Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Felicitas csomagot hol lehet beváltani? fórum

Felicitas csomagot hol lehet beváltani? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 22. 11:48
Teszkóba sikerült. Babamagazin helyett relytvény volt benne. Nem volt MAMos cumi, csak szudokrém meg bimbóvédő krém. De annak kell örülni, ami van és egy icipici kis tégelyes krém is több a semminél.
2014. szept. 18. 09:55
Régen babaétel, ital volt benne és hasznos dolgok. Ez volt 4-5 éve.
5. Dominika850410 (válaszként erre: 4. - Pzuzu)
2014. szept. 16. 10:32
Nekünk a fél éves csomagba keresztrejtvény újság volt...........
2014. szept. 16. 08:48
Szia! Mi a nagyobb babáknak való csomagot, ami azt hiszem 6 hós kortól van, a budaörsi Brendonban változzuk ki, de amikor apa hazahozta és kibontottuk elfogott a düh! Semmi nem volt benne egy ezeréves Baba magazinon és egy nagy gyerekeknek való 8 oldalas újságon kívül!!! Ekkora átverést. És a férjem csak azért autózott el a Brendonba, mert be voltam rá zsongva, így még a benzinköltséget is buktuk. Nagy felháborodásomban írtam nekik emailt, "sajnos ez van" volt a válasz...
3. Sopianae (válaszként erre: 2. - Cd806f661e)
2014. szept. 13. 10:24
Köszike, megnézem majd ott is, ha megyünk arra.
2014. szept. 12. 18:38

Én tavaly a Brendonban váltottam be Budaörsön.Ha megvan az a kiskönyv amiben benne van a kupon,akkor annak a hátuljában ott van a lista hol tudod beváltani.

Budaörsi tescoban van egy herbária elvileg ott is beváltják,de nem 100%.

2014. szept. 11. 11:33

Sziasztok


Felicitas csomagot hol lehet beváltani? Régen Bre.donban, DéeMben is lehetett, de most sehol nem váltják be. Budaörsön vagy Kaposváron hol van ilyen hely,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook