Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilyen menstruáció mennyire számít rossznak, rendszertelennek? fórum

Ilyen menstruáció mennyire számít rossznak, rendszertelennek? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 9. 10:54
teljesen rendben van... volna, ha nem mondtad volna, hogy régen abszolút pontos volt. mert ahhoz képest nagy a változás, és nem jó... amúgy sokan a 2 kezüket összetennék ilyen ciklusokért és elégedettek lennének vele :D
11. Alma66
2014. szept. 8. 19:29

Nem hinném, hogy normális. Persze ettől még simán teherbe eshetsz, de jobb biztosra menni. Nekem rendszeres volt a menszim baba előtt, mégis inzulinrezisztenciám volt, és csak miután ezt kezeltem jött össze a kicsi.

Szerintem keress fel egy endokrinológust, ő elküld a megfelelő vizsgálatokra. A nőgyógyászok ilyn szempontból nem mérvadóak.

2014. szept. 8. 18:57
Ez teljesen rendben van szerintem.
9. emi75 (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2014. szept. 8. 18:42
Szia, ha régen óramű pontosságú volt, akkor lehet, hogy érdemes ránézni vérképre, pajzsmirigyre, hormonokra, életmódra stb. hogy mi okozhatja az eltérést. Nekem első gyerek előtt volt is ilyen teljes kivizsgálás, ultrahang, szűrővizsgálatok, meg minden, a doki tudja hogy miket kell nézni, amik akadályozhatják a teherbeesést. De ugye gond akkor van, ha nem sikerül teherbe esni, szóval lehet, hogy simán teherbe esel, és kész meg is van oldva. :)
8. kisj
2014. szept. 8. 18:16
ez szerintem nem vészes, mert a legtöbb ember nem svájci kakukkosóra
2014. szept. 8. 18:06
Köszönöm a válaszokat, közel 30 vagyok, és a közeljövőben gyereket szeretnénk, megyek orvoshoz, csak azt akartam megtudni, hogy érdemes-e szólni az orvosnak és ha azt mondja a doki, hogy nem érdekes, akkor hagyjam rá, vagy ne hagyjam magam, mert régen óramű pontosságú volt...
2014. szept. 8. 17:58

Ez rendszertelen. Nem attól rendszertelen ha hónapokig nem jön meg, ez marhaság, már bocs.

Elvileg 2-3 nap difi lehet benne. De ennek ezer oka lehet, a legegyszerűbbtől a a bonyolultig. Mondjuk asszem ezzel nem segítettem :)

2014. szept. 8. 17:50
Ez még egy egész normális.A rendszertelen az,ha egy hónapban 2-3* van meg,vagy hónapok maradnak ki.
2014. szept. 8. 17:48
Olyan egyébként nézetem szerint nincs, hogy "rossz" menstruáció.
2014. szept. 8. 17:47

Ez rendszertelen.

Kérdés, hány éves vagy, mi történt veled az utóbbi időben. És mit szeretnél? Teherbe esni vagy pont hogy nem?

2014. szept. 8. 17:36

Nem vagyok szakértő, de ez szerintem elég rendszertelen.

Valaki még egy-két napot is annak mond. Szerintem az még belefér.

2014. szept. 8. 17:32
kép az adatlapomon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook