Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt mondta 6 év után, hogy sosem szeretett. Létezik? fórum

Azt mondta 6 év után, hogy sosem szeretett. Létezik? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. szept. 24. 00:43
Szerintem az, hogy sosem szeretett, nem igaz. Ki az, aki éveket lehúz úgy a másik mellet, hogy nem szereti. Maximum sosem volt szerelmes, vagy elmúlt a részéről!
2014. szept. 23. 20:30

A pasik/férfiak közül sokan tesznek így. Én is megkaptam az exemtől, akivel amúgy már az esküvő is ki volt tűzve, majd füstbe ment terv lett belőle, amit nem bánok így utólag.

Igaz. Nekem a szemembe nézett, és láttam, hogy hazudik (évekkel később be is vallotta). Ez azonban a végeredményen mit sem változtatott, nem vagyunk együtt (szerencsére).

Fel a fejjel, bármily nehéz is. Eljön a "nagy szerelem", mégha nem is érzed most úgy.

34. Lastgoodbye (válaszként erre: 33. - 72497ec515)
2014. szept. 22. 16:46

Köszönöm a valaszokat.

En nem tudnek egyutt lenni olyannal, akit nem szeretek foleg ennyi ideig. Ha pedig szerettem valakit nem mondom szakitas utan, hogy sosem szerettem, ha szerettem.

2014. szept. 22. 16:40
Miért ne létezne ??
32. angelic smile (válaszként erre: 21. - Pink habroló)
2014. szept. 22. 11:44
Nem engednéd, hogy beállítson? Ezen a felfogáson ideje változtatni a saját érdekedben! Gondolkodj el akkor, hogy hova mennének, mert azt, hogy valakivel együtt legyen, akivel szeretne, azt nem fogod megakadályozni. Ha jobb érzed attól magad, hogy hazudni fog neked, mert tiltod, a lelked rajta.
31. kriszta773 (válaszként erre: 21. - Pink habroló)
2014. szept. 22. 11:10
ugye azért tudod, hogy a tinik is élnek érzelmi életet, sőt akkor kezdenek kibontakozni, érdeklődni igazán a másik nem iránt? :) szerintem éppen az lenne a nem normális, ha ilyenkor csak a tanulás és a hobbi érdekelné őket. én örülnék, ha "komoly" kapcsolatot alakítana ki elsőre is a gyerekem, nem kétnaponta váltogatná, hogy éppen kivel "jár" :)
30. f6390e6b9b (válaszként erre: 21. - Pink habroló)
2014. szept. 22. 10:06
Bocsi,nem kötekedni akarok,de attól,hogy van valakije attól még tanulhat,élhet...16 évesen jöttünk össze a férjemmel és 14 év után sem bántuk meg!
29. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Lastgoodbye)
2014. szept. 22. 09:05
biztos nem hazudott neked, de az ember különféle érzéseket él meg a kapcsolataiban. lehet, hogy te is a következő kapcsolatodban így fogod őt látni, hogy hát szeretted, de mégsem volt az a nagy szerelem, mert az sokkal több, amit most érzel :)
28. angelic smile (válaszként erre: 26. - Lastgoodbye)
2014. szept. 22. 08:33

És miért ne mesélné el neked a haverod? :) Ugyan már!


De itt most egy a lényeg! Nem az, hogy mi volt, hanem, hogy mi van és mi lesz. És most a gyászolás ideje van. Add ki magadból, nyugodj meg, törődj magaddal, carj mindenkire és jöhet egy új kapcsolat, talán az igazi. :)

27. vizslava (válaszként erre: 26. - Lastgoodbye)
2014. szept. 22. 06:48
Némelyik pasi amikor beleszeret egy új nőbe, hajlamos úgy érezni, hogy az előzőt nem is szerette igazán. Biztosan szeretett, de elmúlt. Tudom, hogy csalódott vagy, de nyilván nem ő volt a neked való fiú. Az élet még előtted áll. Fel a fejjel!
26. Lastgoodbye (válaszként erre: 24. - Angelic smile)
2014. szept. 22. 00:41
Hat, mivel haveromnak irta ezeket, nem hiszem, hogy a megkonnyites volt a celja, mert, ha nem meseli el, sosem tudom meg ezeket.
2014. szept. 21. 22:43

A sötét agyába valahol sajnos biztosan :-(


nem kár érte..leves...

24. angelic smile (válaszként erre: 23. - Lastgoodbye)
2014. szept. 21. 22:41

Szerintem egy pillanatig se bánd. Ez is kellett ahhoz, hogy az légy majd, aki.

Biztos, hogy nem színészkedett és tuti, hogy szeretett. Talán így akarja neked megkönnyíteni az elválást.

Viszont tényleg túl kell lépned rajta. Persze, hogy nem könnyű, ki mondana ilyent? Fogd magad, dobd ki a cuccait, mindent, ami rá emlékeztet, határozz meg egy időpontot, amikor elengeded. Nem évek, hónapok múlva! :) Addig gyászold, majd akkor engedd el és kicsit törődj magaddal, hogy a következő kapcsolatra (ami tuuuuudom, most még nagyon távolinak tűnik) készen állj! HAJRÁ! :)

23. Lastgoodbye (válaszként erre: 21. - Pink habroló)
2014. szept. 21. 20:21
En is megbantam, hogy ilyen hamar belementem, de akkor meg nagy volt a szerelem.. (reszemrol legalabbis biztosan, o rola nem tudok mar nyilatkozni) nagyon rendes srac volt, nem ellenezte senki, hogy ne legyunk egyutt.. Talan kellett volna.
22. fef1fd74b5 (válaszként erre: 20. - Lastgoodbye)
2014. szept. 21. 20:18
Akkor,keress magadnak valami elfoglaltságot ami leköt és nem emlékeztet a dolgokra.
21. pink habroló (válaszként erre: 1. - Lastgoodbye)
2014. szept. 21. 20:18
Igen hiba volt, én biztos, hogy, hogy nem engedném a 15 éves gyerekemnek, hogy beállításon egykis csivava sráccal. Tanuljon, menjen szórakozni a barátokkal,keressen hobbit, ráér még komoly kapcsolatokkal. Mindegy, most már késő, lépj túl rajta,nem ő a nagy ő, maximum csak a nagy ex, aki megvan írva az úgyis eljön.
20. Lastgoodbye (válaszként erre: 19. - Fef1fd74b5)
2014. szept. 21. 20:14
Nagyon kedves vagy meg, ha szarkazmus is volt.
19. fef1fd74b5 (válaszként erre: 18. - Lastgoodbye)
2014. szept. 21. 20:12
Elmondok néhány imát érted,hogy könnyebb legyen.
18. Lastgoodbye (válaszként erre: 16. - Fef1fd74b5)
2014. szept. 21. 20:08
Tudom, csak ne várja senkk, hogy ez 3 honap utan menni fog. Vagy, ha veletek van ilyen, ennyire egyszeruen felfogjatok?
2014. szept. 21. 19:55
Hááát....
2014. szept. 21. 19:53
Ezt dobta az élet.Tovább kell lépni.
15. Lastgoodbye (válaszként erre: 14. - Kormi1985)
2014. szept. 21. 19:52
Igazad lehet.. Csak en meg ennek ellenere is szeretem, pedig nem kellene.
2014. szept. 21. 19:44

Én is így jártam, 9 év után azt mondta, hogy úgy érzi "bezombisodtunk"! Mi is fiatalon jöttünk össze és nagyon fájt, hogy elhagyott, de most már azt mondom jobban jártam, mert egy olyan ember mellé kerültem aki tényleg szeret és ezt minden nap bizonyítja! Két év alatt több szeretetet kaptam töle mint az előzőtől a 9 év alatt! :-)


Nem biztos, hogy rossz emberismerő vagy, vagy ő volt túl jó színész! Ennyi időn keresztül nem lehet szinészkedni! Csak még fiatalok voltatok/vagytok és ennyi! :-)


Fel a fejjel, okkal történt így, és inkább most mint mondjuk ha már van gyerek! Csak jobb jöhet! :-D

13. yuppita (válaszként erre: 1. - Lastgoodbye)
2014. szept. 21. 19:42
bántani akart csak ezzel, nem biztos hogy direkt. a rosszat felejtsd el a jó meg idővel mégszebb lesz. fel a fejjel, valahol vár rád egy srác akivel örökre szól:)
2014. szept. 21. 19:38
vajon én férfi vagyok? :O
2014. szept. 21. 19:34

A kapcs elején valószínű h szeretett,de ezt már senki nem fogja neked megmondani.

Előbb utóbb ennek a kapcsolatnak jó eséllyel vége lett volna,mert nagyon fiatalon jöttetek össze.Sőt még most is nagyon nagyon fiatal vagy.

Együttérzek,tudom mit érzel én is így jártam bő 3 évvel ezelőtt....Megszenvedtem rendesen.Talán még túlságosan is.

Akkor bárki mondhatott bármit,nem hittem el h el tudom majd egyszeer felejteni.

Persze idővel rájöttem,h elfelejteni sosem fogom,de az érzések teljesen átalakultak bennem.

Mára már boldogan élek a barátommal,akivel már 2,5éve együtt vagyunk.


Szóval fel a fejjel....tudom most nehéz,de idővel jobb lesz.És ne turkálj a múltba,annak már vége.

10. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Lastgoodbye)
2014. szept. 21. 19:34

Hülye mondás, de igaz.

Inkább most, amikor se kicsi, se nagy, és bármikor lehet mással is sokkal értékesebb kapcsolatod.

Képzeld el, maradtok ahogy vagytok, aztán jön a bébi és te közben rájössz, nem ezzel a férfivel akarsz élni, nem is szereted annyira.

Akkor már lépni is nehéz, a gyerek miatt főleg.


Jól van ez így. Fáj, persze, főleg, ha tényleg hazudott, de az is lehet, szeretett, de nem volt elég még, ahhoz, hogy egy igen komoly kapcsolat legyen belőle.

Talán így akart elmenni, hogy haragudj rá és ne akarj visszamenni hozzá.


Aztán tudod, minden bezárt ajtó után kinyílik egy másik :D

9. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Lastgoodbye)
2014. szept. 21. 19:27

Nagy színészek és hazudósak a férfiak többsége.

Persze biztos akadnak rendesek is, tisztelet a kivételnek... csak még én sem találkoztam ilyennel.

Mind hazudott nekem is, valamilyen szinten.

2014. szept. 21. 19:26
Létezik. Az én exem 7 év után mondta, hogy "most kezdelek megszeretni". Meg is kérdeztem, hogy az eddigi időben mit érzett irántam?... Magyarázkodott.
7. 22faff5807 (válaszként erre: 4. - Lastgoodbye)
2014. szept. 21. 19:23

Pedig sajna igaza van. Tanulj belőle, és legközelebb jobban válassz párt magadnak.

Az, hogy szeretett e vagy nem a lényegét vesztette akkor amikor elment. Kár a múlton rágódni. Koncentrálj inkább a jövőre. Gyászold meg, szűrd le a tanúságot, és lépj tovább. Ennyit tehetsz magadért.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook