Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Platinakártyásból aranykártyás... fórum

Platinakártyásból aranykártyás... (beszélgetős fórum)


17. bb439e0ca9 (válaszként erre: 16. - Moonlight13)
2014. szept. 20. 07:30
Így van, válaszoltak az e-mailemre, valóban nem jött össze annyi pontom, mint kellett volna. Hát ez van...Nem tudtam ezt a szabályt.
16. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Bb439e0ca9)
2014. szept. 19. 22:37
Engem is visszaminősítettek arany kártyásból, úgyhogy semmi kedvezményem nincs. Megkérdeztem. A lényeg saját magunknak lefordítva: nem hozok nekik elég hasznot, mert kedvezményes csomagom van. Gondolom Nálad is valami hasonló történt.
2014. szept. 19. 20:19
Rendben, tudomásul vettem :) Csak nem értettem, mert erről még nem hallotam. Köszönöm minenkinek! És szép estét Nektek! :)
14. 7e137d638c (válaszként erre: 13. - Negyveneske)
2014. szept. 19. 15:11

akkor pedig itt a válasz!


Másrészt mivel újabban készülék-vásárlásra nem lehet felhasználni, és valaki nem akarja, hogy elvesszenek a pontjai, ezzel rákényszerítik arra, hogy vegyen tőlük valami mást!!!


Egyébként pedig azzal, hogy bizonyos esetekben jóváírtak valamikor ilyen pontokat, nekünk az nem került semmibe, AJÁNDÉK-ként kaptuk!!!

Ha most visszaveszik: üsső kő, adták = ott volt, nem használtam el, nem éltem a lehetőséggel, megtehettem volna.... ha így döntöttek, hogy visszaveszik, ám legyen!

13. negyveneske (válaszként erre: 12. - 7e137d638c)
2014. szept. 19. 15:03

a 2 évnél régebbi megszerzett pontok törlödnek.

igy mindig csak 2 évnyi pontod van.összesen.

2014. szept. 19. 14:24

Nem régiben változtak a szabályok.

Egyrészt nekem legalábbis azt mondták, hogy a pontokat új készülék vásárlásra már nem lehet felhasználni, tehát csak valami másra.

Másrészt, ha valaki egy meghatározott ideig nem gondoskodik a pontok levásárlásáról, azok el kezdenek csökkenni (olyan mintha tárolási díjat, vagy hasonlót) szednének érte, és azok alapján havonta csökkennek a pontok. Nekem kb. 3000 pontom "veszett" így.

Azért megéri bemenni hozzájuk és rákérdezni náluk!

2014. szept. 19. 13:33

vagyis, valami oylasmi van, hogy van kell elgyen rajta valamennyi, vagy kell valami nemtom mekkroa forgalom...


De tény, hogy nem dolbják midnenhez a platinakrtyát. a sok meg relativ.. lehet amit te soknak érzel, az nem is annyira sok...

10. Kilimcs (válaszként erre: 6. - Bb439e0ca9)
2014. szept. 19. 13:32

menj át másikhoz... ha szerinted szar.


amúgy van pontminimum a kártyákon. Ha az nincs, akkor nicns extra kedvezmény. evvan. Tuti változtattál, vagy változott a fizetési szintd feléjük, vagy valami. vagy az előfizetésedben más van.


amúgy olvasdel a szerződést, vagy kérdezd meg telefonos vagy szemyles ügyfélszolgálaton. Tök világos feltételeik vannak.

9. negyveneske (válaszként erre: 8. - Bb439e0ca9)
2014. szept. 19. 05:54

Felhasználtad a kártya pontjaidat a vásárláskor?

van ponthatár is,ami a kártya szinét alakitja .

2014. szept. 18. 20:30
Semmin nem változtattam, csupán vettem egy készüléket, mivel lejárt a hűségidőm. Ez az ára?? Nevetséges!
7. negyveneske (válaszként erre: 3. - Bb439e0ca9)
2014. szept. 18. 20:06

Az elmúlt 6 hónapban mások lettek a telefonálási

szokásaid,kevesebbet fizettél(mert kevesebbet telefonáltál),vagy volt elmaradásod

a számla fizetésénél,vagy céges telefonszámod lett(

bevitted egy flottába )vagy dijcsomagot váltottál,

esetleg valamely opciós csomagot vissza mondtál.....

sok tényezőből áll össze a platina/arany kártya szine

2014. szept. 18. 19:56
A legsz@arabb szolgáltató...Kár, hogy szinte az összes ismerősöm ide tartozik, már rég váltottam volna...Azért remélem, egyszer bebukik, hogy mekkora cigányságokat csinál.
5. 408020f45e (válaszként erre: 3. - Bb439e0ca9)
2014. szept. 18. 18:49
Inkább menj be személyesen, úgy egyszerűbb.
2014. szept. 18. 18:36
Szerintem ne vacakolj mail-írással, hívd fel őket! Van ingyenes számuk. A legegyszerűbb és leggyorsabb.
2014. szept. 18. 18:30
Kb. másfél éve paltinakártyás lettem a Telek...nál. Nemrég kaptam egy sms-t, hogy aranykártyás lettem. Ez így korret? Visszaminősíteni? Elég sokat telefnálok, sms-ezek, stb. Azért nem mindegy a kedvezmények szempontjából. Írtam nekik e-mailt, de válaszra sem méltattak.
2014. szept. 18. 18:29
Mi a kérdés/kérés?
2014. szept. 18. 18:28
Hűségprogramososk, segítsetek!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook