Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen pécsi szülészt ajánlanátok, ill. van-e tapasztalatotok dr. Koppán Miklóssal ill. dr. Bálint Írisszel kapcsolatban? fórum

Milyen pécsi szülészt ajánlanátok, ill. van-e tapasztalatotok dr. Koppán Miklóssal ill. dr. Bálint Írisszel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2014. szept. 16. 10:48
Szia! Én az Irisznél szültem az első lánykámat, csak lassan hat éve csak jót tudok mondani róla... az sem utolsó szempont, hogy nála alap a gátvédelem...
5. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Dió5)
2014. szept. 12. 10:44
Dr. Koppán a nagy szülészeten is rendel, és szűlész is egyben nem csak nődoki, (akinek a szakterülete az endometriózis) Én is voltam már nála a Da vinciben.
4. Dió5 (válaszként erre: 2. - Dzsulajla)
2014. szept. 12. 01:41
Tehát másik szülész-nőgyógyász felesége is hozzá megy? Akkor valóban jó lehet.
3. Dió5 (válaszként erre: 2. - Dzsulajla)
2014. szept. 12. 01:40
Csak azért hittem dr Koppán Miklósról, hogy nincs szülész végzettsége, mert a Da Vinci honlapján hozzá "nőgyógyász" van írva, nem "szülész-nőgyógyász", mint mondjuk pl. Bálint Íriszhez. Meg a Vizer is valami olyat mondott, h ő valamilyen nőgyógyász (nem emlékszem sajnos, milyen), ebből is azt hittem. De ha jók ők, annak én csak örülök, a legjobb lenne közülük választanom, az együttműködés miatt (valamit egyikük, valamit a másikuk csinál vagy mi, és a másikhoz küldik a páncienst szükség esetén). Feltételezem, hogy Vizer sem ajánlotta volna őket, ha nem lennének jók, remélhetőleg legalábbis, de kíváncsi voltam a véleményetekre is. Köszi!
2014. szept. 12. 00:01

Koppan Miklósról nem tudom miért írod azt, hogy nem szülész, mert nagyon is az, sőt egyik legjobb, mondom ugy hogy személyesen nem ismerem, de mas szülész nogyogyasz felesége szült mar nála 2* es másik ismerősöm is 3 terhességet csinált mar végig vele.

A dr-nőről kb fel éve hallottam. Egy ismerősöm, aki egészségügyi problémával fordult több nogyogyaszhoz, végül nála talált empatiat, együttérzést, es törődést.

2014. szept. 11. 23:50
6 hét 5 napos terhes vagyok, de azért nyugtalanító, hogy még nem tudom, kinél fogok szülni. Mindenképpen dr. Vizer Miklósnál szerettem volna, jelenleg hozzá járok, de nála sajnos nem lehet szülni jelenleg, mivel nem dolgozik már a szülészeti klinikán, csak a Da Vincin, ott meg még nincs szülés. Így csak a 24. hétig tud vinni, utána máshoz kell fordulnom. Addig legalább mindenképpen hozzá szeretnék járni, mert már engem is meggyőzött a szakértelmével és hozzáállásával, ráadásul autoimmun pajzsmirigy gyulladásom, azaz hashimoto thyreoditiszem van, úgyhogy különösen fontos számomra, hogy hozzáértő, képzett legyen az orvos (igaz, ezzel a gondommal az endokrinológus foglalkozik főként). Ő dr. Koppán Miklóst és dr Bálint Íriszt ajánlotta a későbbiekre, mivel ők is dolgoznak a Da Vincin is, így könnyebben tudnak együttműködni szükség esetén, de nyilván olyannal is megoldható,aki csak a szülészeti klinikán van. Koppán Miklóssal kapcsolatban nem tudom, mennyire lehet kompetens a szülésekben,ha nem is szülész, Bálint Írisz meg nem olyan régen végezett, nem tudom, mennyi tapasztalata van. Szült valamelyikőtök náluk? Illetve tudtok-e más, megbízható, igen képzett, tapasztalt, és persze egyben kedves orvos ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook