A véleményem tehát egyértelmű: senkinek sem ajánlom ezt az orvost.

13. Avian (válaszként erre: 9. - Cukor5)
2023. jan. 25. 11:20
igen nekem is ez volt , tüszöeres miatt rangatott volna be ket naponta , egy vizsgalat 10.000 ft...erröl ennyit.
12. Avian
2023. jan. 25. 11:18

Csak csatlakozni tudok az elözö hozzaszolasokhoz.

isten mentsem meg hogy meg egyszer menjek hozza.

Böven eleg volt egyszer

isszonyuan kiegett, empatia nelküli orvos mindenfele kedveseg nelkül.

Szerintem is csak a penzt nezi.

nem is ertem hogy lehet hogy valakinek bejön ez az orvos es elmegy/jar hozza.

Szamlat nalam sem adott de leletet igen...

11. Lily91
2023. jan. 13. 12:57

Sziasztok!

Melinda011-hez csatlakoznék, ugyanilyen tapasztalataim voltam Vajda Miklóssal. Közölte, hogy inzulin rezisztens vagyok (röviden: IR), és alulműködik a pajzsmirigyem. (A valóság az, hogy a tejallergiától függően hol felül- hol alul működik, de ez őt "NEM ÉRDEKELTE", ahogy mondta). Fel akart írni a (később kiderült), nem látező IR-emre pajzsmirigy serkentő hormont, prolaktin csökkentőt, és mio-inozitolt. Mivel az előző kettőben tej van, nem engedtem, hogy felírja, a (háromféle kipróbált) mio-inozitoltól elájultam, négykézláb másztam. Amúgy 50 kg vagyok, 162 cm, egész életemben sportoltam. A havi menzesznél ájulások, görcsös fájdalomra nem tudott mit mondani, csak hogy barátkozzak meg vele. A nem ltétező IR-emre hivatkozott, hogy ilyen inzulinszint mellett ne is csodálkozzak, s ha ezzel nem foglalkozok, rákos lehetek, levághatják a lábam.... Hála istennek, eljutottam egy kiváló orvoshoz, aki méhsövényt talált a méhemben (sima UH-on, és amit az előző 15 évben bárki észrevehetett volna).A hátrahajló méhem és ez a sövény okozza a fájdalmat ill. meddőséget jelenleg, de a sövény eltávolítható ahogy februárban ki is veszik. Tehát összegezve: Az, hogy nem hallgattam Vajda Miklósra, az életemet mentette meg, ugyanis ha beveszek pajzsmirigy serkentő gyógyszert az éppen túlműködő pajzsmirigyemre, akkor már nem vagyok. Azóta sok orvos látta a véreredményeimet, cukorterhelést és inzulin szinteket, és mindenki azt mondta, makk egészséges vagyok. Köszönöm a gondviselésnek, hogy vannak még jó orvosok, de ez a fickó pont nem az.

2020. dec. 18. 16:41

Sziasztok!

A foglaljorvost.hu-n 3x probalkoztam, hogy leirjam a tapasztalaimat barmilyen obszcen megnyilvanulast mellozve, egyszer sem jelenitettek meg, velemenyem szerint a doktorur szuri az uzeneteket.

A kerdeseimnel folyamatosan, egyre agresszivebben ram szolt, lekezelo volt es rendre utasitott, hogy ne kerdezzek, majd egy teljesen fals megoldast javasolt, ami mar korabban mas orvosnal is csodott vallott. Persze tobb idot nem kaptam a fennmarado kerdeseimre... A kovetkezo idopontot pedig mindenkeppen le akarta foglaltatni. En nagyon penzehesnek gondolom. Nem ajanlom es nem is megyek hozza tobbet. Szamlat nem adott, soot leletet sem.

2019. jan. 7. 14:28

Sziasztok, nekem a doktorur hatalmas csalódás volt. Első alkalommal is feltűnt, hogy mennyire kiégett es elfasult, kerdezni nem lehet tőle, csak a saját monologjat mantrazza. Akkot is elkeri a teljes vizit osszeget, ha már negatív lelettel érkezel es csak időpontot akarsz egyeztetni a tényleges vizsgalatra, tehát a kenetvetelt akkor is kifizetteti, ha meg sem csinalta. (Atjarhatosagi vizsgalatnal). Utólag derült ki, hogy teljesen feleslegesen rangatott be UH vizsgalatokra, (tuszorepedes előtt 4-5szor -5.000 Ft/alk) mivel a tuszorepedesem mindig pont a várt napra esett. Ha a párom is ott volt, teljesen másképp viselkedett, akkor ment a "színház", ha egyedül mentem- szemtol szemben más volt ugyanarról a véleménye, kiderült, hogy olyan beavatkozasra beszélt rá háromszor is, amiben ő maga sem hisz, es a szemembe vágta, h nem gondolja, h eselyem lenne. Persze ezt mar közvetlenül a harmadik beavatkozas után közölte, viszont kudarc esetén a következő hónapban is várt volna vissza. Saját maga sincs azzal tisztában, hogy mennyire hiteltelen. Hianyzik belőle az empatia, túlságosan kiöregedett, kiégett.

Ha van mas valasztasotok, keressetek egy masik orvost. Én rengeteg pénzt hagytam nála teljesen feleslegesen. Nem véletlen, hogy barmilyen vizsgalatra egy héten belül lehet hozzá időpontot kapni. Persze számlát soha nem adott es ha hétvégére hivott be, akkor utolag sem kaptam meg az ambuláns lapot.

Nagyon sok sikert Lanyok, remélem ti nem akadtok össze egy ilyen lelkiismeretlen, pénzéhes orvossal.

2018. jan. 13. 15:06
A doktorúr mintha valami nagyon nagy traumán keresztül ment volna, vagy totál kiégett volna. A konzultáción teljesen érdektelen, sem kérdései nincsenek, sem támogatást nem nyújt egy rossz lelet esetén. Elég gyorsan van nála időpont, ezért azt gondolom, hogy vendégei sincsenek. Alapjában véve egy jó ember, de jelenleg az általa végzett szolgáltatás nagyon gyenge, talán 3 perc alatt végzek egy rákszűréssel, még az államiban is több emberséget kapok- s úgy elrakja a pénzt, mint a huzat. SZámla persze nincsen.....a kenetlevételnél meg mindig vérzek....
7. yda (válaszként erre: 6. - Alizsa)
2015. ápr. 9. 12:28
Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatásodat. Kívánom, hogy mielőbb jöjjön a baba.
2015. márc. 13. 09:18
Sziasztok! Én hozzá járok márc eleje óta és szívesen megosztom Veletek a tapasztalataimat. Első alkalommal nincs vizsgálat, egy vizsgálati tervet kap mindenki és ezt magyarázza el. Ez 15.000 Ft-ba kerül.Függetlenül attól h van-e panasz illetve h mi az, a teljes kivizsgálási tervet meg kell csinálni. Utána a ciklus elején kell vérvételre menni--ami azt mondja ingyenes--a MÁV kórházhoz ám amikor megkapod az eredményt ismét fizetni kell 15.000 FT-ot. Szóval maga a vérvétel TBre megy, de hogy elmondja a véleményét fizetned kell. Ezen a vérvételen nézi a hormonokat. Majd a ciklus 7. napjától peteérésig kell ultrahang vizsgálatra menni, minden alkalom 5000 FT. PCT teszt ára 15.000 FT házaséletet kell élni és aznap menni a vizsgálatra, peteéréskor és azt nézik h a spermiumok mennyire mozgékonyak élnek-e v sem. Sperium vizsgálat 10.000 FT. Petevezeték átjárhatósági vizsgálat 22.000 és itt még mondott vmi plusz 20.000 FT-t is. Ezen a vizsgálaton én még nem voltam azert nem tudom a pontos összeget. Inszemináció ára 35.000 FT Minden vizsgálat a rendelőjében van h-sz-p és k-cs pedig elmondja az eredményeket, egyedül a vérvétel van a MÁV-ban. Kedves de sajnos nekem még nem alakult ki felé bizalmi kapcsolatom, érzem h futószalagon nézi a Nőket és nem rest üzletet csinálni belőle. Például nálam az inzulinrezisztencia eredmény nem lett túl jó, azt éreztette velem h nagyon rossz és el is adott 10.000 Ft-ért egy étrendkiegészítőt. Azt mondta szó szerint: az inzulinrezisztencia kóros és gyógyíthatatlan. Sportoljak, vigyazzak mit eszem. Amúgy sportos vagyok és eleve mindig is figyeltem az étkezésre. Mikor legközelebb mentem ultrahangra mondtam Neki h a neten azt olvastam h ha vki tényleg odafigyel akkor javulhat az állapota, erre azt mondta igen magának nem súlyos és ha figyelek minden rendben lesz. Mint szakember szerintem jó mert alapos, de mint Ember én egy magánrendelésen többet várnék. Nem jó érzés amikor siettetve van az ember illetve amikor kérdez akkor nem kap egyértelmű válaszokat. Én személy szerint befejezem Nála a vizsgálatokat hogy ne kelljen egy új ciklust megvárnom de utána mást fogok felkeresni. Ha van még kérdésetek írjatok, szívesen válaszok ha tudok :)
5. yda (válaszként erre: 4. - Korye)
2015. febr. 19. 19:49
Sajnos nem. A kérdést kiíró még priviben sem írt. Pedig nagyon érdekelne. Nagyon megköszönném, ha bármilyen formában tájékoztatnál. Minden érdekel amit korábban leírtam. Mi mennyibe kerül nála? A vérvételek tényleg a rendelőjében is végezhetők?....stb. Szóval, minden. Vélemény is. Előre is köszönöm.
4. Korye (válaszként erre: 3. - Yda)
2015. febr. 17. 13:32

Szia!

Sikerült információt kapni? Én egy éve járok hozzá, lassan szülünk. :-) szép napot!

3. yda (válaszként erre: 1. - Bogi33)
2015. jan. 21. 09:48

Szia! Elég régen tetted fel a kérdést. Segítségedetkérném. Most tervezem ennek a dokinak a felkeresését, viszont az árai nem lelhetők fel sehol. A laborvizsgálatokhoz a vért, ... stb a magánrendelőjében veszik le?


Igazából mindenre kiváncsi lennék vele kapcsolatban. Megköszönném, ha megosztanád velem a tapasztalataidat.

2014. szept. 23. 09:25
Olyan kérdésem lenne, hogy egy sikertelen háló implantátum felhelyezése után lehet- e egy újabb hálót beültetése, vagy a régi hálót előbb le kell szedni?
2014. szept. 21. 22:43
Sziasztok! Jár vki dr Vajda Miklós nőgyógyászhoz? Szinte sehol nem találtam róla véleményt. Kérlek írjatok tapasztalatokat vele kapcsolatban. Én inszemre járok hozzá. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook