Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyók fórum

Kalóriabázissal fogyók (beszélgetős fórum)


2016. aug. 6. 15:07
Lefogytatok?
2014. szept. 11. 20:59
Én 1200 kalóriával kezdtem és a bázik minden leadott kilóval vett el a napi elfogyasztható kalóriámból. A 20 kiló után már 200 kalóriával kellett kevesebbet ennem. Nekem az nagyon kevés volt és visszaállítottam 1200-ra. Igyekeztem mindig 1100 körül maradni, de nem keseredtem el, ha többet ettem. Én nem foglalkoztam ennyire komolyan a receptek tartalmával és mégis sikeres volt a fogyásom. Úgy gondolom a sikerem titka az is volt, hogy nem vettem "véresen" komolyan. Pl a gyümölcsöket, (kivéve banán szőlő) és zöldségeket nem írtam be, mert azt gondoltam ha azt is számolom akkor előbb utóbb kiiktatom, hogy inkább mást egyek helyette. Ezt pedig a vitaminom miatt nem akartam. Kinek mi válik be. Nekem ez a lazaság bejött. 93 kilóról 69 kilóra mentem le. December 2-án kezdtem és május első hévégéjén hagytam abba. pont 5 hónap volt. Azóta jönnek vissza a kilók, de nem azért mert zabálni kezdtem, hanem mert babát várok :) Úgy gondolom a szoptatás ideje alatt már elkezdek számolni újra, persze nem 1200vel.
6. pk86
2014. szept. 11. 18:10
Nekem gondom van az ottani receptek kiszámolt kalóriaértékeivel. Ugyanis nem veszi figyelembe az elfőtt folyadékmennyiséget az ételekből és nem lesz pontos a számítás. Én inkább magamnak kiszámoltam a receptjeimet úgy, hogy az alapanyagok mennyiségét felírtam, kalóriaértékeit összeadtam (ha pl. 1 liter vizet öntöttem a leves alá azt is beleírtam), majd amikor kész lett, lemértem az egész adag súlyát, és abból számoltam ki a 100grammra vonatkozó értéket.
2014. szept. 11. 16:57
Már elkezdted? Kevés volt a CH?
4. tm21 (válaszként erre: 3. - Martika1980)
2014. szept. 11. 16:50
Köszy Martika, az szép teljesítmény :) GRAAT neked hány kclt ettél naponta? :)
2014. szept. 11. 16:47

[link]


Ez egy viszonylag aktív fórum és ezzel a témával kapcsolatos. Nekem sikerült a kalóriabázissal 5 hónap alatt 23 kilótól megszabadulni.

2. kisj
2014. szept. 11. 16:24

az a baj, hogy nálunk a konyhán nincs ajtó..

de az ötlet kiváló:D


engem is támogathatna már valaki...

1. tm21
2014. szept. 11. 16:01
Ide azon embereket várom, akik ezzel a kaloriabaziss nevezetű honlanp segítségével fogynak :), segítsük egymást receptekkel,kitartással,hogy könnyebb legyen HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook