Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma is segítettem valakinek fórum

Ma is segítettem valakinek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. okt. 17. 23:29
Egy férfi megkért az utcán hogy fotózzam már le őket a lányával (túristák).
69. attina
2014. okt. 17. 22:13

Koszi Ladybug4! Nagyon tetszett!


En meg kozben jelentkeztem onkenteskedni! Meg varom, hogy visszahivjanak, hogy mikor kezdhetek.

2014. okt. 12. 21:43

Kerlek nezd meg a videot.Fiatal,magyar allatorvos ker segitseget.Ha mashogy nem egy facebookos megosztassal segihetsz Neki. Koszonom.


[link]

2014. okt. 12. 21:09
Igen
66. attina
2014. okt. 12. 21:01
A lanyom edzesen a kisebb gyerekek kulon helysegbe mentek gyakorolni. Segitettem az edzononek a kis helysegben felugyelni (pl ha kell oltoztetni, mellekhelysegre kiserni...)
65. ina87
2014. okt. 12. 11:11
néha szoktam ma ép nem
64. attina
2014. okt. 6. 19:50

Felajanlottam a kolleganomek, hogy elviszem a dokihoz es a patikushoz ha akarja (akar ebeszunetben, akar munka utan).


Megint szortiroztam a lakast, amit tudtam elajandekoztam. A melegito felsok senkinek sem kellettek, ezert mennek a fem gyujto kontenerbe.


A lanyom furulyajat elajandekozom egy csaladnak.

63. attina
2014. okt. 4. 14:50

Drága Mindenki!

Egy ismerősöm 1,5 éves kisfia két hete magára rántotta a tésztafőző vizet. Annyira leforrázta magát, hogy most az életéért küzdenek a Bethesda kórházban. Szüksége lenne AB RH - vérre. Sajnos a csere már nem működik, mert az országban nincs elég ilyen típusú vér. Tudna valaki segíteni???

Frissítés!!!

Pontos adatok az irányított véradáshoz:

Mogyorósi Máté István

Született: 2012.11.18.

Taj: 132606121

MRE Bethesda Kórház

Égés Intenzív osztály

Anyukája: Pálinkás Edit

Tel.sz.: 06303700854

Ha valaki Pestről tudna segíteni, akkor mindenképp hívja fel az anyukát!!!

62. attina
2014. okt. 4. 14:50

rága Mindenki!

Egy ismerősöm 1,5 éves kisfia két hete magára rántotta a tésztafőző vizet. Annyira leforrázta magát, hogy most az életéért küzdenek a Bethesda kórházban. Szüksége lenne AB RH - vérre. Sajnos a csere már nem működik, mert az országban nincs elég ilyen típusú vér. Tudna valaki segíteni???

Frissítés!!!

Pontos adatok az irányított véradáshoz:

Mogyorósi Máté István

Született: 2012.11.18.

Taj: 132606121

MRE Bethesda Kórház

Égés Intenzív osztály

Anyukája: Pálinkás Edit

Tel.sz.: 06303700854

Ha valaki Pestről tudna segíteni, akkor mindenképp hívja fel az anyukát!!!

61. attina
2014. szept. 28. 12:12

Ma vigyazok a baratnmoim gyerekeire, hogy egy kicsit kikapcsolodhatjon, szegenyke.


Ti kinek segitettetek a hetvegen? Otletek???

60. attina (válaszként erre: 59. - Attina)
2014. szept. 26. 21:49

Sziasztok lelkes segitok!


Ma is szedtem egy kis taskanyi tobozt, gesztenyet. Most nekem is kene egy kis segitseg. Van valami jo otletetek mit/hogyan keszithetnenek a gyerekek (2,3,4 evesek) gesztenyebol. Egyszeru, biztonsagot otleteket varok (fogpiszkalo szurkalas kilove)...


Ma felhivtam egy ismerosomet, aki elvesztette az allasat. Remelem, hogy legalabb lelkileg segitettem rajta.


Ma is adomanyoztam nehany cuccot, konyveket vittem az iskola konyvtaraba.

59. attina
2014. szept. 25. 21:54

Sziasztok segitok!


A lanyommal gesztenyet es fenyo tobozokat gyujtottunk amit odaadtunk egy ovinak (a gyerekek nagyon orultek neki, hatmeg az ovonenik, hogy nem kell draga penzert kreativ alapanyagot venni!!!)


Az egyik baratnomnek meg elkuldtem a beadandomat. Szegenynek nincs minden programja meg a szamitogepen, ami kellene az otthoni tanulashoz...

Igy megis tudja, mit kellene irnia, idoben nekiallhat felkeszulni a temabol...

58. ca43169457 (válaszként erre: 57. - 7a9db9fc17)
2014. szept. 23. 07:51
valóban meglepő a történet. Jó reggelt, szép napot mindenkinek! Kicsit melegebbet!
57. 7a9db9fc17 (válaszként erre: 56. - Ca43169457)
2014. szept. 22. 07:32
kis város a csaj a ház előtt parkolt vagy megkérdezte vkitől vagy tudta csaj nevét-kolléganőm meg is lepődött mikor ajtot nyított.
56. ca43169457 (válaszként erre: 55. - 7a9db9fc17)
2014. szept. 22. 05:22
Szép történet. De honnan tudta a címét a kolléganőnek?
55. 7a9db9fc17 (válaszként erre: 54. - Attina)
2014. szept. 21. 22:35
sokszor az embernek egy pár kedves mondat is elég.kolléganőm mesélte hogy nagybevásárlás után pakolt ki a csomagtartóból mikor odament egy ittas srác pènzt kérni (apja rendőr)-adott neki kis pénzt de mondta neki "kár érted"-pár nap mulva a srác csöngetett a csaj lakásán-vitt csokit meg bocsánatot kért hogy pénzt kért.néha elég pár jó szó hogy egy reménytvesztett ember még talpra tudjon állni :(-sokan meg még inkább belerúgnak a földön fekvőbe :(
54. attina (válaszként erre: 52. - 7a9db9fc17)
2014. szept. 21. 22:09
Le kell kopognom de itt meg nem jartak kifejezetten kotozkodo alakok. Bizonyara azert, mert itt mindenki egyszeruen, nevtelenul (ahogy elottem irtak: csendben) segit.
2014. szept. 21. 21:49

"Tégy meg minden jót, amire képes vagy.

És tedd olyan csendben, ahogyan csak lehetséges."

2014. szept. 21. 21:42

kétszer már én is segítettem itt a portálon egy rászoruló családnak ruha, játék és élelmiszercsomaggal..

de már nem szeretek forumozni a saját gondolataim se írhatom ki hogy egy rosszakarom ne olvasná :(

ma igen rossz napom volt csak bolyongtam :( leültem egy parkba és megtaláltam azt a csokit a tàskámba amit el is felejtettem hogy van-kolléganőm adta mert segítettem neki a munkájába-ma jólesett..

51. attina (válaszként erre: 48. - Globus)
2014. szept. 21. 21:38

MEgneztem a honlapjukat. Nagyon orulok, hogy ratalaltam egy helyre, ahol atvesznek hasznalt ruhakat, jatekokat, meg munkaidon kivul is. Az pedig foleg tetszett, hogy semmit sem tarolnak, tovabbitjak raszoruloknak... tehat minden hamar eljut a raszorultakhoz.


Szoval ujabb lehetoseg, hogy holnap is segitsunk valakinek!

50. attina (válaszként erre: 49. - Ec7efbffe4)
2014. szept. 21. 21:35
Zsuel, megosztanad, legyszives, a tortenetedet.
2014. szept. 21. 16:50
Nekem segítettek,itt a portálon,hálás vagyok érte.
48. globus (válaszként erre: 47. - Attina)
2014. szept. 21. 15:57
Van honlapjuk. Megnéztem. Lehet, hogy felületesen, semmi erre utalót nem találtam.
47. attina
2014. szept. 21. 15:50

"Ezt a Facebookon talaltam. Tud valaki errol az ovirol? Jo lenne, ha sokan kuldenenek nekik jatekot, ruhakat. Segitsetek, meseljetek el itt, hogy mit tudtok errol az ovirol. Esetleg lakik valaki a kozeleben?Kíváncsi vagyok EZT hányan osztják meg, vagy küldik ki körlevélben. Mert a hülyeségeket rengetegen tudják!

Talán sokan nem tudják, de Budapesten működik egy óvoda, melybe hajléktalan gyermekek járnak. A kicsik minden nap tiszta ruhát és élelmet kapnak, és fürdetik is őket. Az óvodának, a gyermekeknek nagy szüksége lenne 98-146-os méretű ruhákra és 24-35-ös cipőkre, mondta el Szabóné Förhétz Krisztina óvodavezető. Az ovi 2004-ben szükségből nyílt, hiszen a szabályok szerint az óvodákba csak olyan gyermek vehető fel, akinek lakcíme, tartózkodási helye van. A szakemberek szerint a fedél nélküli gyermekek száma Magyarországon közel ezer fő, ők lakásnak nem minősülő helyiségekben, például pincékben húzzák meg magukat. A pesti hajléktalanóvodába egész Budapestről viszik a gyerekeket. Az ovi reggel hétkor nyit, a gyerekeket először megfürdetik, aztán tiszta ruhába öltöztetik, és enni kapnak, mert nagy részük délután négytől másnap reggelig nem eszik. Nincs mit. Az óvodavezető szerint az ő kis óvodásainak az a legnagyobb örömük, ha van mit enni. Minden ételt megmutatnak nekik, ha lereszelnek egy káposztát, azt is, mert volt olyan kicsi például, aki úgy érkezett hozzájuk, hogy kizárólag a krumplit ismerte. Tartós élelmiszernek és játékoknak is örülnének az óvodában.

Aki tud ruhákat és cipőket küldeni, az alábbi címre juttassa el: Wesley János óvoda 1086 Budapest, Dankó u. 11"

46. attina
2014. szept. 19. 22:50
Hat ma pont en is ugy jartam, hogy segiteni akartam, de rosszul sult el. Mint mondtam, szuloi munkakozossegi tag akartam lenni, mivel iden senki sem kepviseli a lanyom osztalyat. Az idei osztaly tanito meg azt mondta, hogy legjobb, ha minden szulo hozza fordul, ha baja van...
45. ca43169457 (válaszként erre: 44. - Attina)
2014. szept. 18. 06:18
Egyetértek Veled! Nekem is tetszett! :-)
44. attina
2014. szept. 17. 20:24

Didoka83,

Tolem is kaptal egy lajkot! Nem csak ugy egyszeruen lajkoltam, hanem meg is neztelek! A tied volt a legklasszabb!!!

43. ca43169457 (válaszként erre: 42. - Didoka83)
2014. szept. 17. 06:13
Didoka83! Kaptál tőlem lájkot. :-) Szép napot mindenkinek.
2014. szept. 16. 21:50

Sziasztok!


Én segítséget kérnék egy fotópályázatra -enyém a legszebb virágoskert-"gyüjtöm" a lájkokat.

[link]


Köszönöm, ha segítesz,

Dóri

41. attina
2014. szept. 16. 20:46
Egy nekem cimzett level reszletet masolnam be. Nagyon jo otlet! "Amíg nekem működött a saját könyvelőirodám, felvállaltam, hogy 2-3 kisnyugdíjasnak ingyen dolgoztam. Olyanoknak, akikről láttam, hogy valóban azért dolgozik még vállalkozóként, mert a nyugdíja egyébként semmire sem elég... és amíg a vállalkozóit vissza nem adta, éveken keresztül csináltam neki mindent ingyen, (könyvelést, bevallást, stb.) amit éppen kellett."
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook