Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Poratka porszívó tapasztalatok? fórum

Poratka porszívó tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 11. 21:09
Ja es nem ultraibolya meg egyeb hokuszpokusz, csak sziv, meg forog benne vmi kefe, ami allitolag "kiveri" a port a szovetek melyerol...
2014. szept. 11. 21:08

Nekünk vorwerk van, bemutatták az atkaszivó teljesitmenyet, egy hajszalvekony rongyot rakott a szivo fej belsejébe, amin ugye a szivott levego atment, de az icipici cuccokat felfogta. A sajat matracunkon mutatta be , egyik felét az addigi, szinten erős(nek hitt) porszivonkkal szivta, a masikat a vorwekkel.

Nos hacsak nincs az ágyunk egyik feleben 15x annyi szmötyi mint a masikban, akkor tenyleg a porszivoban van a kukonbseg :)

Engem meggyőzött :)

7. angelic smile (válaszként erre: 6. - Polka)
2014. szept. 11. 19:51
De ha nincs poratka, nincs ürülék. Nem?
6. Polka (válaszként erre: 4. - Angelic smile)
2014. szept. 11. 14:18
Az egy dolog, hogy megöli (már ha tényleg), de poratka esetén nem magára az állatkára vagy érzékeny, hanem az ürülékére...
5. angelic smile (válaszként erre: 3. - Warnika)
2014. szept. 11. 10:45
A porszívóm nagy teljesítményű, azzal nincs gond. Ha a maximum erősségre állítom, a szőnyeget simán felemelem vele. :D
4. angelic smile (válaszként erre: 2. - 82d45dcd14)
2014. szept. 11. 10:43
Az egyik gyermekem allergiás és itt, a Hoxa-n egy reklámban láttam meg. Állítólag ultraibolya sugárzással öli meg a poratkákat?
3. Warnika (válaszként erre: 1. - Angelic smile)
2014. szept. 11. 10:39
szerintem hülyítés. az atkákat az ágyból, szűnyegből egy magasabb teljesítményű porszívó simán kiszívja. Úgy tudod megnézni, hogy átporszívózod az ágyadat és a porgyűjtőben szép fehér/halványsárga por lesz. Na az a lekopott bőr + az atkák. Anno szüleim vettek egy Lux-osat, tényleg csak annyi, hogy abban az időben ez nagyobb teljesítményűnek számított.
2. 82d45dcd14 (válaszként erre: 1. - Angelic smile)
2014. szept. 11. 10:28

Csáó!

A tesómnak van,Zepter és tényleg jó.

2014. szept. 11. 10:27
Ez ér valamit vagy megint csak egy néphülyítés? Van valakinek ilyen készüléke otthon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook