Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek Antal Valiról, és az Antalvali.com oldalról? fórum

Mi a véleményetek Antal Valiról, és az Antalvali.com oldalról? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 8. 07:47
nem ismerem ezt a weboldalt,de megfogom nezni.
39. grizus
2014. okt. 31. 00:20
Sokan szidják, de én többnyire egyetértek velük. Azt azért hozzátenném, hogy ritkán olvasgatom de nekem is úgy tűnik, hogy kicsit túlzásba viszik már ezt a bionóm szemléletet. Én igyekszem kihagyni a leggázabb dolgokat a kozmetikumokból, így kerülöm a parabén, paraffint, szilikont és lehetőleg egyéb káros dolgokat is, de nem vagyok azért egy nagy guru ebben. Amikeg ők ajánlanak, azok nekem drágák. Elméletben tetszik nekem a méregtelenítés meg lúgosítás gondolata, de a gyakorlatban nem nagyon tudom megcsinálni, mert szeretek enni... mindig tervezem, hogy kicsit megreformálom az életem, elkezdek mozogni meg sok zöldséget enni meg ez meg az, aztán nem csinálom. Meg aztán a lelki dolgokat fontosabbnak tartom az anyaginál, tehát akármilyen szuperegészséges dolgokat is ehetünk meg kenhetünk magunkra, ez nem helyettesíti a lelki egészséget, ezért nálam az a fő vonal, sokféle módszer érdekel.
38. Mickey1983 (válaszként erre: 37. - Mickey1983)
2014. okt. 30. 18:59
A gyakorikerdesek.hu írd be hogy Antal Vali,aztán ott olvashatsz egy pár ember (köztük anyukák kisgyerekkel) véleményét, hogy az antalvali által ajánlott kenceficéket használták,aztán szépen ekcémás is lett a gyerekbőre. Ámen
2014. okt. 30. 18:46
Jaj, meg még utolsó gondolatnak. A valóságba nem úgy néz ki mint, az oldal képén.Sokallta ráncosabb és csúnyább a bőre.Úgy hogy ennyit a "Bionóm" életformáról.
2014. okt. 30. 18:29

Azt aláírom,hogy sok minden belső okra vezethető vissza,ezt elhiszem mert tapasztalom magamon ,amióta kevesebb fehér lisztet,cukrot,csokikát ( jaj de szeretem :D ) , és több zöldséget.gyümölcsöt és a tk. lisztet eszem és mozgok,azóta alig jön ki pattanás.Mondhatni majd nem olyan életmódot élek amit, az Antalvaliék javasolnak.


Tényleg van olyan betegség ami,a lelkiekre vezethető vissza ( pl.depresszó) ,de azért nem lehet mindnen betegséget a lelkidolgokra és a belső dolgokra fogni.

Ha v.ki megírja h. nem használ a tőlük vásárolt termék,egyből a reakciójuk rá az : - hogy biztos a lelkigondod van ezért nem gyógyulsz.


Olvastam az oldalon egy lány írását aki a fekete mitesszerek miatt,nagyon el van keseredve,és egyből "belsőleg orvosolható bogyók" tömkelegét ajánlották a webáruházukból és őt is a lelkidolgokkal kecsegtették,hogy ott lesz az eb elásva.


A fekete mitesszert én jól ismerem,mert nekem is van,de azt tudom h. belsőleg hiába szedtem,ettem bármit is nem csinált semmit.A fekete mitesszer( a pórus ki van tágulva azért beleül a kosz),azon csak a kozmetikus,meg az archámlasztás segített.


Még egy történet,egy hölgy lemerte írni egy zsályás kérémmel kapcsolatban hogy nem használ neki a krém, és úgy neki rontottak,olyan hangnembe beszéltek vele,hogy teljesen elképedtem.


Nem azt mondom h. teljesen rossz az oldal,mert vannak azért jó gondolatai is,de Antal Vali egy üzletasszony, egy nagyon okos nő,akinek nagyon jó a rábeszélő készsége van.

35. 7a3a05277b (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. okt. 30. 17:45

Olvasd el, amit a szkeptikus fórumon írnak róla!


Ja, tudom. Nem fogod.

2014. okt. 30. 17:44

Már nagyon rég olvasgatom őket.


Mindenben próbálom megtalálni az arany középutat,nem túlzásba esni,de ők már átlendültek a túloldalra.


Én is szeretem az alternatív gyógyászatot a gyógynövényeket,és ha nincs komolyabb bajom akkor megpróbálom kezelni magamat,de azért nem úgy kéne nekik állni a dolgokhoz hogy, a mondern orvos tudomány mennyire elitélendő,mert nem támogatja az alternatív gyógyászatot.


Az elején még nagyon tetszett,hogy próbál tanácsokat adni az egészséges életmóddal kapcsolatosan.Házilag kikeverhető dolgokat csinál.


De, mostanra teljesen fanatizálódtak.A cenzúráról nem is beszélve.Ha v.ki nem ért velük egyet azt egyből csapatostul lehurrogják vagy meg sem jelentetik amit írt.

2014. okt. 17. 07:49
nem tudok velemenyt mondani,mert most hallottam rola eloszor.
32. túrógombócka (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2014. szept. 17. 09:49
nem vagyok AV rajongó, leírtam, mennyit ismerek belőle :) azt nem értettem csupán, hogy mi baj a külsejével. sztem semmi.
31. 82d45dcd14 (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2014. szept. 17. 09:15
Tesóm csak 47,de százszor ráver erre a nőre:P
2014. szept. 17. 09:06
Mármint 48 éves, ezt találtam róla(lehet, hogy téves info) szerintem többnek néz ki, mindegy.
29. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Túrógombócka)
2014. szept. 17. 09:04

Nem is azért tettem be, mert elvárom, hogy megdicsérd, vagy mások megdicsérjék, egyszerűen nekem inspirálóbb mint Antal Vali, és Kylie kérte, szóval gondoltam, érdekli a módszer, ennyi.


Ellenben nem tudtam, hogy a topikot azzal a szándékkal írták ki, hogy csak az szólhat hozzá, aki Antal Vali fanja, úgy értem, a kérdés úgy hangzott: "mi a véleményetek...?", és nem pedig úgy, hogy "aki szereti Antal Valit, ide!"


Ha ez volt a célja, érdemes lett volna így fogalmazni. Sajnálom, nem tudok azonosulni egy nővel, vagy felnézni rá, aki ilyen leopárdmintás slafrokokat teker a homlokára, nyakára, ez az alternatív, fésületlen image és nem tudom azt mondani rá, hogy szép a bőre, mert 48 évesen egy kozmetikustól jobbat várok. Aki inspirációt talál benne, kövesse nyugodtan, ezt azonnal írtam az első hszre is, nem az én reszortom mások helyett eldönteni, hogy milyen blogokat/blogírókat találnak szimpinek.

28. túrógombócka (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2014. szept. 16. 21:43
nem ájultam el. ezek retusált fotók.
27. gribedli*** (válaszként erre: 22. - 82d45dcd14)
2014. szept. 16. 21:39

Nesze, lyányom:D:



[link]


Igaz, olaszul van, de a név és kép alapján utánaguglizhatsz, hátha van ingyenes anyag is róla. Ez egy gyönyörű idős hölgy. De az időset is szégyellve mondom, mert ilyen nincs, hogy valakit idősnek nevezzenek egy ilyen arccal. A Moulin Rouge életmódról meg már hallottam, nem semmi napi 2x2 óra tánc, ugra bugra (naponta 2 show van, heti 6 napon), plusz 1,5 óra főpróba. Igen stresszes és az éjszakai élet is. Ha emellett meg tudott maradni ilyennek, tudni akarom, hogy milyen drogot használt:DDD

26. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Túrógombócka)
2014. szept. 16. 21:32
Az az, rengeteg víz (vízből vagyunk), no cigi, ha lehet, minél kevesebb napozás, jó kaja stb. De ezeket már mindenki tudja, ezért nem ismételgetem. A krémeket azért említettem, mert a Vali blogja is sokat foglalkozik vele meg úgy általában ritka az, aki csak szappant és vizet használ, szóval ha már költünk rá, az én tapasztalatom ez, gyógyszerész (és egy jó bőrgyógyász), semmi márkás-csilivili bigyó hanem fehér dobozos, gyógyszertári, hatóanyagokban gazdag krém.
25. túrógombócka (válaszként erre: 19. - Gribedli***)
2014. szept. 16. 20:58

az egész gondolatmeneteddel nekem mondjuk az a problémám, hogy szerintem a krémek semmit se érnek. a szép bőr a genetika, a sok folyadék, az egészséges életmód (kaják, no cigi, elég alvás, stresszmentesség) kérdése. na meg nem kell annyit sminkelni, műanyagokat kenni magunkra. de elsősorban genetika.

a napvédő krém, az már más kérdés.

2014. szept. 16. 20:17
Ért a kémiához.Kár,hogy egy tudományos tanulmányt sem publikált tanáraival összefogva sem. Igy csak a hakni,meg a lóvé szavak tudnak eszembe jutni róla,pedig okos..
23. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2014. szept. 16. 16:28

Vannak teremtesek, akiken az atyauristen kremje se segit;

a masik meg egy zsakban is jobban nez ki;

mindketto megallapitas sablon es kozhely, bar neha mukodik;

22. 82d45dcd14 (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2014. szept. 16. 16:23

Igazad van,totál!


Keresd már meg per favore:)

Engem nagyon érdekel!

2014. szept. 16. 15:53
Mutassa meg!(felkiáltás):D
20. gribedli*** (válaszként erre: 18. - 3b1a5ec920)
2014. szept. 16. 15:51

Egy "gurutól" elvárom, hogy szebb legyen. Mutassa meg. Ha el akar valamit adni, bizonyítsa be, hogy ő attól örök fiatal:)


Van egy ex táncosnő, 70 éves körüli, holnapra kikeresem neked. Arcgimnasztikát és krémeket árul (szabadalmaztatott módszer), esküszöm, mikor megláttam, majdnem nyúltam a hitelkártyámhoz, hogy megrendeljem. No plasztika, fotókkal bizonyított, a Moulin Rouge egyik táncosnője volt. Na, az előtt a nő előtt leborulok! Ha azt mondaná, rágcsáljak útifüvet naponta, megtenném!:))) De a Valiért nem, mert nekem ő nem meggyőző.

19. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Túrógombócka)
2014. szept. 16. 15:45

Félreértesz, nem azt mondtam, hogy ronda lenne, inkább átlagos. De én jobbat vártam. Az a kép az oldalán erősen retusált mert egy videón olyan banyekos volt. Mindegy.


Sok dologgal egyetértek, pl készítek itthon mosószert vagy a krémjeimet nem boltban veszem, hanem gyógyszerésszel kevertetem ki potom áron. Pl az 50-60 eurós hialuronsavas bolti (parfumeriás) krém, amiben van szaros 4-5% hialuronsav (pofa kell hozzá, hogy ennyiért adják de van 100-ért is), a gyógyszerész által kikevert 40%oshoz képest egy nagy nulla, de a gyógyszertári az 17-18 euro (vagyis 10x annyi hatóanyag de egyharmad az ára).


Viszont ilyen túlzások, hogy fluoros fogkrém árt...hát kösz, én maradok a fluorosnál. Vagy a napvédőkrém. Valahogy nem visz rá a lélek, hogy a mediterrán napra fényvédő nélküli kutyulékkal menjek, kockáztatva a bőrrákot. De nem mondom, hogy egy csomó krémben nincs rákkeltő anyag. Ettől függetlenül más az, amikor leégünk a Balcsin vagy leégünk Szardínián, és az ilyen kutyulékok ott nem sokat érnének.


Ennyi, ahogy mondod, fenntartással kell fogadni dolgokat. Mondjuk én ezeket a dolgokat (amikben vele egyetértek) nem az ő blogján találtam, szóval párhuzamosan már gondolom, ahogy én, sokan mások is tudták, máshonnan.

18. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 12. - Gribedli***)
2014. szept. 16. 15:42

No, akkor nezd meg a garnier tulajdonosnojet!

Hozza kepest ez a no szepsegkiralyno!

17. túrógombócka (válaszként erre: 16. - 82d45dcd14)
2014. szept. 16. 14:26
csak ezt az egy fotót néztem meg, valami ronda öreg nőt vártam :) erre egy teljesen korrektül kinéző nő fotóját láttam.
16. 82d45dcd14 (válaszként erre: 15. - Túrógombócka)
2014. szept. 16. 14:25

Azé' valljuk be,az a fotó nem a legklasszabb a fészbunkón vannak jobb képek róla!

Véletlenül bejelöltem,hogy követem:/

Nem tudom,mennyi idő lehet?

15. túrógombócka (válaszként erre: 12. - Gribedli***)
2014. szept. 16. 14:02

kíváncsiságból megnéztem, nem értem, mi bajod a külsejével. szerintem teljesen rendben van.

néha olvasgattam az oldalon, nyilván fenntartással kell kezelni, de pár használható tippje biztos van. nyilván nem komoly betegségekre gondolok.

14. globus (válaszként erre: 12. - Gribedli***)
2014. szept. 16. 13:54
Az oldala tetején lévő képen ő van?
13. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. szept. 16. 13:45
Tömény hülyeség.
12. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. szept. 16. 08:45

Felszínes leszek: a legjobb reklámja bármelyik dolognak maga az illető, aki reklámozza. Nekem Antal Vali külseje nem meggyőző. Megöregedett (tényleg kozmetikus is? Hát nem jó reklám saját magának), és látom az arcán is, hogy hízogat, hízásra hajlamos. Szóval nem, nem működik saját magán sem, amit hirdet, én meg nem szeretnék így kinézni öregen. Akinek inspiráló, kövesse nyugodtan, de én egyszerűen nem tudok túllépni azon, hogy ha valaki olyan ajánl módszereket, aki nem tetszik külsőre, akkor nem hiszem el, hogy hatásos, számomra nem hiteles, számomra egy egészséges külső közvetíti azt, hogy az illető egészséges is.


Ettől függetlenül nem becsülöm le a gyógynövényeket, a vitaminok fontosságát az egészséges életmódot, stb., tudom, hogy az egészség az asztalnál kezdődik, csak kuruzslók kíméljenek!:D

11. unom (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2014. szept. 16. 08:05

Azt minden héten megtalálják :D

Hiába regeltél volna, az ilyen oldalakon erős a szűrés, ha nem értesz egyet simán törölnek :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook