Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tehetek, ha hazudik a posta? fórum

Mit tehetek, ha hazudik a posta? (tudásbázis kérdés)

13. 0a13a7d41c (válaszként erre: 2. - Asha)
2014. szept. 10. 16:42

Az átvezetés nem díjmentes.

Költözéskor én is kértem ilyet a postai küldeményeimre, fizettem is érte, de úgy sem működött jól a postának ezen szolgáltatása. Bedobták a küldeményeket régi címen postaládámba, amire már más név is volt írva.

2014. szept. 10. 13:07

Teljesen mindegy számlás vagy sem....lakcímváltozást,vagy bármit 15 napon belül jelenteni kell...

Az 1500ft azért lehetséges,mert lehet lejárt az átirányítás,hisz az 30 napra van.....

Egyébként kis babával sürgősen költözni,csak úgy egyik városból a másikba gondolom nem véletlen..nem az én dolgom,de ha az ember költözik,felelősségteljesen minden hivatalos ügyet elintéz,pont ezért,hogy ne maradjon ellátás nélkül!

(én 2 gyerekkel költöztem messzire,elintéztem mindent,zökkenőmentesen,nem voltak ilyen gondjaim,és hozzáteszem,csak 1 hónapig volt átirányítva a postám,mert 1 hónap elég volt arra,hogy minden hivatalos szervet akikkel kapcsolatban vagyok,jelentsem a lakcímváltozást....tök mindegy ideiglenes vagy sem..)bár az albérlet az sohasem lesz állandó a ti esetetekben sem.....nem oktatásként szántam,de a tények azok tények...

11. asha
2014. szept. 10. 12:40
a kártya nem tudom miért nem jutott eszembe, de már van és ezentúl arra fogom kérni. komolyan nem értem ezt az egészet.:(( de az lesz hogy visszaküldetem a pénzt és újra kérem. persze gondolom még ki kell várnom a 10 napot mert addig tartják a postán.
10. 2cc786c515 (válaszként erre: 7. - Asha)
2014. szept. 10. 12:25

..de ha eddig is Oroszlányban kaptad, akkor nem mindegy már nekik ez az egy alkalom?

Utalják vissza a MÁK-hoz, az meg küldje ki az új címedre! - variáljunk már még vele...atyavilág!

9. 2cc786c515 (válaszként erre: 8. - 3d787b167a)
2014. szept. 10. 12:24
...mert annak is van költsége :(
2014. szept. 10. 12:15
Miért nem vagy számlás?
7. asha
2014. szept. 10. 12:06
nem akarják átküldeni nekem, csak ha kötök egy szerződést ami plusz 1500 ft lesz és csak 1 hónap múlva küldenék. ha ez egy járható út volt akkor nem értem most miért megy a cirkusz. hétfőn kellett volna itt jászberényben átvennem mert oroszlányba már 1én utalták ami múlt csütörtökön ért oda. valaki hibázott és most mi szívunk.:((
6. 3d787b167a (válaszként erre: 5. - 3d787b167a)
2014. szept. 10. 12:02
+r
2014. szept. 10. 12:02

Hát mert akko nem.


Akkor már nincs probléma?

4. asha
2014. szept. 10. 12:00
oroszlányra küldték, fel is hívtam az ottani postát és tényleg ott is van és volt is a pénz. de hétfőn azt mondták oda nem ment semmi nekem.
2014. szept. 10. 11:58
A MÁK-nál érdeklődj, hogy hova küldték.
2. asha
2014. szept. 10. 11:50

Kérlek segítsetek, sík ideg vagyok. helyszíneket is írok.


El kellett sürgősen költöznünk oroszlányról jászberénybe. Mivel nem találtunk albérletet és ideiglenesen laktunk csak párom apjánál ezért nem jelentettem az államkincstárnál a lakcímváltozást. Az oroszlányi posta javasolta hogy vezettessem át tőlük addig a jászberényi postára a családi pótlékot. Ez ment 3 hónapig tökéletesen, majd ebben a hónapban nem jött. Hazudozik a posta.


Az Oroszlányi posta azt állította még hétfőn, hogy oda pénz nem ment az én nevemre, ma meg már azt mondták ott a pénz de nem küldik csak ha kötök egy szerződést 1500 ft-ért és 1 hónap múlva megküldik a családi pótlékom és hogy eddig szabálytalanul kaptam meg. jaj, meg hogy oda nem is érkezett kérelem arról hogy vezessék át.


a jászberényi posta, azt állítja már pedig ők szóltak, hogy küldjék át.


Már legkésőbb hétfőn meg kellett volna kapnom. egy kisbaba pénzén ülnek...


Mit tehetnék?

1. asha
2014. szept. 10. 11:49
Mit tehetnék? Hazudik a posta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook