Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rövid időn belül két császármetszés milyen szövődménnyel járhat? fórum

Rövid időn belül két császármetszés milyen szövődménnyel járhat? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 23. 12:11
nekem a doki azt mondta,h szülés után 15 hónappal lehet újra babát tervezni,és van egy ismerősöm aki 21 hónappal a császár után volt kiírva,de 1 hónappal előtte szétnyílt a heg,és azonnal meg kellett császározni....szerencsére minden rendben,de azért borzalmas lehetett
10. Nikimiki01 (válaszként erre: 9. - Maditta)
2014. szept. 16. 21:33
Óó basszus ne haragudj, sajnálom! Sok sok erőt , szerencsét kivanok a folytatáshoz, akarhogy is lesz!
9. maditta (válaszként erre: 8. - Nikimiki01)
2014. szept. 16. 20:33
Persze normál esetben én se gondolkoznék még a kistesón, de sajnos nem lehet tudni, hogy a 3 hónapos picikénk meddig lesz még velünk... :'(
2014. szept. 16. 20:20

Az egyik barátnőmnek 14 honap telt el a két csaszar kozott, semmi baja nem lett...

Hozzateszem, le a kalappal ha te 3 hós baba mellett a kovetkezon gondokodsz.. :) én órültem h lyuk van a s..ggemen amikor 3 hónapos volt a lányom.... :)

2014. szept. 16. 17:24
A dokim a 6 hetes kontrolon azt mondta, hogy hivatalosan 6 hónap kell a heg gyógyuláshoz, de akár 3 hónap után is próbálkozhatunk.
6. szafaripók (válaszként erre: 4. - Maditta)
2014. szept. 16. 17:13
Beszélj a dokiddal, mindenkinél más... plusz korfüggő, meg egyéb tényezők...
2014. szept. 16. 17:00
Nekem saját tapasztalatom nincs, de itt a hoxán két olyan anyukát is "ismerek", akiknek 10, ill. 11 hónap telt el a két császármetszés között. Minden rendben van velük, nem volt semmi gond. Az unokatesóm az első babát császárral szülte, 21 hónap múlva természetes úton a másodikat. Gondolom, azért jó kivárni az orvos által mondott időt, a hegszétválást szokták nagyon emlegetni, de ha véletlenül mégis előbb jön a baba, akkor minden esély megvan arra, hogy minden rendben legyen.
2014. szept. 16. 16:49
3-6 hónap között. Igen, fél év múlva már nem gond, de nagyon nehéz kivárni, hogy elteljen még 3 hónap... :S
2014. szept. 16. 16:48
Nekem annyit mondott az orvos, hogy a két műtét között legalább egy év jó, ha eltelik. Nekem 20 hónap van a kettő között, a második terhesség végén előfordult párszor, hogy fájt és érzékeny volt az első vágás helye.
2014. szept. 16. 16:37

mennyi az a rövid?


császár után fél évvel már nyugodtan teherbe lehet esni - az orvosok szerint

2014. szept. 16. 16:26
Olyan anyukákkal szeretnék beszélgetni akik röviddel a császármetszésük után ismét teherbe estek. Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook