Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni süllyedt méhhel, amit az orvos nem nézett meg? fórum

Mit lehet tenni süllyedt méhhel, amit az orvos nem nézett meg? (beszélgetős fórum)


2014. okt. 17. 07:42
nekem is az van/szuleskor derult ki,de sosem okozott semmilyen problemat!
2014. szept. 23. 11:27
Nemrég voltam a Kriston intim torna tréningen. Ott elmondták, hogy a méhsüllyedés nem életkor függő, a laza gátizmoknak köszönhető, amelyek a kismedencei szerveket tartják. Nem feltétlenül kell hozzá szülni, hogy kialakuljon. Okozhatja pl. kemény fizikai munka során nagy terhek emelése, bizonyos sporttevékenységek stb. A torna elsajátításával és rendszeres gyakorlásával nagy mértékben visszafordítható a méhsüllyedés. El kellene menned egy ilyenre hogy megtanuld, utána pedig gyakorlás! (nekem az orvosom javasolta a szülés után.)
13. anya4005 (válaszként erre: 11. - 82d45dcd14)
2014. szept. 17. 15:53
Bocsánat a hibámért! Én maradi vagyok,vagy mi?!
12. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - 82d45dcd14)
2014. szept. 17. 15:29
Ahogy néztem a fórumindító kiírt már egy rahedlit a panaszairól... ( 10-nél feladtam a számolást)
11. 82d45dcd14 (válaszként erre: 9. - Anya4005)
2014. szept. 17. 15:24

Megőrültééél???

Az már nem divat!

Egyszerűbb kiírni egy fórumot!

2014. szept. 17. 15:06
jok az ilyen ondiagnosztizalasok... ugye nem nyukalsz fol magadnak mutet utan?? ha meg volt katetered, akkor lehetnek kisebb problemak... tul fiatal vagy meg ehhez a diagnozishos, meg ha jol tudom, nem is szultel..., tehat nincs mitol megsullyednie, ill. megnyulnia a mehszalagoknak;
9. anya4005 (válaszként erre: 7. - Evawitch)
2014. szept. 17. 13:17

Miért nem mész be egyszerűen a szakorvosi rendelőbe? Akárki rendel,ha oda tartozol,meg kell,hogy vizsgáljon!

Amúgy még szerintem ne diagnosztizáld magad,ne olvass betegségekről,mert az is leszel,inkább menj dokihoz! Időpont nélkül is fogadniuk kell a körzetben!

2014. szept. 17. 11:37
Mostanában jött elő a gond, műtét utáni kontrollnál azért nem szóltam, mert még nem éreztem. Előtte volt ilyen, de azt hittem, hogy a belem beteg és el is múlt, amikor keveset ettem.
2014. szept. 17. 11:35

A műtő orvos csak magán rendelést csinál és most egyáltalán nincs pénzem. Másik orvoshoz meg sok idő, mire időpontot adnak.

Már azon gondolkodtam, hogy a sürgősségire megyek, mert ez nem normális. Ülni rossz, meg érzem a húgycső reszemnél van gond és vizelési ingerem is van. Fekve kicsit jobb, de nem az igazi.

6. 82d45dcd14 (válaszként erre: 2. - Evawitch)
2014. szept. 17. 11:29

Erre pedig csak és kizárólag orvos válaszolhat!

Miért nem kérdezted meg,eljössz a dokitól,és itt kérdezed meg?

Ne haragudj,de nem értem ezt az észjárást!

A neten keresztül,gyógyítsunk meg,vagy mi...?

2014. szept. 17. 11:25
iPad, sajnos ilyen
2014. szept. 17. 11:25
Mehetnél, enem érzékeli a gépem a szavakat rendesen
2014. szept. 17. 11:24
Vissza mehetnék a kórházba ahol műtött az orvosod.
2014. szept. 17. 10:59
Magán orvosra nincs pénzem, rendes rendelésre meg sokára kapok időpontot és már nagyon rossz érzés ez.
2014. szept. 17. 10:56

Valószínűleg süllyedt méhem van vagy hogy nevezik. Azzal mit lehet tenni? Nem rég műtöttek cisztával, jobb petefészkem kivették Nem szóltak semmit, de előtte az ultrahang orvos megállapította.

Érzem, hogy fekve jobb, de minden tünet illik rám, amit olvastam erről. Most pár hónapja jött elő nálam. Hüvelyi fertőzésre, gombára gyanakodtam, de ez nem az.

Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook