Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antibiotikum hatása fórum

Antibiotikum hatása (beszélgetős fórum)


9. riacska0515 (válaszként erre: 8. - 0a13a7d41c)
2014. szept. 8. 17:13
az sem mert a másik 2 gyógyszerben is volt penicillin és nem volt tőle ilyen bajom :(
8. 0a13a7d41c (válaszként erre: 7. - Riacska0515)
2014. szept. 8. 16:03
Az is lehet hogy penicillinérzékeny vagy, vagy ilyesmi.
2014. szept. 8. 15:57

Sajnos én már 3 különböző fajtát kaptam,3 hétig szedtem,így ma megyek a fül-orr-gégészetre,mert ezek nem nagyon használtak :(

ezek a tünetek 3 hét alatt egyszer se fordultak elő velem,csak az említett gyógyszer bevétele után :(

6. 0a13a7d41c (válaszként erre: 3. - Riacska0515)
2014. szept. 8. 15:38

A mandulagyulladás önmagában is okozhat ilyesmit.

Nem kell lemondani az antibiotikumról, ha mellékhatásai vannak írnak fel másik fajtát.

2014. szept. 8. 14:00
az a baj hogy ő most pont elutazott és csak szombaton jön meg :( sajnos nekem már nem adnak több gyógyszert mert 3 hétig szedtem antibiotikumot és azt mondták ez most azért van :(
2014. szept. 8. 13:01

Nekem egyszer egy vírusos betegségre adtak antibiot. Egy hétig voltam otthon lázasan, stb. Utána visszamentem a dokihoz, hogy csináljon valamit, mert nagyon fáj a gyomrom. A második héten a gyomrom és egy új gyógyszer miatt maradtam otthon.


Sztem van olyan, hogy valakinél erősebben jön ki egy-egy mellékhatás. Csak hát kezdeni kéne vele valamit. Én visszamennék ahhoz a dokihoz, aki az antibiot felírta.

2014. szept. 8. 10:33
normaflort szedek mellé,most is rosszul vagyok :( fejfájás,hidegrázás,remegés,hasfájás...de tegnap azt mondták el fog múlni :(((((
2014. szept. 8. 10:23
Nekem nem volt mellékhatása... Szedsz mellé probiotikumot? Milyen rosszulléted volt?
2014. szept. 8. 09:44
Sziasztok,5 napig szedtem egy bizonyos antibiotikumot (fromilid) mandulagyulladásra,tegnap reggel óta nem vettem be belőle,miután estére olyan rosszul lettem tőle hogy az ügyeletre kellett bemennem,természetesen ott nem csináltak velem semmit,mondván ez a gyógyszer mellékhatása ne szedjem be,azt is mondták hogy holnap reggelre jobb lesz :( hát nem lett jobb :( valaki szedte már ezt a gyógyszert?meddig tart a mellékhatása ? köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook