Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi kezdés holnaptól fórum

Norbi kezdés holnaptól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. máj. 9. 06:59

sziasztok:-)

rég jártam erre, remélem mindenkinek mennek lefelé a kilók. azért nem is jöttem mert nem Norbizok, viszont elértem a 61-62 kg-t, amit szeretnék tartani (legalábbis egy ideig, mert szeretnénk kistesót...).

568. blueberry (válaszként erre: 567. - Paradis)
2008. máj. 3. 22:04
probalkozz akkor meg, ha ertelmet latod es szereted :) kilepni barmikor lehet! - nagyon nehez lenne tanacsot adni, mert nem ismerjuk egymast...pedig szivesen segitenek :))
567. paradis (válaszként erre: 564. - Blueberry)
2008. máj. 3. 13:00
latod latod, es honnan tudjam hogy nem tisztul ki a dolog, fiatalok is vagyunk meg meg kell tanulni egyutt elni... mi van ha bannam kesobb,szakitani nem olyan nehez-mar ha az ember elszanja magat, de felek hogy megbannam, nincs gyerek de biztos gondolkodnal te is. Mindig fenyeget hogy hazamegy, most meg mondtam neki hogy huzzon el es azonnal megszelidult, nem is akar elmenni?
2008. máj. 3. 12:43

nekem megyeget, de sok is a feleslegem :(na nem pattognak lefele a kilok, inkabb vanszorognak :)

de kitartok, jol is erzem magam es jarunk futni is a gyerekekkel meg a ferjemmel

2008. máj. 3. 12:42
de az is igaz, minden kapcsolatban vannak hullamvolgyek :(
564. blueberry (válaszként erre: 563. - Paradis)
2008. máj. 3. 12:41
az elvalas mindig nehez... - mert egyszer jo volt egyutt lenni es azt hisszuk, az orokke tart! Ha mar nem jo egyutt es nincs mi osszekosson, akkor lepd meg - hamar! en nem gondolkodnek! persze ha vannak gyerekek, az mas....kitartas, hajra
563. paradis
2008. máj. 3. 12:16
Ugy tunik a szovegembol mintha husz ev utan valnek,Nem, kb ket es fel eve vagyunk egyutt, csak elmelkedem hogy ha ez ilyen, milyen lehet husz ev utan
562. paradis
2008. máj. 3. 11:50
én a magyar szakos :-/
561. paradis
2008. máj. 3. 11:49
elvalni, mindegy
560. paradis
2008. máj. 3. 11:48
sziaszok. En mar csinaltam hibat , de alapvetoen egyeseket eszek, nem mozdul a merleg de most annyira nem is erdekel. Kene egy uj topikot nyitni : hogyan a legegyszerubb szakitani? cimmel? Vagy hogy honnan tudod hogy egy kapcsolat mar nem lesz jobb? Minden individualis, szoval megha mindkettotok viselkedese az erdektelenseg nyilvanvalo jeleit hordozza is, van visszaut? meg ilyen dolgok foglalkoztatnak, en nem tudom sokkal jobb e ez az allapot mint a tenyleges szakitas. De most mennyi nyűg, te ur isten! Szetkoltozni meg minden, elkepzelesem sincs hogyan lehet elvallni husz ev utan:(
2008. ápr. 28. 22:40

sziasztok! vagyok en is :)) szoktam idonkent kukkantani....

nekem nincs uj norbi kazettam :( viszont voltam ma futni!!!! - jo sokaig erleltem ezt a hos-tettet :D

nem ugralnak le a kilok, de el vagyunk...

erettsegi: az nagyon izgi... ha most kene erettsegiznem, biztos menne a fogyas! ;))

2008. ápr. 28. 21:11

Én is vagyok ám, csak most olyan problémáim vannak, hogy a fiam holnap után ballag, arra készülök, meg állandó munkahely nézésben vagyok.

Jövőhéten érettségizik, és most nagyon izgulunk. Azért tartom az időzónákat amit Norbi írt.Milyen új kazettát keresel?

2008. ápr. 28. 20:59

HAli


Én írok neked :)


Valakinek nincs meg az új Norbi kazetta?

556. paradis (válaszként erre: 554. - Blueberry)
2008. ápr. 28. 20:47
miert nem ir senki ? :/
555. paradis (válaszként erre: 554. - Blueberry)
2008. ápr. 27. 23:37
koszi:)
2008. ápr. 27. 20:12
csak kitartas!!!!!!!! ugyes vagy :) nekem sem jo baratom a merleg, de ra szoktam allni hetente... van, hogy megbanom, de mindenkepp kontroll
553. paradis
2008. ápr. 27. 20:02
nagy az etvagyam az edesre mostanaban, meg mindenre uh nagyobb mennyisegben ettem egyes koduakat, azt hiszem csak repabol tegnap s ma megettem egy kilot, meg zabpelyhet meg sovany turot meg sajtot...de meg mindig jobb ha mast ennek, nem?vannak ilyen rohamok, maskor mar feladtam volna, majd lehiggadok, aztan megint eszek keveset es kesz
552. paradis
2008. ápr. 27. 20:00
sziasztok,azt gondolom h fogytam, de nem merek a merlegre allni. Az igazat megvallva megfogadtam h egy honapig nem merem meg magam, az pedg kb maj kozepen telik le. Nincs ram jo hatassal a merleg, mert ez a digitalis franya dog attol fuggoen mutat, hogy hogyan allsz ra es az is valtozo, meg a vizfelhalmozodas ugye,,,egyszoval azt varom h egyszercsak jok lesznek ram a ruhak, de nem szeretnek meretszkedni, egyre inkabb nem :)
2008. ápr. 27. 15:40
hat megertem, de nalunk most egyszerusodott a helyzet, hogy a ferjem is csatlakozott. a lanyoknak meg nem okozok kart ezzel hisz rostban gazdag taplalkozas nekik... meg eddig sem ettunk nagyon maskepp, 3asokat is csak gyumolcsot, meg max ha kesz dolgot vettunk a boltban. A lanyok rendes gyerekjoghurtot esznek, amiben a zsirtartalom normalis, es fonekt fruktozt tartalmaz, edesseget meg nagyon minimalisat. szoval nem faraszto nekem ,mert nem kell kulon fozni... persze tudom, hogy otthon nagyon draga, ha mindenkinek egeszsegesen akar az ember fozni....
2008. ápr. 27. 15:35

Az én étkezésem kissé lazább, reggel ettem tejbe zabot, pici kókusszal, ebéd: hús leves, rántott karfiol, krumpli saláta, rizs.Fini volt

Én mióta nem görcsölök nagyon azon, hogy foggyak, jobban megy az egész.Csak a reggelim és a vacsorám 1.es. Az ebéd meg, ahogy jön. Már belefáradtam abba, hogy magamnak külön főzzek.

2008. ápr. 27. 15:27

nekem bejott a korpa - mindenre :)) attol fugg mit keszitek, hogy epp hogy hasznalom!?

tartani mi is tartjuk a 3kg-t, de elvileg mennie kene lefele :( de kitartunk :))

reggeli: sonkas tojasrantotta, kigyoubi

t: gyumi joghurt, zabkeksz - 3db

ebed: virslis, krumplis leves es zabkeksz -2db

eddig itt tartunk, mert nalunk fel harom van most...

548. 62325acbc6 (válaszként erre: 547. - Blueberry)
2008. ápr. 27. 13:56

Milyen lesz a korpától?

tejjel kevered? Én tartom a 3 kg. fogyást, de most is sütit ettem ebéd után...

2008. ápr. 27. 10:27
kemenyitorol fogalmam sincs, sosem hasznaltam meg!? suriteni zabkorpaval szoktam.
2008. ápr. 27. 10:27

mig otthon eltem, addig az ezeredes nevu folyekonyat hasznaltam, sztem abban volt a legkevesebb "rossz" meg fruktozt. itt meg ratalaltam erre a xylitol nevure es ahogy irtam, azt otvozom a fruktozzal.

ezen a heten alldogal a fogyasom :( ti hogy vagytok vele?

2008. ápr. 27. 08:31

Sziasztok!

Én is használok édesítőt. Igazából kicsit én tartok tőle, mert én is sok rosszat olvastam róla. Olyankor mindíg kidobom, aztán 2 nap után veszek másikat. Boldog is a férjem ilyenkor :)) Mondjuk aszpartamosat nem veszek.A többivel meg az a baj, hogy azt írták sok helyen, hogy étvágyat csinál. Én mondjuk ezt nem vettem észre.

Én használok keményítőt, szerintem egész jó.

544. paradis (válaszként erre: 542. - Blueberry)
2008. ápr. 26. 22:53

igen,koszi... jaj,nekem, olyan keves dolog van amirol nem repesgetik h rakkelto - meggyozodesem h az osszes mesterseges edesitoszer egeszsegtelen, de ha cukrot nem ehetek..hat.. ez hozza meg nalam a komfort erzeset.Kulonbenis egy ido utan hashajto hatasuak,en mindenesetre kidobtam az aszpartamot. arra gondoltam h talan hizlal


etkezesi kemenyitot hasznal valaki fozelekkekbe egyes kodukent?

2008. ápr. 26. 21:24
bocs, dietetikus s nem sietetikus
2008. ápr. 26. 21:23

szio, az aszpartamrol olvashatsz sok helyen - hol bizonyitott hol meg nem, hogy rak kelto!? ez a baj vele... ha tudsz, hasznalj mast, azt ajanljak, v fruktozt, de akkor csak keveset : en most kertem a velemenyet Norbi sietetikusanak - Rahoi Csilla - az edesitessel kapcsolatban... vegul arra jutottam, megeveszem a xyilitolt meg a fruktozt es keverve hasznalom.... de elsosorban a kicsi gyerekeimre valo tekintettel. amugy en mindenfele edesito tipust fogyasztok, de mertekkel

remelem segitettem

541. paradis
2008. ápr. 26. 20:40
na most halt meg a topic?:)
540. paradis
2008. ápr. 26. 14:09
sziasztok, valaki arulja el legyszi, miert nem jo edesitoszer az aszpartam? minam kidobtam egy egesz tasakkal emiatt, mert valahol olvastam h kerulni kell, de miert? plusz dia pudingot lehet enni, ugye? etkezesi kemenyito hasznalhato, ha jol tudom
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook