Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Banczik Zoltán nőgyógyász - Honvéd Kórház fórum

Dr. Banczik Zoltán nőgyógyász - Honvéd Kórház (beszélgetős fórum)


febr. 2. 11:47
17 éve szültem nála, egy életre szóló trauma volt. Stílusa lekezelô, a nôket egyáltalán nem tiszteli. Az élettani szülésrôl fogalma sincs, csak az erôszakos megoldásokat ismeri.
9. NataliaWeiss (válaszként erre: 8. - 5674644b5d)
2014. szept. 16. 21:03
Nem a csoda miatt írtam ide kedves SurfRider. Kiváncsi voltam, hogy kinek van tapasztalata vele kapcsolatban. Tudom, hogy nyers. Nekem nem az számít, hogy a lelkemet ápolgassa, hanem, hogy levezessen egy komplikációmentes szülést és egészségben hazatérjek a kisbabámmal. Aztán ezen kívül más nem érdekel. Fizetek neki, cserébe pedig elvárom a profi munkát. Nekem minden kérdésemre válaszolt, körültekintő és alapos. Hát ha nem mosolyog, akkor nem mosolyog, csak legyünk túl mindenen és rendben menjen minden.
8. 5674644b5d (válaszként erre: 7. - NataliaWeiss)
2014. szept. 16. 15:26
Te magad írtad, hogy a stílusa olyan volt pont mint ahogy a többiek leírták. Akkor csodát ne várj, pedig te pénzt is adsz neki (gondolom). Igazából ha te nem vagy érzékeny fajta akkor ő megfelelhet neked, hisz biztosan jó kezek közt leszel. Én képtelen lennék ilyen embernél szülni, félnék kérdezni is, mert ha kérdezek akkor csak egy modortalan félmondatot kapnék válaszul ...
2014. szept. 16. 14:33
Talán lehet, hogy azért bánt így pár emberrel, mert nem a saját betege volt. Én reménykedem, hogy velem nem fog így bánni.
2014. szept. 16. 08:37
Én eleinte csak látásból ismertem, a nevét sem tudtam, de már akkor taszított a zsíros, szőke copfba fogott hajával. Aztán a 37. héten bevéreztem, (kb. egy éve), a dokim pont aznap volt szabin. Azonnal felhívtam, és mondta, hogy sürgősen menjek fel az ambulanciára, és csináltassunk CTG- meg UH-t, ne várjam meg az aznap délutánra megbeszélt magánrendelést. Lombikbébivel, végig veszélyeztetve, nagyméretű megzattal, várható császárral ne kockáztassunk. Mit azd isten, pont Banczik dr. volt az ügyeletes. Az egyik assszisztens soron kívül intézte az CTG-t és az UH-t, de doktor úrra várni kellett vagy két órát. Nem kellett szülést levezetnie, csak, időknét vajúdóra néznie. Aztán mire meglettek a leleteim, szó nélkül el akart küldeni. Közben befutott a dokim asszisztense, és jelezte, hogy rizikós a terhesség, legalább nézzen rám, mert nem lehet tudni, mi lehet ebből délutánig, míg a dokimmal találkozom. Erre Banczik dr. leültetett a folyosón, majd leszaladt egy üveg kóláért kb. fél óra 40 perc időtartamra. Végül megnézett. Mikor felhomályosítottam én is, hogy mi a helyzet terhességemmel , szó nélkül megvizsgált, jelezte, hogy nagyobb gondot nem lát. Később, már a szülés után, ami tervezett császár lett, bekerült a kórtermünkbe egy 22-25 év körüli lány, akinél normál szülés indult el, de végül cszászár lett. Ettől tiszta depis lett. Doktor úr közölte vele (a többiek jelenlétében), hogy ő (mármint a lány)alkalmatlan arra, hogy természetes úton szüljön, örüljön annak, hogy a gyerek jól van, a léngyeg, hogy "a gyerek működik" (idézet dr. úrtól). Mindezt bicskanyitogató sítlusban. Állítólag ajánlották neki Banczik dr-t, mert kiváló szakember (nem kétlem) és "szépen csinálja a császárt", ha szükséges. Hát ez bejött neki.
2014. szept. 16. 07:50
Én nála fogok szülni. Eddig egyszer voltam nála magánrendelésen mert most költzünk Bp-re. Nyersne nyers volt, de szakmailag nagyon ott van. Nekem végülis ez a lényeg. Most vagyok 31 hetes.
2014. szept. 16. 07:28

Nyers stílus az finom kifejezés. Egyszer összeszedtem valami fertőzést valószínűleg strandon. Mikor elmeséltem a tüneteket (hasfájdalom, sárgás folyás) fintorgott!!!

Utána meg bunkó stílusban odavakkantott pár szót hozzám és csókolom... Úgy éreztem magam, mintha valami útszéli lennék, aki fűvel fával és emiatt lett a bajom, pedig még csak kapcsolatom se volt... Igaz ez 3 kerületi szakrendelésen volt, lehet a kórházban mondjuk a kismamákkal kedvesebb...Mindenesetre én azóta se mentem a közelébe se.

2014. szept. 16. 07:12
Szakmailag nagyon alapos, de tényleg nyers a stílusa. De nem a stílus a lényeg.
2014. szept. 15. 22:53
Szia! Az én dokimat 2x helyettesítette, nálam. Szakmailag ok, de elég nyers stílusa van...
2014. szept. 15. 22:28
Dr. Banczik Zoltán nőgyógyászt ismeri valaki a Honvéd Kórházból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook