Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas tarkóredő fórum

Magas tarkóredő (beszélgetős fórum)


6. Kismanó33 (válaszként erre: 3. - Pzuzu)
2016. ápr. 12. 17:54
Szia Pzuzu! Hogy vagytok mostanság? Azóta is minden rendben nálatok?
2015. febr. 2. 19:13
Szia nekem 3 hete mértek 3 milliméter el kellett mennem genetikus ma voltam amnion magzatvizvétel eredmény kb 3hét ...de másnap pécsen már csak 1,1 millimétert mértek !
2015. febr. 2. 16:12

Kedves Judit!


Nekünk is magas tarkóredőt mértek! 4,2-4,3 mm!

Többször vizsgáltak, tévedés kizárt volt. Emellett volt, hogy agyi cisztákat is láttak, amik a köv uh-ra felszívódtak.

Voltunk mindenféle vizsgálaton, spec szív uh-on is, mindenünk negatív lett.


Most 17 hónapos, gyönyörű és okos a kislányom! :) :)

Nincs semmi baja! Viszonyítási alapom is van, mert van 4,5 éves kislányom is!


Nincs okod aggodalomra!! Az orvosaink szerint ez egyre gyakoribb jelenség és az esetek nagy részében csupán a nyirokkeringés lassabb kifejlődése okozza....


Boldog és egészséges babavárást kívánok!

3. pzuzu (válaszként erre: 1. - Judit8101)
2014. szept. 16. 08:29
Kedves Judit! Nekem ugyan már 14 hónapos a kislányom, de anno 13 hetes UH-n 7,7 mm tarkóredővel indultunk. Mi is átestünk mindenféle vizsgálaton, CVS, magzati szívultrahang, szájpadhasadék vizsgálaton (külön), stb...több UH-n voltunk mint 10 "normál" kimenetelű terhesség együttvéve...Mindig minden rendben volt :-). Az NT később kicsit visszahúzódott, de sokáig nagyobb volt, mint normál esetben, a 30 hét körül, már normál értékeket mutatott, visszahúzódott:-). 37. héten megszületett Mia baba 49 cm és 2900 g-al. Teljesen egészségesen :-). Azóta is kirobbanó formában van, beteg még nem volt (kop-kop), pedig tápszeres baba. Remélem picit megnyugtattalak, Neked is hasonló kimenetelű boldog végkifejletet kívánok <3 :-) !!! Bármi kérdésed van, nyugodtan írj :-). Ja, így zárszóként a 13.heti kombinált tesztünk (istenhegyi klinika) eredménye : down kór 1:5 Edwards szindróma 1:34 rögtön kaptam beutalót terhességmegszakításra... Ha elmegyek és nem bízok és harcolok tovább, egy csodálatos kislánnyal lenne szegényebb a világ.... Nagy ölelés és "szorítás", hogy minden rendben legyen !!!
2. c9f9b53798 (válaszként erre: 1. - Judit8101)
2014. szept. 10. 07:07

[link]


Írj a fórum kiírójának, én azóta is tartom Vele a kapcsolatot, meg fog nyugtatni! Gyönyörű Kislánya van!

2014. szept. 10. 07:02

Olyan kismamákkal szeretnék beszélgetni, akik most várandósak /2014 szeptember/, és magasabb tarkóredőt mértek.

Nekem 4,2 mm-t mértek, voltam cvs-n, magzati szívultrahangon, és rengeteg uh-n is átestem, mindent rendben találtak, nem lett meg a magas tarkóredő oka.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook