Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fertinet-es tesztek (LH, HCG) fórum

Fertinet-es tesztek (LH, HCG) (beszélgetős fórum)


2014. szept. 20. 19:04
én sima vaterásakat rendeltem, szerintem no name volt vagy valami one step vagy mi. tökéletes volt. 20 lh, 10 hcg volt 2 ezer. és nem is kell többet rendelnem :P :) sok sikert :)
2014. szept. 20. 09:07

Szia!


Egy másik fórumban erről elég sokat beszélgettünk mert ketten tesztelgettünk vele. Nekem végül tényleg babát mutatott a sok halvány 25-s, de egy másik lánynak a 10-es csak "szellemcsíkos" volt. Tesztelt mással de mind negatív volt. Én kopróbálnám mit mutat ha egy tuti negatív /akár pasi/ tesztel vele. Összességében az lett a vége, hogy a 25-s megbízhatóbb, az x-epil sokkal megbízhatóbb (ha negatív az negatív nincs száradási csík) de a digitális a tuti. Ha korán szeretnél tesztelni predictor early. Drukkolok! ;)

2014. szept. 20. 08:36

Mindkettőt reggel csináltad ugyanabból a vizeletből? (két vizelet sose lehet pont ugyanolyan sűrűségű, ha hígabb nem mutatja már ki a teszt)


Ha terhes vagy a HCG gyorsan növekszik csinálj holnap is és addigra már erősebb lehet kicsit.

Ha pozitiv akkor az nem szokott tévedni, de az lehet, hogy az egyik csík picit érzékenyebb mint a másik.

2014. szept. 20. 07:01

Kinek mi a tapasztalata ezekkel a tesztekkel kapcsolatban?Megbízhatóak?

Rendeltem már tőlük én bár meg terhességet azokkal nem sikerült igazolni.Most nem jött meg és megcsináltam egy ilyen tesztet.Az egyik halvány a másik negatív.Mindkettő 10-es érzékenységű volt.Lehet hogy annyira nem megbízhatóak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook