Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kibeszélnek, kinevetnek? Mit teszel? fórum

Kibeszélnek, kinevetnek? Mit teszel? (beszélgetős fórum)

1 2
44. Vivvv
2014. ápr. 1. 17:28
Minden közösségben vannak ilyen emberek. Undorítónak tartom, de nem foglalkozom velük. El kell határolódni az olyanok társaságától, akiket nem becsülünk sokra, így nem igazán találnak az emberen fogást. :)
2014. ápr. 1. 17:19
Eleinte zavart ha ilyen történt,de mára rájöttem, hogy sz@rni kell azok fejére, akik ezt teszik. Ha nincs jobb dolguk, hogy velem foglalkozzanak, hát tegyék.
2014. ápr. 1. 16:59
Itt lecarom,való életben rákérdezek,hogy miért is.
2014. ápr. 1. 16:27
A lesz@rom tabletta csodákra képes :D
2012. júl. 7. 18:25

sziasztok!

beveszem a leszarom tablettát :)

39. 8559ed0e1b (válaszként erre: 1. - Ildy2)
2010. febr. 5. 10:38

Szerintem kár lealacsonyodni erre a szintre:)

Én nem teszek semmit,az jobban idegesíti az ilyen típusú embereket.Egyszerűen nem veszek tudomást róluk.

Visszavágni?Minek?

Ha látják hogy bosszant/zavar a dolog,akkor annál jobban ki fognak beszélni.

2009. nov. 22. 20:33
Diplomatikusan megoldom,egyszerűen nem veszek róla tudomást.
37. winny
2009. febr. 1. 18:48

Sziasztok!

Először is ne idegeskedjetek!

Ha már nem is pletyiznek rólunk régen rossz:))

Foglalkoznak az emberrel:)

Csak lazán!

2008. aug. 17. 15:48

Kb. egy évvel ezelőttig tuti, hogy nem érdekelt volna a dolog. De már eljutottam odáig, hogy visszavágok és igen is megmondom a véleményemet.

De biztos nagyon rossz lehet olyan helyen dolgozni. Régen az Anyukám (sajnos már nincs köztünk) erre azt mondta,hogy minden csoda három napig tart...

2008. aug. 15. 13:52
Velem is sokszor előfordult ilyen a melóhelyen és a suliban is. Általában úgy kezelem, hogy nem foglalkozom velük és még határozottabban viselkedek főleg velük. Ha meg éppen elcsípek egy rólam folyó témát akkor meg úgy teszek mint aki meg sem hallottam és elmondom az népnek a jövetelem tárgyát. Mikor végeztem és mindenki örömmel nyugtázta hogy nem is hallottam meg semmit azért még a végére odabököm, hogy na akkor nyugodtan lehet folytatni a pletyit rólam már nem is zavarok tovább. Aztán lépek. Utána ne féljetek kuss van. Persze mosolyogva távozom
2008. aug. 15. 13:42

Elgondolkodom rajta, mi az alapja, ha tényleg jogos, tudok-e rajta változtatni.

Alkalomadtán meg "véletlenül" én is elkotyogok valamit, ha úgy tartja kedvem.

2008. aug. 15. 13:30

„A rágalmazást és a gúnyolódást azzal kell lefegyvereznünk,

hogy semmibe vesszük öket.

Azokhoz a szikrákhoz hasonlítanak,

amelyek nagy tüzből pattannak ki, de tüstént kialszanak,

ha nem fújunk rájuk."

Nekem ez jár a fejembe ha hallom hogy valaki kibeszél s vihog a hátam mögött!

Egyébként is... :

“Aki mosolyog, az mindig erősebb annál, aki haragszik.” (japán bölcsesség)

2008. aug. 5. 18:52
Jól kiosztanám öket sorra,igaz nem kell mindenkivel foglalkozni de azért van egy határ mikor már unalmas a dolog.
2008. aug. 5. 18:49
bocsánat : SZIASZTOK !
2008. aug. 5. 18:47

azok szokták kibeszélni a másikat,

akik olyan sötétek és buták, hogy nincs saját témájuk,

ezért attól akarnak nagynak és jópofinak tünni a többiek szemében, hogy valakit cikiznek .

okos ,intelligens ember ilyet nem tesz !

tehát,nem kell komolyan venni,

de ha rajtakapod, hogy PONT RÓLAD beszél,

nyugodtan tedd szóvá mindenki előtt,

és kérdezd meg, hogy a mondottakat mire alapozza !

meg látod, csak dadogni fog !!

ez után meg nem nagyon fognak neki hinni !!

29. Pocy88
2008. aug. 5. 18:26

Sajnos a munkahelyen a főnök s***gnya***ása megy és mindent megtesznek, hogy ők legyenek a kedvencek és bevágódjanak.

Engem általános iskolában nagyon aláztak, úgy oldottam meg, hogy csak tanulni jártam be, nem kommunikáltam. De persze egy állandó közösségben ezt nem lehet megtenni.

28. ájrin
2008. aug. 3. 18:52
viccet csinálok belőle én is. kicsit tovább fokozom. ezzel elveszem az élvezetüket, mert ha magamon nevetek, akkor nem érik el a céljukat.
27. Sz.Adri81 (válaszként erre: 25. - Smudlaagi54)
2008. aug. 3. 18:48
szia!teljes mértékben igazad van,ez általában igy szokott lenni!
2008. aug. 3. 15:59
Letojom.:)
2008. aug. 3. 15:46

Egyre inkább az a meggyőződésem,hogy a pletykások azért pletykálnak,hogy addig se keljen a saját dolgaikkal törődni.Nem véletlen az a mondás,hogy

az beszél akinek a háza ég.Meg a másik,hogy "más szemében észre veszi a szálkát de a magáéban nem a gerendát"Ne foglalkozz velük.

24. badonyimariaeva (válaszként erre: 20. - Tóthné ildi)
2008. aug. 3. 14:01

Én is így vagyok vele!

Nem azt kell nézni,hogy ki mit mond,hanem azt,hogy ki mondja!

2008. aug. 3. 13:58
egészségükre. nem meri a szemembe mondani, akkor nem más mint egy féreg
22. petka
2008. aug. 3. 13:07
Nekem egyszer javasoltak egy módszert ami bevált. Ha valaki bánt, kinevet, kibeszél sbt. nem szabad reagálni rá. Mintha megsem hallanám, nem veszek róla tudomást. Magyarázat: nem tudsz valakit jobban felidegesíteni minthogy levegőnek nézed, nem veszel tudomást róla.
2008. aug. 3. 11:47
magambafordulok és bosszún töröm a kobakom!
2008. jún. 30. 17:01
Régebben még foglalkoztam vele, de mára már nem érdekel, hogy ki mit mondd...már kinőttem abból a korból,hogy foglalkozzak vele.
2008. jún. 30. 16:45

Lánykoromban velem állandóan kib@tytak, mert 30 fillérrel magasabb órabérrel szabadultam. Aztán egyszer elegem lett belőle (pont a közös reggeliző asztalnál), felpattantam és kiosztottam őket. Hogy honnan volt bátorságom, nem tudom, de az idő igazolt, jól tettem. Utána leszálltak rólam.


A barátnőm azt mondta, hogy mondjam meg a művezetőnek. De én árulkodni nem akartam.


Állj a sarkadra te is, és mondd meg nekik a véleményedet. Utána biztos abbahagyják.

2008. ápr. 14. 20:27
Magasról leszarnám, hogy ki mit mond. Egyik fülemen be a másikon ki. Bárcsak mindenki annyit foglalkozna saját magával, mint másokkal.
2008. ápr. 14. 20:13
En kiosztanam oket... ezt tettem en is es utana leszalltak rolam...
16. ildy2 (válaszként erre: 15. - McKenzi)
2008. ápr. 14. 19:51
Hát ezaz! Beszólok én mert én sem bírom ki hogy ne szóljak be, de ha nem szólok be akkor is felidegesít! Szóval teljesen mindegy! Csak próbálok véleményeket gyűjteni. Azért köszi!
15. McKenzi (válaszként erre: 14. - Ildy2)
2008. ápr. 14. 19:42

Így már más - ez már valószínűleg nem fog változni - sz.r ügy. Nem tudom mit kéne tenned, én nem vagyok az a nagyon félénk típus, tehát már beszóltam volna valamit, noha tudom, hogy semmi de semmi értelme nincs

Gondold át, úgyse lesz semmi változás ha beszólsz, és akkor sem nagyon ha látszólag letojod őket, mert belül úgyis zavarni fog

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook