Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jógát tanulni otton dvd-ről is lehet? Teljesen kezdő vagyok fórum

Jógát tanulni otton dvd-ről is lehet? Teljesen kezdő vagyok (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 9. 15:06

[link]

itt is körülnézhetsz, hátha segít.

5. Wecuska (válaszként erre: 3. - Chipmunk1985)
2014. szept. 8. 19:34
sajnos nem Pesten lakom.szerinted melyik a legideálisabb jóga fajta,ha a gerincem sokat vacakol.
2014. szept. 8. 15:49
Nem szerencsés. Egy ászanát nem elég csak leutánozni, sok apró beállítás van, amit te magadon nem látsz és nem érzel, ill. kezdőként nem tudsz. Ezeket az oktató órán kijavítja, elmondja hogy mire kell figyelni. Videótól ezt sose fogod megkapni. Ha van rá lehetőséged, mindenképp járj el órára, aztán ha már tisztában vagy az alapokkal, lecserélheted otthoni gyakorlásra.
2014. szept. 8. 15:49
haaaaat.. eloszor mindenkepp menj el nehany vezetett orara,mert ott kijavitanak!!!!! a ferjemmel mindketten jogaoktatok vagyunk..egyikunk tartja az orat,a masik csak javit. fontos h helyesen hajtsd vegre az aszanakat(pozokat), mert ha rosszul csinalod az hagyjan h semmit nem ersz vele,de meg is serulhetsz.. ha pesten laksz gyere el hozzank par alkalommal.www.sugarfitness.hu (Oli&Csilla)
2. kisj
2014. szept. 8. 15:46
inkább oktatóval jó
2014. szept. 8. 15:40
Jógát tanulni otton dvd-ről is lehet?Teljesen kezdő vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook