Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem találják mi a betegségem a tűneteim alapján fórum

Nem találják mi a betegségem a tűneteim alapján (beszélgetős fórum)


1 2
2014. szept. 25. 11:20
Autoimmunnál lehetnek vándorkiütések :(
32. vizslava (válaszként erre: 31. - Felhőjáró)
2014. szept. 25. 08:23
Rajtam is csalánkiütésszerű dudorok jöttek ki, amik pár óra múlva eltűntek. Szerintem az orvos már hülyének nézett, mert nem tudtam megmutatni. Egyszer még a kórház bőrgyógyászati osztályára is beutaltak. Érdekes módon az alatt a hét alatt egy se jött ki rajtam. :) Volt hogy otthon bedagadt az arcom, fülem, szemem. Ügyelet, szteroid injekció. Az életem teljes irányú megváltoztatásával egy idő után eltűnt örökre mindenféle gyógyszer nélkül.
2014. szept. 25. 07:27

Érdekes dolgok ezek.Rajtam hatalmas csalánok voltak aminek nem tudták az okát.Hirtelen jött ki rajtam, és mire eljutottam az orvosig addigra elmúlt.Igazából le kellett fényképeznem, hogy meg tudjam mutatni a dokinak.Aztán ahogy telt az idő egyre gyakrabban jött elő, és egyre nagyobb részen borította a testemet.Kaptam allergiára gyógyszert, mert már attól tartottak hogy ha eléri a gégémet akkor fulladást okoz vagy sokkot kapok.

Senki nem tudta mitől van.Egyszer elmentem az ügyeletre és megkérdeztem azt, hogy lehet-e idegi alapon.Furán néztek rám, de közölték minden lehet, de most már mondjam meg én mire gondolok.Hát elmondtam... és ne nevessetek ki.Közöltem, hogy allergiás vagyok a exférjemre, mert akkor volt a vagyonmegosztási per és nagyon megviselt.

Furán néztek és megkérdezték, hogy meddig fog tartani a per, mire közöltem, hogy remélem nem sokáig.Azt mondták akkor készüljek fel, mert ha igazam van akkor addig ilyen leszek.

Nos igazam lett.A per rövid volt és azóta nem jött elő a dolog.Ilyen is van.

30. vizslava (válaszként erre: 28. - Hope2009)
2014. szept. 25. 06:48
Az is lehet, hogy a tüneteidnek lelki okai vannak. A családi hátteredet te ismered, te tudod hogyan élsz. Nálam mindenesetre hasonló tünetek akkor szűntek meg, amikor kiléptem végre a rossz házasságomból, és máshová költöztem. Azt megelőzően az orvosok nem találták meg mi a bajom, a gyógyítóm pedig azt mondta, hogy csak rajtam múlik a gyógyulás. Meg kell szüntetnem az okot, ami miatt lelkileg gyötrődöm. A test érdekes tüneteket tud produkálni, ha hosszú időn át lelki bajaid vannak.
29. Ficánka5 (válaszként erre: 23. - Hope2009)
2014. szept. 24. 20:40

Püff neki! Ez nagy csalódás részemről!! Sajnálom!!

Találják meg valahol valaki a megoldást, ami gyógyuláshoz vezet.


Akupunktúrát nem próbáltad még?

28. Hope2009 (válaszként erre: 26. - 2585941dc1)
2014. szept. 24. 17:24
Köszönöm!
27. Hope2009 (válaszként erre: 24. - Zebracsikó)
2014. szept. 24. 17:24

Voltam pszichiáternél, nincs semmi gond velem.

Mindig is pörgős ember voltam.

Ha pánikbeteg valaki, nem fog bedagadni és kirepedni a szája és a nyelve szemmel láthatóan.

2014. szept. 19. 14:45
Jobbulást
2014. szept. 19. 14:45
Az kafa
2014. szept. 19. 13:59
szerintem szorongás, pánik, fóbia
23. Hope2009 (válaszként erre: 20. - Ficánka5)
2014. szept. 19. 13:53
A webbeteg.hu-ra már nagyon régen írtam. A válasz annyi volt, hogy vizsgáltassam ki magam.
22. Hope2009 (válaszként erre: 19. - Kisj)
2014. szept. 19. 13:50
Igen gondoltam autoimmun betegségre. Amit lehetett vérvétel alapján kizártuk.
21. Vikyci
2014. szept. 18. 13:16
Fogtömések nem okozhatnak állandó allergiás reakciót?
20. Ficánka5 (válaszként erre: 17. - Hope2009)
2014. szept. 17. 22:04

Ritka betegségek Medicina, centrum Pécsett is van Bp-en is a SOTE-n is, nem tudom hol laksz.

De ajánlanám, hogy írj le mindent a webbeteg.hu oldalnak. Ott szakorvosok értékelik a leleteidet, általuk aláírt javaslatot kaphatsz térítés nélkül, hogy merre tovább.Helyesebben legutóbb azt írták, hogy díja nincs, de ha tehetem vegyek meg egy nem teljesen orvosi lapot újságosnál, ha támogatni kívánom az alapítványukat. Veszíteni semmit nem veszítesz és hátha jó irányba terelnek anélkül, hogy ki kellene mozdulnod. Regisztrálnod kell ennyi az egész.

Én többször is kértem tőlük a leleteimre kiértékelést.Kívánom, hogy sikerüljön végére járnod a kellemetlen problémádnak!! Jó éjt!!♥

19. kisj
2014. szept. 17. 20:15

Autoimmun betegségre nem gondoltál?

Ajánlani tudom a budapesti Rókus kórházból Prof. Dr. Domján Gyula doktor urat.

Csak jót hallottam mindenhonnan róla.

Sógornőm is hozzá jár, miután hosszú évekig senki sem tudta megmondani neki, hogy mi baja van.

18. Hope2009 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 17. 19:18

Megpróbálom felvenni a kapcsolatot a Professzorral.


Köszönöm a segítséget!

17. Hope2009 (válaszként erre: 4. - 82d45dcd14)
2014. szept. 17. 18:56

Megnézem Debrecenben a tanszéket!


Köszönöm a segítséget.

16. Hope2009 (válaszként erre: 8. - Ficánka5)
2014. szept. 17. 18:41

Kedves Márta!

Egyik betegség sem jó, mindeggyikkel szenved az ember sajnos. Nekem nincsenek és nem voltak soha kiütéseim. Viszont bizonyos illatoktól, viszketek. Börtünetet nem okoznak.

Egyenlőre nem tudok menni sehova sem.


Köszönöm a segítséget.

15. Hope2009 (válaszként erre: 6. - Emi75)
2014. szept. 17. 18:17

Pszichiáternél voltam természetesen. Akkor nem volt semmi probléma. Közel 4 éve nem tudok elmenni sehova, ez most már megvisel. De a tünetimet nem változtatta.

A HANO-t megnézettük. Negatív lett.


Köszönöm a segítséget.

14. Hope2009 (válaszként erre: 5. - Érdekes73)
2014. szept. 17. 18:09

Szia!

Kólát 2008 óta nem fogyasztok. Azóta szénsavmentes ásványvizet iszom.

Csak a napi 1 szem antihisztamint szedem.

Néha ha migrénem van, akkor egy szem fájdalomcsillapító.

Igen, lehetséges az autoimmun, amit eddig tudtunk kizártuk.

Köszönöm a segítséget.

13. Hope2009 (válaszként erre: 3. - Cicaanya)
2014. szept. 17. 18:03

Szia!

Az Aloe Vera nem fog menni, mert az illatától dagadok, évekkel ezelőtt próbáltam, de az oldalt átolvasom.


Köszönöm a segítséget.

12. Hope2009 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2014. szept. 17. 17:58

Szia!

Nem próbáltam. Egyenlőre nem tudok itthonról elmenni. Elolvasom, hogy mit írnak a pszichoszomatikáról.


Köszönöm a segítséget.

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hope2009)
2014. szept. 17. 14:28

Szia!

Én ajánlom, hívjátok fel a SOTE Arc és Állsebészeti Klinikán Prof. Szabó Györgyöt. Nem csak sebészeti beavatkozásokkal foglalkozik, nálam hasonló tüneteket produkált az úgynevezett szájszárazság, amiről én nem tudtam, mert volt nyálam, és száraznak sem éreztem, csak furcsa érzés volt, fulladtam, ha fém ért a nyelvemhez, olyan volt mintha elemet nyalogattam volna. Csodálatos igazi nagybetűs EMBER, aki óriási tudással is van megáldva.

Hátha tud Neked segíteni, ha másban nem is, tanácsban, merre induljatok el.

Jobbulást kívánok!

2014. szept. 17. 14:23
Nekem is hasonló problémáim vannak, csak a torkomban pontosabban a gégémmel nincs valami rendben. Étkezés közben fulladok, torkom kapar, illatanyagokra allergiás reakciók lépnek fel, köhögés, orrfolyás, gombócérzés a torokban stb...nekem azt mondták a refluxtól van, felmaródás, de hiába szedtem rá gyógyszereket nem múlt el. Már abbahagytam a gyógyszerszedést, mert nem érzem hogy sok lenne a gyomorsavam, azóta se mentem vissza a gasztroenterológushoz, de viszont fül-orr gégészeten jártam, ott viszont semmit nem találtak, még egy nyelőcsöves röntgen is készült a torkomról és sehol semmi. Én is tanácstalan vagyok, mert nagyon megkeseríti az életem ez a betegség, de fogalmam sincs hova forduljak és kihez...lehet hogy idegi alapon van, vagy tudja a fene? :/
9. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Hope2009)
2014. szept. 17. 14:23

Vannak ilyen érdekes esetek.

Sok hasonlóról olvastam, és nagyon sok megszűnt a vércsoport diéta hatására. De csak akkor, ha nagyon komolyan betartja valaki.

Nekem is múltkor bedagadt a nyelőcsövem, nem tudtam nyelni szinte, utána a nyelvgyök is nagyon fájt, már a beszéd is nehéz volt, majd a nyelvem .

Voltam füll-orr gégén, nyaki uh-n, szájsebészeten, laboron. A nyelvem érzéketlen lett, mintha leforrázták volna, és a szájüregem olyan fura lett , nem volt sima a lágy rész. Egy nyelőcsövem, és a nyelés egy nagy nyirokcsomó miatt fájt, mert az kívülről ránőtt, mert a gyenge immunrendszerem miatt állandó nyirokcsomó gyulladásom van. Csak, most ilyen rossz helyen nőtt ekkorára.

De a többi tünetet nem tudták mivel magyarázni.

De én rájöttem. Előtte 1 héttel írtak fel egy erős orrcseppet, arra vagyok allergiás. Múltkor kipróbáltam újra, megint ez lett.

Az illat miatti fejfájás, allergiák sokszor autoimmun betegségekre jellemzőek.

Én tuti belefognék a helyedben a vércsoport diétába.

8. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - Hope2009)
2014. szept. 17. 14:15

Kedvesem, nagyon sajnállak, mert elképzelem, min mehetsz keresztül. Én 98-tól állok kezelés alatt az allergiám miatt, ez alatt többször előfordult, hogy a nyelvem dagadásával jelentkezett, volt, hogy kórházba is kerültem, ahol épp, hogy megúsztam a gégemetszést. Egyébként "csak" durva, nagy kiterjedésű kiütéseim szoktak lenni.

Orvosok rajtam még nem segítettek semmit, csupán a szteroid a fegyverük, ami ugye mondjuk ki nyíltan, nem gyógyítás, csak tüneti kezelés és rendkívül ártalmas.

98-ban egy ismerősöm adta át az időpontját egy orosz származású t.gyógyász nőnél, vele megbeszélve. Én áldom az ő nevét, mert ő volt az(Alla Miskolcon), aki kezelt, majd megtanított vele élni. Én mindent csináltam, amit Ő javasolt.étkezésben, tornában és ittam a teáit, amit összeírt nekem. Végig folyamatában tisztítottam a szervezetem, a májam, a vesém, a nyirokrendszerem, de még a váltózuhanyra is rászoktam. Ő a régi vajákos módszerrel gyógyít és csak az igazán fontos készítményeket veteti meg.


Lényeg a lényeg: Nem mondhatom, hogy meggyógyultam, de megtanultam vele élni, és csak akkor van problémám, ha teszek is érte, tehát Alla szavaival élve qrválkodok, vagyis olyat eszem,iszom, amit nem volna szabad. És azt, hogy ez milyen eredmény, csak azt tudhatja, aki akár csak egy ilyen rohamon is túlesett.


Tehát én azt ajánlom, hogy keress egy lelkiismeretes t.gyógyászt. Én hat éve lakom Pesten és itt a mai napig nem találtam aki Allámat pótolhatná. Itt a kínai doki segít rajtam,(a 13.ker.Hegedűs Gy.utcán) akinek az akupunktúrája fantasztikus.


Én se lebeszélni, se rábeszélni nem akarlak semmire, de más irányban kellene a megoldást keresned, ez a meglátásom.


Olvass bele a Makrobis naplóm elejébe, hogy mi mindent kell tennem magamért. Most a rák miatt csinálom, de ezekkel kezdtem az allergia miatt is a harcot. Szóval nekünk is kell tennünk magunkért és nem csak pénzben, hanem elhatározásban, erőben és kitartásban.


Ha tudok Neked valamiben segíteni, írj nekem.

Üdvözöl és jobbulást kíván Márta

7. emi75 (válaszként erre: 6. - Emi75)
2014. szept. 17. 14:05
6. emi75 (válaszként erre: 1. - Hope2009)
2014. szept. 17. 13:55

Szia!


egy ismerősömnek volt máig felderítetlen lelki alapon hasonló, nem tudott nyelni, enni, 30 kilót fogyott. Minden minden vizsgálat negatív volt, évekig kínlódott vele. végül nyugtatót szedett (neki is ismerős tanácsolta, akinek segített) és az lassan segített.


meg egy ilyet találtam (bár talán már ezt is próbáltátok...)


"Az ilyen visszatérő, krónikus feldagadások, urticaria hátterében általában belgyógyászati folyamat vagy gócfertőzés állhat (pl. helicobacter pylori), ritka a valódi allergiás ok. Javaslom, keressék fel Dr. Farkas Henriett angioödéma szakrendelését a SE Kútvölgyi Kh.-ban, ő ennek a kórképnek a szakértője!"


jobbulást!

5. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Hope2009)
2014. szept. 17. 13:36
A cola szerintem csak árt és a különböző gyógyszerek is üthetik egymást.Autóimmun ? Pszichoszomatikus ? ( pánik)
2014. szept. 17. 13:29
Vaaagy,Debrecenben a különleges vagy ritka betegségek tanszéke.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook