Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tartós barnázás fórum

Tartós barnázás (beszélgetős fórum)


9. mokus84 (válaszként erre: 6. - Naphal)
2014. szept. 16. 17:12

Én is gyanakodtam méhszájsebre, lehet akár az is. Én is szoktam barnázni, de csak max. 1-4 napot menzesz előtt, nem 2 hetet :S

Kíváncsi vagyok, mi történt.

Talán tényleg rám férne már egy hormonvizsgálat, mert kb. egy éve nem voltam.

8. mokus84 (válaszként erre: 5. - Zebra25)
2014. szept. 16. 07:07

Voltam már párszor hormonvizsgálaton (3. és 21. napon), de semmi eltérést nem találtak, pedig már akkor is barnáztam menzesz előtt, mondjuk nem ilyen sokáig. Már 12 napja tart...

De el fogok menni, csak tisztulnék már ki odalent :)

7. mokus84 (válaszként erre: 4. - 3a5c305959)
2014. szept. 16. 07:06

Szia! :)

Nem mentünk ki végül, itthon maradtunk. Osztottunk-szoroztunk, és úgy döntöttünk, hogy nem vágunk bele. Pénzben is kockázatosabb, ha egyikőnk nem talál egyből munkát, vagy elveszti a munkáját, feléljük a tartalékot nagyon gyorsan (apukám tapasztalata, ő már lassan 2 éve kint van).

A másik ok, amiért maradtunk, az az, hogy a nőgyógyászom mondta, ahogy pozitívat tesztelek, menjek egyből, mert ír fel progeszteront támogatásnak. Attól félek, hogy odakint elvetélnék, ha nem vagyok orvosi kontroll alatt. Sajnos a PCOS miatt nem lehetek ilyen felelőtlen.

Tesztet ma veszek, bár kezd fájdogálni a hasam, szóval szerintem megint nem sikerült.

2014. szept. 15. 13:05

Csak az orvos tudja eldönteni, hogy a hormonális változás vagy más dolog az oka.

Nekem volt már méhszájsebem is, az is barnás pecsételéssel kezdődött...viszont a sima havinál is van előtte már pár nappal.

2014. szept. 15. 10:31
Szerintem meg el kellene menni egy nőgyógyászhoz ha megjön a menszid. Peteérés előtti időszakban, mert lehet hormonzavar is.
4. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Mokus84)
2014. szept. 14. 20:05
Ezek szerint 13 nappal vagy peteeres utan? Szerintem nyugodtan csinalj tesztet holnap. A peteeres utáni pecseteles lehet beagyazodasi verzes de az nem tart ilyen sokaig. Itt vagy mar Londonban? Mert ha igen itt valószínűleg nem csinalnanak veled ugysem semmit hiaba is mennel orvoshoz.
3. mokus84 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. szept. 14. 14:22
Köszönöm a tippet, de egész hétvégén nem voltam itthon... Szórakoztam, arra nincs szükségem.
2014. szept. 14. 14:12
Menj el moziba.
2014. szept. 14. 14:05

Sziasztok!

Peteérés után 3 nappal elkezdtem barnázni, és már 10 napja tart. Hol van, hol nincs.

Tudom, hogy orvoshoz kéne mennem, de úgyse hagynám, hogy "belém nézzen", amíg pecsételek.

Tesztelni még nem szeretnék, mert jópár napom van még menzeszig.

Mit tanácsoltok?

A válaszokat előre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook