Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek Béky Lászlóról? Tud segíteni, nagyon súlyos tüdődaganatos betegeken? fórum

Mi a véleményetek Béky Lászlóról? Tud segíteni, nagyon súlyos tüdődaganatos betegeken? (beszélgetős fórum)


1 2
47. moonlight13 (válaszként erre: 44. - Jstefan)
2014. okt. 16. 20:54
Persze nagyon előrehaladott betegségnél ki tudja, hogy mi az, ami használ...
46. moonlight13 (válaszként erre: 44. - Jstefan)
2014. okt. 16. 20:54

Azért ez elég cinikusan hangzik! Engem egyszer már meggyógyított, amikor az orvosok csak "szórakoztak" a gyógyszerekkel, és egyre rosszabbul lettem tőlük.

Aki nem tapasztalatból ír, az inkább ne szóljon hozzá szerintem!

2014. okt. 16. 18:00
Róla nem tudok véleményt mondani. Nekem a gránátalma segített a betegségemen.Próbáljátok ki, egész biztosan nem káros.
44. jstefan (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. szept. 21. 21:08
Eredeti végzettsége mezőgazdász,megtanult nagyon sok latin kifejezést amivel elkápráztatja az előadásán résztvevőket,és a TV nézők naívabb részét,nárcisztikusan imád szerepelni,és a mindenhatót alakítani. Nagyon sok gyógynövényt ismer ezért érdemes kipróbálni hogy mit ajánl ebben az esetben, mert a reményt soha nem szabad feladni lehet hogy ez segít,a HiT is nagyon fontos a gyógyuláshoz!
43. Katinkaboszi (válaszként erre: 41. - Tótágas)
2014. szept. 21. 20:24

Lehet Boszi a becenevem, de sem boszorkány, sem látnok nem vagyok, így nem tudok válaszolni a kérdésedre.


Az biztos igaz, néha a legegyszerűbb gyógyszerrel lehet a legborzalmasabb betegséget gyógyítani.

Arról nem beszélve, hogy a régi öregek mondása szerint, Isten minden betegségnek megadta az ellenszerét.


Akinek pedig menni kell, annak menni kell, mert ennyiből volt ennyi.

Az ember csak a rokonai, barátai, ismerősei elvesztését tudja nehezen elfogadni.

42. loch ness (válaszként erre: 28. - Kristo_f)
2014. szept. 21. 18:48
Bajor Imre Kínába utazott gyógyulni. De az ottani doktorok nem kaszálták be a pénzt, hanem becsületesen megmondták neki, hogy mégsem tudnak segíteni rajta.
41. Tótágas (válaszként erre: 26. - Katinkaboszi)
2014. szept. 21. 17:39
Ha ilyen egyszerű lenne a rák gyógyítása akkor ugyan mond már meg miért halnalk meg a milliomosok rákban?
40. Tótágas (válaszként erre: 10. - Júlia*)
2014. szept. 21. 17:33
És a sarlatánoknak,kuruzslókna,diploma nélküli "orvosoknak" joguk van a betegséget,a reményr kihasználva milliomosnak lenni?
39. Katinkaboszi (válaszként erre: 38. - Nyamitörp)
2014. szept. 21. 17:00

Azért nem hisznek már az emberek, szinte senkinek, mivel sokan tisztában vannak vele,

annak a szája íze szerint íródik a cikk, közölnek eredményeket, aki megfizeti, vagyis.

Ha enni kell a disznóhúst, mert végül mégis egészséges, ott van a háta mögött egy bizonyos csoprt, akinek ez az érdeke.

Nem sorolom, mert nem igazán akarok belefolyni.


Amit vezető dietetikus mondott, előadásban, hogy sajnálatos módon mindenben ott van valami, ami valójában káros és ártalmas az egészségre.

Legyen az bármilyen felvágott féle, zöldség, gyümölcs, mert a tartósítók és a növelő, érlelő szerek csak kárt tesznek, hiába senki nem beszél róluk.

Hát evvan.

38. Nyamitörp (válaszként erre: 37. - Katinkaboszi)
2014. szept. 21. 15:57
Szerintem egyre inkább az otthon készült dolgok kerülnek előtérbe. Csak pl. egy betegség esetében az ember nagyon nehezen tudja eldönteni, hogy mi a jó neki és mi nem. Mert amiről ma azt mondják, hogy jó, az jövő héten már egészségtelen. Meg azért a zöldségeknek, gyümölcsöknek, gyógyteáknak is van mellékhatása. És én ezt látom a legnagyobb gondnak, hogy nincsenek olyan szakemberek, akik korrektül el tudják mondani a természetes összetevőkről, hogy azok a jótékony hatásukon túl, milyen problémákat okozhatnak és milyen hatásba lépnek egymással. Pedig ez sokat segítene, hogy az embernek nem saját magán, fájdalmak árán kéne rájönnie, hogy ezt meg azt nem bírja pl. a gyomrom vagy az ízületeim gyulladnak be, stb...
37. Katinkaboszi (válaszként erre: 33. - Kristo_f)
2014. szept. 21. 15:47

Mert mi magyarok, nem hiszünk abban, ami itthon készül, vagy nem akarjuk segíteni, aki itthon él, mert mitől legyen jobb neki, ha nekünk nem lehet az.

Mindegy, hogy ezért sok beteg fizet az életével, akkor sem segítünk azon a szerencsétlen feltalálón, aki mérgében, bánatában, mindegy miben, megy oda, ahol elhiszik, ezzel gyógyítani lehet.

36. Katinkaboszi (válaszként erre: 34. - Kristo_f)
2014. szept. 21. 15:44

Nem minden természetgyógyász pénzéhes, úgy gondolom.


Talán naív vagyok, de bízom az emberek jóságában.

35. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. szept. 21. 15:40

Személyes tapasztalatom nincs Béky Lászlóval kapcsolatban, ismerőseim, akik anno tanultak nála vagy jártak nála azt mondják, hogy sokat tud, de mostanában nagyon ráment a pénzre és inkább ez motiválja, mint a gyógyítás. Bár szerintem a kettőnek nem kéne kizárnia egymást, szóval nem tudom. Lehet, hogy egy próbát megér elmenni hozzá, aztán a saját megérzésetekre hallgassatok, hogy szerintetek segít-e.

Látom, hogy már sok fórumot kiírtál, ezért írom jó tanácsként, hogy hagyd, hogy a beteg döntsön arról, hogy mit szeretne. Nekem annak idején, amikor beteg voltam (nem daganatos) a lehető legrosszabbat azt tette, hogy állandóan kaptam a jó tanácsokat, hogy hova menjek, mit csináljak, mit szedjek, mit igyak. Senkit nem akartam megbántani, mert tudtam, hogy szeretetből adják a tanácsokat és igyekeztem megfelelni nekik, iszonyatos nyomás volt ez számomra. Lehet segíteni felkutatni a lehetőségeket, de ne erőszakolj rá semmit a betegre, még akkor se, ha úgy látod, hogy ő nem akar tenni magáért vagy szerinted nem eleget. Ő tudja a legjobban, hogy miben tud hinni és megbízni. Egyébként a nyugalom, a belső béke a legfontosabb, annál jobb gyógyító nincs.

34. kristo_f (válaszként erre: 31. - Katinkaboszi)
2014. szept. 21. 14:53

És honan vennél annyi pénzt hogy legyen amibe hinni tudsz?

Ezek nem olcsó dolgok, még egy Béky féle rézpálcás kurzus sem


Mert volt egy Knézy Jenő, akinél szintén jelentkeztek a "doktorok" jópénzért

El is hajtotta őket

33. kristo_f (válaszként erre: 30. - Katinkaboszi)
2014. szept. 21. 14:51

Volt egyszer egy Onkokés

[link]


Jól is működött de a magyar akármi nem adott hozzá fejlesztési/gyártási pénzt

Ma egy angol cégnél fejlesztik

[link]

2014. szept. 21. 14:48

Nem vitatkozom, mert tény; nem cél a rák ellenszerének feltalálása, vagy ha már feltalálták, alkalmazása.

Az európai orvosok nagyon szeretnek rögtön operálni. Hogy aztán mi lesz? Őket nem érdekli.

31. Katinkaboszi (válaszként erre: 28. - Kristo_f)
2014. szept. 21. 14:47

Ez is hit kérdése.


Én bizony meginnék mindent, amiről azt gondolnám, segít tovább élni, hiszen bíznék benne, kapok emiatt még pár évet, megélhetek pár szép dolgot, azaz boldogabb is lehetek :D


Hit és hit és hit kérdése minden.


Hinni az orvosban, hinni a kezelésben és hinni, amiben egyébként is szokott az illető.

Istenben, az égiekben, a természetben, mindegy, csak higgyen :D

30. Katinkaboszi (válaszként erre: 29. - Kék)
2014. szept. 21. 14:44

Az sem mindegy, milyen módon kanyarít az a sebész, és tényleg ki tudja-e venni egészben, vagy már olyan állapotban van a daganat, hogy a kezében nyílik szét, esik darabokra.

Attól kezdve, hiába sikerült a műtét, hiába tesznek meg mindent, csak egyetlen kis darab marad a betegben és keződik minden előlről, akár pár év múlva is :(

29. Kék (válaszként erre: 25. - Fincsi5)
2014. szept. 21. 14:37

EZ egy tévhit!A sebész kioperálja amit kell,az onkológus meg rákgyógyitó!A sebészeknek csak annyi köze van a rákhoz,hogy lehetőleg pontosan kitakarítsák a daganatot és a környékét!

Egyébként biztosan halálra van itélve az a beteg is aki csak természetgyógyásszal gyógyul!!Ez csak a rákra igaz!(egy pemetefüves kúrával garantáltan meggyógyianak egy hurutot!:-))

28. kristo_f (válaszként erre: 26. - Katinkaboszi)
2014. szept. 21. 14:37

Spec ebböl én naponta többször is inéék, bár lehet kicsit több wiszkit tennék hozzá

:)

"Utána célszerű orvoshoz fordulni,

hogy megbizonyosodjunk arról, valóban csökkent-e a tumor"


Mivan?? A barát/professzor nem biztos a hatásában?

Érdekes módon mindig a föld másik felén jelennek meg az iylen csodadoktotok, legtöbbször eldugott helyeken, szerzetesrendekben és legtöbbször professzor is az illető


Anno régen Déri János agydaganatban halt meg

Kiutazott azt hiszem Mexiba is egy gyógyitóhoz

Mostanság Bajor Imrének is összeadták a pénzt és ő is elutazott valahova gyógyulni

Sajnos a gyógyitók nem gyógyitottak, csak a pénzt kaszálták be

2014. szept. 21. 14:35

Egy dolog biztos.

Orvosok véleménye is.


Ahhoz, hogy gyógyuljon a beteg, mindegy miből, rák, bármi más, kell az akarat, a hit, hogy gyógyulni fog.


Keresztmamámat 26 évesen, a hatvanas évek elején, teljesen kipakolták, mert nem tudtak a daganatával mást kezdeni, annyira ritka volt az ilyen fiatal korban ez a fajta méhrák.

Műtét után, éppen ébredt, mikor két orvos és az édesapám, a bátyja, beszélték, jó lenne a szülőket értesíteni, mert nem sok van neki hátra.

Emlékszem, kisgyerekként sokat hallottam Tőle, akkor én fél füllel hallom ám, hogy lemondanak rólam és az egyik orvos halkan megjegyezte, a betegnek kell akarni gyógyulni, akkor talán menni fog.

És ott, Ő, elhatározta, meg fog gyógyulni és másnap a műtét után, maga kelt fel, nem engedte a segítséget, fürdött, átöltözött, fésülködött, úgy várta a vizitet. Senki nem akarta elhinni, hogy tegnap még milyen rosszul nézett ki.


Évekig gyógyult, erősödött, kezelésre járt, sugarazták, ami ugyebár abban az időben kemény dolog volt.


Lényeg a lényeg, majdnem 80 éves volt, amikor elment, bár akkor már vesedaganata lett, és egyik éjjel elaludt.

15x műtötték élete folyamán, mindig tudott nevetni, derűsen ézni a világba, bár sosem ment férjhez, de voltak barátai.


Talán egy kis segítség a története annak, aki hasonló helyzetben van, mert a gyógyszer magában, nem elég, ahogy az orvosok mondják, a beteg is kell hozzá, aki gyógyulni akar.


A betegségek, mindegy milyen, 50 százaléka orvos, a másik 50, a beteg maga.

Egyik a másik nélkül nem megy. Ez biztos.

2014. szept. 21. 14:22

Nah, valahol olvastam, elraktam magamnak, elküldtem a barátnőmnek, gondoltam Ti is szívesen olvassátok.



A rák ellenszere!



Végre egy értelmes gyógyszer, a RAK ELLENSZERE!


Kedves Barátaim!


Az alábbi szöveg egy brazíliai ismerősöm révén került a birtokomba.


Íme: A Santo Domingoban megjelenő Listin Diario a minap arról számolt be, hogy egy brazíliai ferences testvér,


bizonyos Fray Romano felfedezte a rák ellenszerét.


Egyébként az érdemes férfiú a beléni (Brazília) szeminárium professzora.


Amint fény derült szenzációs felfedezésére,


a sajtó legott megrohamozta a szemináriumot,


ahol Romano testvér készségesen elmondta,


hogy felfedezésében nincs semmi rendkívüli.


Egyszerűen visszatért az ősi,


a természetben fellelhető növényekre épülő gyógymódokhoz.


Azokhoz, melyeket a legnagyobb gyógyító,


maga a teremtő Isten bocsátott mindnyájunk rendelkezésére.


Receptjéért, tanácsaiért természetesen nem kér pénzt,


ahogyan Jézus sem tette.


A gyógyító szer jótékony hatása már az első héten megmutatkozik,


s mivel már eddig is nagyon sok ember egészségét visszaadta,


receptjét Romano testvér felrakta a világhálóra is,


hogy mindenki számára hozzáférhető legyen. Íme a recept:



Hozzávalók: fél vagy egy kilogramm virágméz,


két nagy, vagy három kisebb levél aloe vera,


három evőkanál konyak, whisky, vagy pálinka


Elkészítés: Törüljük le a port és törjük le a töviseket az aloe vera levelekről (de nehogy meghámozzuk),


majd késsel daraboljuk egészen apróra,


aztán a mézet,


az apróra vágott levéldarabokat és az italt öntsük egy mixerbe


és addig mixeljük, amíg krémszerű,


olajos sűrítménnyé válik.


Ezt töltsük egy üvegbe, és tegyük a hűtőbe,


de akár szobahőmérsékleten is tárolhatjuk.


A barát szerint naponta háromszor


egy-egy evőkanálnyit igyunk meg belőle,


legalább negyedórával a főétkezések előtt.


Egy kúra tíz napig tart.


Utána célszerű orvoshoz fordulni,


hogy megbizonyosodjunk arról, valóban csökkent-e a tumor.


A teljes gyógyuláshoz általában négy,


egyenként tíznapos kúrára van szükség.


A készítmény egyetlen mellékhatásaként piros foltok


jelenhetnek meg a bőrön, de ezek teljesen veszélytelenek.


Bár Romano testvér kifejezetten


a rák ellen dolgozta ki,


a készítmény nemrég egy huszonkilenc éves,


sclerosis multiplexben szenvedő apácát is meggyógyított


. Mivel a segítség mindenkinek egyformán jól jön,


rákbeteg embertársainknak különösképp, kérlek


, ezúttal tedd félre előítéleteid, és titkos másolatként,


küldd tovább ezt a levelet,


hogy mások is hozzájussanak.


Áldjon meg érte az Úr,


és ajándékozzon meg jó egészséggel,


békességgel, bőséggel és szeretetteljes élettel,


hogy ne Te szorulj segítségre, hanem mindig Te legyél az,


aki segítséget tud nyújtani a bajban lévőnek.

***

Így kicsit hosszú, de áttekinthetőbb

25. fincsi5 (válaszként erre: 21. - Tamara)
2014. szept. 21. 14:16

Élniük kell, igazad van!Mégis többet tesznek a betegekért, és több eredményt érnek el, mint a sebészek.

Ha valakinek nem érdeke a rák gyógyítása, az az orvos- és gyógyszerész társadalom. Sajnos.

24. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. szept. 21. 14:15

Őt nem ismerem, de az biztos, hogy a tüdődaganatban szenvedő barátnőm felkeresett pár természetgyógyászt és tisztességesen megmondták neki, nem vállalják.

Ők már akkor tudták, nincs értelme, de nem mondták.

23. kristo_f (válaszként erre: 10. - Júlia*)
2014. szept. 21. 14:15

SENKINEK SINCS JOGA MEGFOSZTANI A KÉRDEZŐT"


Igazad van, de hiu reményt se keltsünk

Nézzünk körbe az utóbbi évek hónapok hires emberei között akik akármiylen daganatos betegségben haltak meg, de korábban elmentek csodadoktorokhoz és gyógyítókhoz

Meghaltak mégis? Meg sajnos!


És akkor a világ "eldugott" helyén él egy természetgyógyász és mégis halnak az emberek itthon is


Nagyon közeli jóbarátomnak foltos volt a tüdeje

A "legjobb" professzor is azt mondta daganat, de biopszia kell

Lesz@rta

Szereztem neki csodacseppeket. Aki adta vezette a naplóját hogy kiket milyen betegségböl gyógyitott meg

Vegyészmérnök volt. A kis üvegcse felét itta meg cseppekben persze

Aztán évtizeddel később hunyt el más daganatos betegségben

Gondolod hogy a kb. pfff- 500-1000 csepptöl gyógyult volna meg?

Természetesen nem csináltatott kontroll rtg-t évek mulva sem, hogy mi van/volt


Nyűglődöm én is valamivel, állitólag van rá szer, de mégsem vágtam bele. Nem tudom miért

Talán mert én műszaki létemre nem hiszek a csodadoktoroknak, de bizony amikor el van keseredve az ember, a sz@rt is bevenné csak gyógyuljon meg.

2014. szept. 21. 14:14
Súlyos,előre haladott állapotban töltsetek minnél több időt a beteggel,teljesítsétek a kívánságait. Igazán nyitott szemmel jártam a csodás gyógyulásokra, de nem láttam egyet sem. Gondolom a kezelőorvosa is emlmondta a lehetőségeket, a természet gyógyász nem fogja azt mondani, hogy vigye a pénzét mert nem tudok segíteni.
21. tamara (válaszként erre: 13. - Júlia*)
2014. szept. 21. 14:08

Kedves Júlia!

Igazán sok a 42 eltöltött év az egészségügyben,nyilván sok mindent láttál tapasztaltál,de akkor pontosan tudod,hogy a betegségek lefolyása igen tág határok között mozog,nagyban függ a beteg általános eü.állapotától korától és élni akarásától,hogy sorsa milyen irányt vesz.A baj ott van,hogy viszonylag kevés rák fajta az ami egy jól kivitelezett műtéttel elsődlegesen eltávolítva,áttét nélkül megoldja a problémát.Nem az a kérdés,hogy jók-e ezek a természetgyógyászati protokollok,használnak-e a gyógyfüvek és vitaminok,hanem,hogy egy SÚLYOS már-már sok esetben végső stádiumú betegnek mit segít.SAJNOS SEMMIT.DE a lelkiismeretem nekem is nyugodt volt amikor a családtagomnak megvettem az A..RT,mert az orvos ajánlotta...ion...v...t,mert term. gyógyász ajánlotta,és sorolhatnám még, aztán mégis csak bekövetkezett ezek mellett is az az orvook által megjósolt esemény kb annyi idő múlva amit túlélési időre jósoltak!!!

De valamiből a természetgyógyászoknak is élni kell!NEM is ROSSZUL!!!

Jó egészséget kívánok!

20. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Etka55)
2014. szept. 21. 14:03
Amiről írtál, az a szellemgyógyászat? Erre kíváncsi vagyok, hogy működik. Hallottam róla, de nem beszéltem még senkivel, aki kipróbálta volna.
19. moonlight13 (válaszként erre: 18. - Moonlight13)
2014. szept. 21. 14:01
felírt
18. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Etka55)
2014. szept. 21. 14:01

Az, hogy esetleg érdekeltsége van valamelyik üzletben, az egy dolog, de elvileg a szervezet öngyógyító ereje működhet. (Azt nem tudom, hogy egy előrehaladott betegségben lehetséges-e még.)

Nekem is annó felhírt gyógyteákat, táplálékkiegészítőket. Én teljesen máshol vettem meg, nem is ez volt a lényeg, de az én esetemben használt. "Mellékhatásként" a pollenallergiém kb. 80 %-ban megyszűnt, ami ugye, állítólag az orvostudomány szerint nem lehetséges.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook