Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én szüléstörténetem - Alexander érkezése fórum

Az én szüléstörténetem - Alexander érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én szüléstörténetem - Alexander érkezése

2014. szept. 16. 22:47

Köszönöm szépen a gratulációkat:) Csak akkor éltem meg tragikusan a császárt, mivel első babával az álmok mások voltak. :) De már mikor toltak ki azt mondtam hogy nem volt rossz.:)

Hamarosan megjelenik a folytatás, az sajnos már nem lett ennyire vidám :(

De már minden rendben:) Pont ma 8 hónapos a Drágám:) Két hete már fel is állt:)

Még egyszer köszönöm Nektek!:)

2014. szept. 16. 13:18
Gratulálok! :) az első gyerkőcöt én is császárral szültem, másodszorra összejött a háborítatlan természetes szülés :) és persze, hogy így is elfáradtál, hiszen előtte napokig idegeskedtél, ez nagyon le tudja meríteni az embert.
2014. szept. 15. 20:22

Tapasztalatbol irom hogy egy termeszetes szules is tud olyan rettenetes lenni hogy inkabb nincs is mit irni rola mert az egyetlen emlitest megerdemlo dolog benne hogy kinn a gyerek es happy end van...

Gratulalok! A csalad is nagyon rendes...

7. ILI.
2014. szept. 15. 16:06
Jó volt olvasni! Gratulálok a picihez, jó egészséget!
2014. szept. 15. 15:08
Gratulálok!!! Szép történet, sok boldogságot kívánok a kisfiatokhoz! :)
2014. szept. 15. 14:35

Szia! Én is császárral szültem mintkét fiamat, gerincsérv miatt (altatásban). Egy percig sem bánom. Az egyik 3950 g, a másik 4550 g volt :)


Gratulálok, jó egészséget és boldogságot kívánok!

2014. szept. 15. 12:25
Szia! Gratulálok a babához! Nekem is nagyon rossz élmény volt a császármetszés, én még nem jutottam oda, hogy tudjak írni róla:-( De biztosan segít feldolgozni ha kiírja magából az ember! A lényeg, ha az ember ránéz utána a kis csöppségére, csak örülni tud, és idővel halványodik a fájdalom, hogy nem tudtunk úgy szülni ahogy terveztük:) Sok boldogságot Nektek!
2014. szept. 15. 10:17
Gratulálok!
2014. szept. 15. 10:06
GRatulálok és nagyon örülök, hogy végül ilyen csodaszép élményként maradt meg a szülés nektek! :-)
2014. szept. 15. 09:08
Terhességem alatt sok-sok cikket és fórumot olvastam itt el, és szomorúan fedeztem fel, hogy sok volt a negatív írás. Nem stresszeltem tőle, mert nem vagyok az a típus, de tudom, hogy sokan indulnak ki mások esetéből, ezért úgy döntöttem én is megosztom a saját terhesség és szülésem történetét.

Ugrás a teljes írásra: Az én szüléstörténetem - Alexander érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook