Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Törvényes képviselő beleegyezése nélkül a televízióban szerepelhet-e kiskorú gyermek? fórum

Törvényes képviselő beleegyezése nélkül a televízióban szerepelhet-e kiskorú gyermek? (tudásbázis kérdés)

2014. szept. 18. 10:27

Nyilvános eseményen készült képeken (itt arról van szó) szerepelhet, nem kell külön engedély, csak ha interjú is készül vele.

Oktatási intézményben készült felvételeken akkor, ha szülő nyilatkozik, hogy rajta lehet.

2014. szept. 18. 08:07
még úgy se, hogy mondjuk egy iskolaudvaron rohangáló gyerekeket mutatnak egy oktatási témájú kisfilm vágóképeiben?
2014. szept. 18. 07:49

Talán nem itt kéne megkérdezni hanem egy ügyvédtől....ha ennyire zavar...

Nálunk iratnak alá év elején egy papírt,hogy ha fotó vagy video készül,feltehetik e a netre...vagy ujságba megjelenhet....lehet aláírtál egy ilyet....

3. jstefan (válaszként erre: 1. - F6390e6b9b)
2014. szept. 17. 22:09
Nem tehetik meg! A szülő beleegyezése nélkül kiskorú nem szerepelhet semmilyen műsorban!
2014. szept. 17. 13:06
Attól függ, milyen felvétel!! be tudod linkelni, vagy privátban elküldeni? Én is dolgozom/dolgoztam helyi tévénél...
2014. szept. 17. 13:01

Sziasztok!

A napokban telefonált egy rokonom,hogy nézzem a városi tv adást,mert benne szerepel a gyermekem.

Mérges lettem,mert tőlem nem kérdezett senki semmit és már a neten is fent van.

Ezt megtehetik egy kiskorúval?Törvényes képviselője beleegyezése nélkül??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook