Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyílt törés utáni műtét gyógyulásakor volt már másnak is gondja? fórum

Nyílt törés utáni műtét gyógyulásakor volt már másnak is gondja? (tudásbázis kérdés)


8. loch ness (válaszként erre: 7. - Kryszta05)
2014. szept. 16. 19:49
Örülök, hogy javult a helyzet! Teljes gyógyulást kívánok!
2014. szept. 16. 06:08

Köszönöm az érdeklődést!

(sajna nem írt vissza)

Lili lányom könyöke pedig úgy néz ki gyógyulóban van.elkezdett sebesedni :) persze betadinozom és kenegetem a seb körül körömvirág kenőccsel és így többet tud szellőzni is.

2. napja véletlenül ráment a sebre a körömvirág kenőcs ami fellazította a sebet de utána megint szép (szebb) volt.

2014. szept. 12. 21:32
Mi a helyzet?
5. loch ness (válaszként erre: 4. - Kryszta05)
2014. szept. 8. 15:50
A gennyesedés szerintem már fertőzést jelent. Nem tudom elhinni, hogy ezzel nem foglalkoznának. Ha meg mégsem, az igen szomorú...
2014. szept. 8. 11:15
A vasat tavaszi szünet előtt- tehát még több hónap.Egy ismerősöm pont a Heim P.-ba dolgozik és annyit tudott mondani,hogy addig míg nincs fertőzés sajna nem fognak csinálni vele semmit... kezeljem betadinnal és cseréljem a kötést naponta.
2014. szept. 7. 18:14

Vidd el a Heim Pálba, ha az illetékes orvos nem akar segíteni, itt a hoxán sok jót írtak az ottani orvosokról. Ha gennyesedik, akkor biztosan tenni kell valamit. Arra nem is mondott semmit az orvos? Mert így laikus szemmel az aggasztóbbnak látszik, mint az, hogy kint van a vas.


Egyébként mikor akarják kiszedni a vasat?

2014. szept. 7. 17:40
A kisfiamnak tavaly raktak femdrotot az alkarjaba. A konyokenel volt a vagas. Par hettel a kivetel elott mar ki tudtam tapintani a drot veget, mert csuszott kifele. Megrontgeneztek, de nem csinaltak vele semmit. Azt mondta a doki hogy amig nem jar fajdalommal addig hagyjuk. Ha viszont gennyes a tietek, valamit csinalniuk kene vele nehogy elfertozodjon. Melysegesen felhaborit az orvosok flegmasaga:(( Mikor veszik ki neki?
2014. szept. 7. 16:48

Sziasztok!

Mivel ilyen témát nem találtam így kérdezlek benneteket.

Lányom ,aki 8.éves nyári szünet első hetében nyílt törést szenvedett .Műtötték egyből:alkar többszörös törése:velőűrsínezés.Ez volt 06.25.én.Pár nappal később megkapta a gipszét(addig sínbe volt) és két héttel később kiszedték a varratokat.Nem is volt különösebb probléma augusztus végéig mikor elkedett sebesedni majd gennyesedni a könyöki heg.Persze voltunk orvosnál aki szellőztetést javasolt.Majd elkezdődött az iskola de mivel gennyesedett még így betadinnal betapasztottam és egy okos osztálytársa föltépte neki.Akkor mintha kicsi lukat láttam volna ott.Persze megint orvos majd onnan elhajtottak ,hogy a sajt dokijához menjünk vissza.A saját dokija azt mondta,hogy irritálja belülről a vas és szükség esetén kötözzem de levágni a vasból már nem tud nehogy ne tudja kihúzni.Nos mára már a vasat is látom....

Volt így valamelyikőtök ?Mit tanácsoltak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook