Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok olyan izzadásgátlót, amitől száraz marad a hónalj? fórum

Tudtok olyan izzadásgátlót, amitől száraz marad a hónalj? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 17. 23:15
Én Dove-ot használok, abból bármelyik stiftes verziót. A golyósok meg a fújósok nekem nem váltak be. :S
25. wanita77 (válaszként erre: 24. - Grizus)
2014. szept. 21. 15:42
Köszi. És a kókuszolajból a szűrt kókuszillatú a jó csak, vagy az étkezési is?
24. grizus (válaszként erre: 23. - Wanita77)
2014. szept. 20. 22:41
Nem ennyire komoly dolog ez, érzésre összekeversz valamennyit. Keményítőből lehet több, mint a szódabikarbónából, illóolajból pedig pár csepp, az igazából az illata miatt kell. Bár van hatása is, én teafát használok, az jól fertőtlenít, de lehet eukaliptusz, borsmenta, fenyő is akár vagy citrusos, amit szeretsz. Mondjuk egy 40 grammhoz 5 csepp illó elég.
23. wanita77 (válaszként erre: 20. - Grizus)
2014. szept. 20. 21:22
Leírnád a pontos arányokat, miből mennyit kell beletenni?
22. jujujo (válaszként erre: 2. - Alexcheca)
2014. szept. 20. 10:50

A reklámozott cuccok tele vannak minden szeméttel, amitől csak bajod lehet.

Én is nagyon izzadós vagyok, és az alapján veszem a ruhákat, hogy mennyire fog látszódni rajta, ha izzadok. Jó ideje natur és bio termékeket használok, szóval próbáltam párat. Alverde deojaival kezdtem, de nekem az illatuk túl mesterséges volt, aztán jöttek a fújos deok, amik higiénikusak. Először a Biola (magyar biocsalád), de leheletnyit fogta vissza csak az izzadást. A szódabikarbónás megoldást is próbáltam, kb semmi hatása. :D Jelenleg egy másik magyar biocsalád termékét használom (már a 3. flakonnal), szintén sprays, és azt mondom, hogy egész jó, de persze ettől is izzadok.

Én illatok miatt sose aggódtam, mert nincs szaga annak, amit izzadok, csak a mennyiségét szerettem volna csökkenteni. Most azt mondom, hogy ez a "kisebbségben levőknek" (komolyan ez a neve, az erősen izzadósaknak lett kitalálva) nevű dezodor tetszik a legjobban. Talán nem akkora foltokat izzadok, de tudni kell, hogy a bio deokat pl nyáron pl pár óránként használni kell, de én még most is napi 2x fújom.

21. grizus (válaszként erre: 9. - Annah18)
2014. szept. 20. 02:24
Exodor, azt használtuk régen. A neve olyan, mint egy metálzenekaré: Exodooor..!!! Erős szer, vigyázni kell vele, mert kimarhatja a hónaljat. Viszont tele van alumíniummal.
20. grizus
2014. szept. 20. 02:22

szódabikarbóna+keményítő+kókuszolaj+illóolaj (pl. teafa).

A szagot nem mindig veszi el 100 %-osan, de száraz marad a hónalj. Nekem bevált és teljesen öko.

2014. szept. 18. 21:58

Én ma vettem ilyet:


[link]


Kipróbáltam, eddig pozitív a tapasztalatom vele. Én is erősen izzadok, nagyon idegesítő, mikor 5 perc alatt hatalmas foltok vannak a hónaljamnál,pláne hogy nemsokára megyek vissza dolgozni. Nem hiszem, hogy ez ne lenne ciki, nekem az. :(

18. Linnax
2014. szept. 17. 17:48
Vannak külföldi ruhák, amikbe tesznek a hónaljba "intim betétet" :), hogy az szívja fel az izzadságot, és ne üssön át a ruhán. Talán próbáld meg így megoldani házilag.
17. siss27 (válaszként erre: 2. - Alexcheca)
2014. szept. 16. 18:07

Az legyen az életben a legnagyobb problémád,hogy foltos a pólód. Izzadni kell és annak bizony nyoma van.Én is nagyon izzadós vagyok,de már eljutottam oda,hogy magasról teszek rá,hogy látszik.Akinek nem tetszik ne nézze.Én se foglalkozok más ilyen jellegű dolgával. Engem is zavar,de úgysem tudok mit tenni ellene.Tömény alumíniumot használni(solutio antisudorica) meg akar a fene,én legalábbis nem.

Ha egy dezodortól száraz marad a hónalj,az már régen rossz.Begyulladhatnak a mirigyek stb.

Szaga ne legyen,az fontosabb. A foltok meg megszáradnak.

2014. szept. 16. 16:04
Amit Luca81 ajánl az tuti, évek óta használom.Van por alakban is ugy tudom.
15. Linnax
2014. szept. 16. 15:56
Szódabikarbóna. Nem vicc! Pl. nagy arcecsettel felvihető. Igaz, nem tart 24 vagy 48 óráig
2014. szept. 16. 15:44

Igazabol nem; aminek ki kell jonnie, az jojjon ki!

Errol a borgyagyaszok tudnanak regenyeket irni.

13. Vivvv
2014. szept. 16. 15:15
Bizony tudok. :) A Baba fújós dezodorja csodákat művel. Még életemben nem találkoztam hozzá hasonlóval és az illata is isteni. Sima és aloe verás illatban van.
12. Luca81
2014. szept. 16. 15:10
A Solutio Antisudorica tényleg jó, ha semmi más nem használ, ezt próbáld meg! Pár 100 ft-os téma, gyógyszertárban kapható.
11. emi75 (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2014. szept. 16. 14:47
Nekem a secret nevü nagyon bevált. minden mástól ragacsos a hónalj :) jó pár éve nem is próbáltam semmi mást, azóta lehetnek mások is, de ez nagyon jó. porszáraz persze nem lesz, de nagyon kell izzadni ahhoz hogy nedves legyen, olyan meg még sose volt hogy folt jött volna ki a hónom alatt. A sötét ruhákon hagy fehér nyomot belülről (kívülről nem) de mosásnál maradéktalanul kijön, és a ruha színének nem árt.
2014. szept. 16. 14:18

Én egy időben ezt használtam, bevált de ésszel kell alkalmazni mert nagyon szárítja a bőrt.

Solutio antisudorica FoNo VII. Naturland

2014. szept. 16. 13:06
Nekemcsak az exodor vált be.
2014. szept. 16. 12:56
Perspirex. Attól se szag, se nedvesség nem lesz a hónaljadban, viszont itthon nem tudom, hogy hol lehet kapni. Ebay-en szoktam rendelni...
2014. szept. 16. 12:38
Forever Aloe Ever-Shield deo stift! Nagyon jó!
2014. szept. 16. 12:28
2014. szept. 16. 12:17

szerintem sincs

:(


pláne olyan nem, amiben aluminium sincs!

2014. szept. 16. 12:10
Olyan a világon nincs.
2014. szept. 16. 11:45
Re.xona ;-)
2014. szept. 16. 11:36
Nagyon izzadós vagyok. Illat szempontjából sok dezodor bevált, de már nem merek világos pólót hordani a foltok miatt. :(
2014. szept. 16. 11:34
Tudtok olyan izzadásgátlót, amitől száraz marad a hónalj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook