Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gondok a láthatással fórum

Gondok a láthatással (beszélgetős fórum)


2014. szept. 17. 08:05
Ott lakom a szüleimnél. Ezert nem lehetnek nálam. Apukámat is megakarta már verni. Jah egyébkent versenyszerűen karatezik es MMA zik. Ma megyek egy állítolag Elég Jó nevű család jogis ügyvédhez. Majd ő tájékoztat mit és hogyan lehet nem lehet. Drukkoljatok kérlek, hogy találjunk valami remek megoldást és ez az..... Ember ne tartsa tovább félelembe a családomat.
6. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Pöttöm85)
2014. szept. 16. 21:20
ha ennyire félted, hová viszi hűvösebb időben, végszükség esetén lehetnek nálad is, te meg addig programot csinálsz magadnak. de ezt talán az exférjeddel is megbeszélheted, rákérdezhetsz, hogy hová vinné, mert például úgy öltözteted
5. bubinana (válaszként erre: 4. - Pöttöm85)
2014. szept. 16. 19:59
Nem tudom mit tehetnél,hogy hol láthassa. De a gyámügy reagálása sem tetszik. Keress a gyámügy feletti szervre és ott mond el a gondod.Mindenkinek van felettese. Veled érzek.Még valami...az édesapádra is próbálj hatni..hisz az ő unokáját kell félteni ettől az apától. Talán mégis engedhetné..Nektek ez biztonságosabb lenne a gyerek érdekében!!
2014. szept. 16. 12:09

Tudom, hogy nem viheti el! De mivel édesapám nem engedi be a házba ott nem tudom biztosítani a Kapcsolattartást. De valahogy meg kell oldanom. Különben feljelent hogy nem lathatja. Ezért engedem el. De nem szeretném elengedni. Ezért keresnék egy másik helyet. De semmi nincs abba a kisvarosba ahol eltölthetnék azt az időt.

Mult vasárnap pedig kijelentette hogy mivel csak 10-14 óráig engedtem a láthatást / Ahogy egyebkent is a bírósági határozatban le van írva/ és nem egész napra vihette el, ezért elmegy a bíróságra és az ügyvédjével kérvényezni fogják a lathatás módosítását. A tárgyalásra pedig jol készüljek fel mert tönkre fog tenni és megfog alázni amennyire csak lehet.

A bírósági határozat 2014. 02. 27-től jogerős. Azt 2 évig nem változtatják meg! Még akkor is lebeszélt róla a gyámügy amikor korlátozást kértem amiatt mert megütött hogy úgy sincs sok esély arra hogy pert nyerhetek a határozat miatt.

3. bubinana (válaszként erre: 2. - 5127d84c5d)
2014. szept. 12. 08:17

Igen!! + éves koráig nem viheti. DEEE utánna is lehet kérni,mivel nem elfogadható a férj magatartása.

Nézz be ide..sok minden van!

[link]

2014. szept. 12. 07:58
Én úgy tudom - persze lehet, hogy tévedek - hogy 3 éves koráig nem viheti el magával az apuka nélküled, és a beleegyezésed nélkül sehova!
2014. szept. 12. 07:31

Sziasztok! Tippeket ötleteket szeretnék kérni.

Van nekem egy akadékoskodó, gonosz, rossz, fenyegetőző ex férjem. A gyerek születése előtt elváltunk. De születése óta ragaszkodik hozzá. 17 hónapos korág nem fizetett gyerektartást.Bíróságra vittem a dolgot. Az elmaradt tartasdijjat 3000 Ft val fizeti.... A gyt-ra 15 000 ft sirt ki magának. Na nem is ez a lényeg. De ezt az összeget sem fizeti rendszeresen... De elég rugalmas vagyok. Aranylag jo volt a viszonyunk mind addig amig egy heves vita közben megütött. Láthatáson. A szüleim házában. Van lesz volt belole gyámugy rendőrség bíróság. Az édesapam nem engedi be a házba.. Ezek után. Volt hogy a helyi csaladsegítőben lathatta a gyereket aki még Nincs 2 éves. De akkor munkát kapott, igy a hetkoznapok kilőve. nem is volt gond a nyáron. Jó idő volt. Mehettek jatszótérre fagyizni, strandra stb. De jön a rossz idő. Az apuka 50 km el tavolabb él. Mi pedig egy kisvárosban. Volt... De mar nincs játszóház ahova vihetné. Van egy családi napközi, de ott sem vállalták a vasárnapi nyitva tartast egy gyerek miatt. Mert ugyanis a láthatást a bíróság minden héten vasárnapra hatarozta meg 10-14 óráig. Nem Akarom,hogy minden héten amig ilyen kicsi a gyerek elvigye az apja magához olyan messze. Viszont itt semmi nincs ahova mehetnének.

Kérlek adjatok valami ötletet hogy hova mehetnének arra a 4 órahosszára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook