Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti is híztatok miután leszoktatok a dohányzásról? fórum

Ti is híztatok miután leszoktatok a dohányzásról? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 7. 06:28
parom igen/20 kg-t 1 ev alatt,el is valtunk/es mindenki aki kornyezetemben dohanyzik.
2014. okt. 2. 19:08
Én fogytam, mivel kínomban inkább rágóztam, tornáztam, bringáztam, és kiúsztam az óceánt! :-)
2014. szept. 20. 07:34

Persze! Közel 20 kg jött rám, pedig esküszöm, hogy nem nasiztam, mivel nem egyik percről a másikra tettem le a cigit, hanem fokozatosan csökkentve, éppen azért, hogy ne legyenek elvonási tüneteim. Ezért ha már nem bírtam tovább, akkor bizony rágyújtottam, és nem különböző nasik és üdítők és egyebek után nyúltam. És a túlsúly mégis itt van!


Orvosok szerint ez a fajta elhízás nem az a fajta, mint ami a túlevésből ered. Az egyes sejtek, amelyek addig a test napi méregtelenítésével voltak elfoglalva, most hirtelen "munkanélküliek lettek", és a bevitt táplálék minél teljesebb mértékű hasznosításán, tartalékoláson, stb. kezdtek el dolgozni.

Azt mondják, hogy ez a fajta túlsúly, minden féle-fajta "közreműködés nélkül", magától is el fog múlni úgy kb. 5-6 év alatt.


Én sem akarok annyit várni, sokféle fogyót kipróbáltam már, ami most úgy néz ki, hogy mégiscsak mutat eredményt, az egy kombinált módszer, ha gondolod olvasd el a naplóm első néhány

bejegyzését.

Van egy fórumom is, azok részére, akik úgy döntenek:

"Csak azért is megcsinálom..." nézzetek be oda is!

2014. szept. 18. 15:28

Igen ... ezert visszaszoktam! :D

Komolyan ...

16. Zonne (válaszként erre: 14. - Linnax)
2014. szept. 18. 09:45
Akkor megvolt a két legyet egy csapásra, leszoksz a cigiről, plusz felszedsz pár kilót :-) ;-)
2014. szept. 17. 23:41

Nem :)


Én fogytam .

14. Linnax (válaszként erre: 13. - Cippora)
2014. szept. 17. 23:37

Igen, ez így van. Biztos, hogy valamivel helyettesítik a hízók a cigarettát. Akár csak egy-egy üdítővel is.

Én is tudtam, hogy sok kalória van a sósmogyoróban, csak rám viszont rám fért pár kiló.

2014. szept. 17. 20:36
Nem híztam.Csak az hízik aki cigi helyett eszik,vagy többet eszik.
2014. szept. 17. 14:12
Nem mert sose dohányoztam! (bocsi, nem hagyhattam ki) Viszont édesapám erős dohányos volt sokáig! Egyik napról a másikra letette mikor drasztikusan elkezdett drágulni. És igen. Sokat hízott!
2014. szept. 17. 14:06
Hali. 3 hónap alatt 20 kilót szedtem fel miután leraktam a cigit.Nem ettem többet,nem etted édességet,csak úgy ahogy eddig. 1 év után meguntam,h nem kapok magamra ruhát a boltban...
2014. szept. 17. 14:04
Nem híztam.
2014. szept. 17. 13:49

Hát akkor nem tudom mi a megoldás :-) Bátyám 15 kg-t hízott, mondjuk ő az evéssel is rásegített a dolgokra...


Néhányan azt mondták, az anyagcsere lelassulása is lehet egy ok, hát nem tudom...

2014. szept. 17. 12:20
fogytam
7. pzm3
2014. szept. 17. 12:17
Én kb 4 kg-ot híztam.
2014. szept. 17. 12:04

Én 8 hét alatt 8 kg-ot híztam, aztán leállt a dolog, és hosszú évekig tartottam azt a súlyomat. Igaz, a cigi helyett rengeteg sósmogyorót ettem. Én sosem rágóztam, nekem ez váltotta ki a nikotint.

(Hozzá kell tegyem, hogy 172 cm és 55 kg voltam előtte. Tehát nekem csak jót tett.)

Utána már csak a menopauzától híztam :(

2014. szept. 17. 11:54
Végülis nem vészes hízást kell elképzelni, inkább úgy fogalmaznék, hogy nem fogyok :-) 4 hónap alatt 2kg ugrott fel, nem tudom ez ok-e egyáltalán az aggodalomra :-)
2014. szept. 17. 11:51
Én nem hiztam! Lehet, hogy alulmüködik a pajzsmirigyed, biztonság kedvéért a helyedben nézetnék egy vérképet! Minden jót és ügyes vagy, gratulálok! Szuper úton haladsz! :)
2014. szept. 17. 11:50
Nem,egy dekát sem híztam.
2014. szept. 17. 11:49
4 hónapja tettem le a cigarettát, már előtte is próbálkoztam az egészséges életmóddal, igazából ez volt az egyik oka, és hogy majd 1-2 éven belül gyereket is szeretnénk. Azt vettem észre, hogy szinte ok nélkül hízok, hiszen továbbra is igyekszem egészségesen étkezni (ok, havi 1-2 bűnözés benne van), edzésre járok stb, tehát nem édeséggel fedezem a nikotinhiányt. Másnál is volt ilyen?
2014. szept. 17. 11:47
Ti is híztatok miután leszoktatok a dohányzásról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook