Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fiatal közalkalmazottként első használt lakás vásárlása. Milyen kedvező hitel konstrukciók vannak életben? fórum

Fiatal közalkalmazottként első használt lakás vásárlása. Milyen kedvező hitel konstrukciók vannak életben? (tudásbázis kérdés)


5. d20c30cb4c (válaszként erre: 4. - Boszy28)
2014. szept. 16. 20:33
Egyébként már én is így tudom, hogy semmilyen kedvezmény nincs. A köztisztviselőknek is csak akkor, ha soha életükben nem volt tulajdonukban ház.
4. Boszy28 (válaszként erre: 2. - Álomvirág1)
2014. szept. 16. 17:46

Pedagógusoknak nincs semmiféle kedvezmény hitelre.

Max a köztisztviselőknek, de lehet, hogy már nekik sem.

3. d20c30cb4c (válaszként erre: 2. - Álomvirág1)
2014. szept. 16. 16:18

Ezen a linken tudsz kalkulátorral számolni: [link]

Én, amikor érdeklődtem, akkor sajnos annyira nem voltak kedvezőek a feltételek, sőt az, hogy férjnél vagyok, már sok mindentől megfosztott, de hátha azóta változtak a dolgok és szerencsétek lesz.

2014. szept. 16. 16:13

Sziasztok!


35 év alatti pedagógus vagyok. Szeretnénk használt lakást vásárolni, amihez 2 millió forint hitelt kellene felvennünk. Milyen opciók léteznek, kamattámogatás, pedagógus hitel, stb?


Hátha valaki hasonló cipőben járt, jár, mint mi. :)

2014. szept. 16. 16:11
Fiatal közalkalmazottként első használt lakás vásárlása. Milyen kedvező hitel konstrukciók vannak életben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook