Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak, hogy szép legyen a hajam? fórum

Mit csináljak, hogy szép legyen a hajam? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 21. 11:41
Én elsősorban azt tanácsolom,próbálj egyforma terméket használni...sampon,balzsam,pakolás,hajhab,lakk stb....ne össze-vissza márkájú legyen,mert az biztosan nem jó...nekem a fodrászom most dicsérte meg a hajam,igaz 9 hónap kellett,mire rendbe tettem,de én is elégedett vagyok most már.Rendszeresen ápolni kell,hálás lesz :)
14. grizus
2014. szept. 20. 23:02
Ezenkívül van egy L.sh pakolás, a Veganese, ami jól kisimítja a hajat. Nekem is kuszává válik, ez pedig szép kezelhetővé teszi.
13. grizus
2014. szept. 20. 23:01
Nem én vagyok az embered, mert nekem nagyon szép sok hajam van. Ez igazából tényleg adottság. Viszont az ecetes víz tényleg használhat, öblítsd le vele mosás után. A csalántea is jó, erősíti a hajat. Ezenkívül a diólevél és a kamilla szőkére. Most van egy új dolog, a ximenia olaj. Én arcra használom, de sokan hajra teszik pakolásként és állítólag nagyon jó.
2014. szept. 20. 15:14
Neked is a hajadban van az erőd?
2014. szept. 20. 15:02
Szedj vitamint,ne hajszárítózz.
10. szikmár (válaszként erre: 9. - 0a13a7d41c)
2014. szept. 20. 14:46

Hehe :)

Amúgy igaz. Genetika. Ami van, azon akinek kell, csak javítani lehet.

9. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - 3555f93fef)
2014. szept. 20. 12:16

Szüless újra!

A szép haj adottság.

8. 3555f93fef (válaszként erre: 7. - Kilimcs)
2014. szept. 20. 11:13
A melltartóm csatjáig ér. Köszi az eddigi válaszokat!
7. Kilimcs (válaszként erre: 2. - 3555f93fef)
2014. szept. 20. 10:24
hja es milyen hosszu a hajad? kell egy bizinyos hossz tenyleg hogy tincsesen is szep legyen. ez teny. ha nincs hossza noveszd egy picit ;) hja amugy az olivas pakolasok is sokat javitanak.
2014. szept. 20. 10:22

az en hajam is toncsesedik. en csak arra figyelek hogy fenyes legyen. es hamar akkor mindenhol tincses legyen. homogen hajat csak tavaszi meg oszi szaraz idoben tudok.


szerintem ha mindenhol tincses es hullamos vagy gondorodik az is szep. kinek ilyen kinek olyan haja van es kesz. en ugyvagyok vele akinek nem tetszik ne nrzze.


amugy gondolj bele egesz sok frizura van ami kifejezetten tincsesre van csinalva. en ha szel van pl hasznalok vaxot. avcal hiaba tincses fenyes marad.


egyedul nyaron stranddal nem tudok mittenni, attol szabalyosan berastasodik. de szerencsere nem vagyok se ugyved se biro vagy ilyesmi igy nyaron elfer. sokan meg irigyelni is szoktak fiatalok. hogy hol csinaltatom olyankor. de csak strand viz es nemi szél :)))

5. szikmár (válaszként erre: 1. - 3555f93fef)
2014. szept. 20. 10:06
Balzsamot feltétlenül használj. Miután jól kiöblítetted, egy nagy pohár/bögre (minimum 3dl) ásványvízzel öblítsd le a hajadat mindenhol,hagyd rajta úgy szárítsd > ezt minden hajmosás után tedd meg. Elég sok embernek javított a haj minőségén.
2014. szept. 20. 09:57
Az én hajam is ilyen.... nekem középtájt kócolódik..... kunkorodik, és amúgy is nagyon sok hajam van, vastag..e. és igen, nekem is úgy összeáll, ahogy te írod. Én vasalni szoktam, Gliss sprayt használok, nem töredezik viszont úgy kezelhető! :) És nem nézek ki Szörnyella de Frászként! :D :D :D
2014. szept. 20. 08:54
Használsz balzsamot? Lehet nem mosod ki jól. Egyébként ha a fésülködés segít rajta akkor legyen nálad egy :)
2014. szept. 20. 08:44

Megmosom a hajam, megszárítom, közvetlenül utána szép. De ha kimegyek az utcára, még ha nem is fúj a szél, a fejem tetején feláll és összekócolódik a hajam. Ráadásul a többi rész (ami a melltartóm csatjáig ér) összeáll tincsekbe, nagyon rondán néz ki, majdnem mintha zsíros lenne. Ha hazajövök, megfésülködök, utána megint normálisan néz ki.

Sok lányt látok, akiknek nem áll össze tincsekbe a haja (még ha nem is szép), ha belefúj a szél, akkor csak a kezével belefésül egyet és teljesen normálisan néz ki. Na, ha én a kezemmel belefésülnék, akkor kb. a felét kiszabnám, mert felül úgy össze szokott kócolódni.


Hogy csinálják ezek a lányok? Mit használnak?

2014. szept. 20. 08:44
Mit csináljak, hogy szép legyen a hajam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook